kle 500

vlucic said:
Da se Tomee ne naljuti, evo ti i mog odgovora...

Ja sam prodao prije cca mjesec dana KLE 2002. Presao je bio 18 000 km, par dana prije prodaje napravljen servis i registriran, od dodatne opreme imao Shacala, alarm, cestovne gume i kofer 50l. Prodan za 30 000 kuna.

Dakle, ako ti neko nudi KLE 2003 godina sa 20 000 km i trazi 30 000 kuna, to je jebeno previse. KLE-ovi se strahovito prodaju, imas i novih i polovnih i njih fakat ima na trzistu, a dobro razmisli i o potpuno novome...

Usput, zena i ja odvozili 2 sezone na njemu. Ona 175, 65 kg; ja 185, 90 kg... Znaci, otprilike isti gabariti kao i kod vas.

Mucio nas je sic i premala mogucnost ubrzanja na vecim brzinama (cca preko 100 km/h) ako smo oboje na motoru i sa prtljagom...

Ako imas jos pitanja, napisi ili posalji PP...

Tomee - jel sad dobro?

:mrgreen:


TO (y)
 
zlikavac said:
KLE je solidan motor,ali za 96 god., 3000 eura ja ipak previše

Pogledaj po oglasima malo. razlika između 96 g. i 2001/2 g. je 1000 eura.
Da se naći po prihvatljivijoj cjeni ,ali bila je zamjena uz nadoplatu u igri.
Ima jedan u oglasima isti kao moj,ista godina pa je cjena 3500 eura.
 
Medic said:
Znači po tebi je bolji bio tvoj godinu dana stariji i s tim điđama za istu lovu??? Sori, ali ja (i masa drugih)recimo kad bi kupovao nešto takvo rabljeno bi prije svega gledao da je motor u originalnom stanju jer mi te spulje, gume i čuda niš ne predstavljaju, a u dosta slučajeva služe kao mamac za lošu kupnju. Nemoj me krivo shvatiti ali to je samo moje mišljenje :wink:

Nisam mislio na didje-midje. Moj KLE je imao manje kilometara i bio je registriran i servisiran par dana prije prodaje. Znaci sljedecih 6000 km nema rada na motoru i sljedecih godinu dana nema dadzbina drzavi, a to je jaaaaako bitna stavka iliti oko 2000 kn/cca 280€. Prijenos se mora raditi i platiti u oba slucaja.

Auspuh i ostala dodatna oprema na stranu...

 
Još mi nešto hoda po glavi..
Osim kle 500, razmišljam i o PEGASO 650 I.E.
Ako neko ima taj motor zanima me kakav je.Ili ako je moguča neka usporedba sa kle 500.
tnx
 
Za razliku u kubicima i konjima nece dobiti startniji motor a placat ce vece dadzbine...
 
A kaj nema veze kaj kle ima 2 cilindra a pegaso 1. kakva je trajnost i kvarljivost mašina?? :misli:
 
veliki said:
A kaj nema veze kaj kle ima 2 cilindra a pegaso 1. kakva je trajnost i kvarljivost mašina?? :misli:

Ne samo to, raspitaj se malo i o servisnoj mrezi, kvaliteti i broju servisera - neobicno vazna stavka!
 
Nisam siguran ali mislim :misli: da kawa ima bolji lanac servisa od aprilie.
A i motor na kle ja višestruko ispitan, dok za pegaso nemam nikakve informacije,,,zna ko što o toj mašini?????
 
veliki said:
Nisam siguran ali mislim :misli: da kawa ima bolji lanac servisa od aprilie.
A i motor na kle ja višestruko ispitan, dok za pegaso nemam nikakve informacije,,,zna ko što o toj mašini?????

pegaso, novi, ima masinu od Xt 660
 
chimpa, meni je interesantan polovni motor. Nema se perja za novo. :(
Zato me zanima kakve su te stare mašine-2001-2-3-4. :wink:
 
veliki said:
chimpa, meni je interesantan polovni motor. Nema se perja za novo. :(
Zato me zanima kakve su te stare mašine-2001-2-3-4. :wink:

mislim da ljudi nisu bili previse odusevljeni sa njima  :misli:
 
Znači i tvoj izbor bio bi kle500... :misli:
kako vrijeme odmiče sve sam više za kle (y)
 
tnx

Sad samo još trebam dobre pponude, ako neko prodaje kle (y)
 
Ja sam cijelo vrijeme kupoval KLE, a na kraju uzel ovu yamahu XJ-600N :mrgreen:
Za istu lovu i bez para za prepis (jer je bila na firmu regana)
I sad kad gledam mislim da je KLE malo precijenjen

Ja sam vozio i skoro kupil Vitin bajk (koji je BTW bio odličan)
Ali...
XJ ima 4 cilindra
Dupli disk naprijed
Koči jako dobro (za razliku od KLE-a)
Ima 12 KS više i ide dosta bolje
Također je regan godinu dana i obavljen servis+gume prije prodaje

Napravio sam već 3500 km i super sam zadovoljan

Šta sam htio reć ovim postom :
...KLE je OK bajk, ali unatoč njihovoj količini u nas polovni drže malo preveliku cijenu u odnosu na novi
Zato - ili moraš imat sreće pa naletit na neč drugo dobro
Ili kupi KLE-a. Ako nisi probal niš drugo i on će ti bit super  :wink:
 
Pogledaj si malo u tražilici, naći ćeš interesantne postove o KLE-u, jer je najtraženiji motor za početnike, zbog JAKO prihvatljive cijene novoga, ali motori ne gube na cijeni i tako za godinu dana staroga moraš dati cca 35000 - 40000 kuna što je banalnost, ali eto, nemreš si pomoći !!!
Opet, za Pegasa kažu da je dobar motor, ali da stalno moraš kod mehaničara !!!
KLE je provijerena mašina i zato je tak jeftin - nije ništa mjenjano !!!

KLE od ta dva  (y)
 
Kle...meni je nekak premekan... :shock: propada mi...itd...
mašina  ...to ne trebam ni govorit jer to je nešto što je već duže na tržištu a i provjereno....upravo zato sam uzeo ER5 ....
ali kolko sam skontao na kleu se prestižu auti ali...nije to neka mašina bokte pitaj kakvih sportskih performansi....ali za te pare hebemu mamu ako nije best baj! :jesus: (y)




p.s. osobno ne preferiram enduro nikako...već retro naked ali....o ukusima se ne raspravlja
tu se spominjao i pegaso!!
jednocilindraš !veće su mu vibracije i naravno da je vozniji sav od KLEa....rekoše mi da bježim od "i"
itd.....


2003 25 000 kuna pegaso se prodaje u DU ja mislim....bar se prodavao...



a sad! i KLE i ER-5 drže tu cijenu pa to nije normalno!!! :shock: :shock: :shock: :misli:
jest dobar znak ali ne brate kad kupuješ polovnog....


na kleu se fino osjeti poslije 7000 okretaja da motor prodiše! em ubrza em se promjeni zvuk ma divota!



dakle d ja neserem više..
moj glas ide KAWASAKIU! 8) (y)