KLE MEETINGS 2,3,4 i Utisci

Sranje, ali najbitnije da je sve proslo relativno ok i bez teskih posljedica!

:wink:
 
Glavno da ste prošli bez ozljeda.Sad se po stoti put potvrdilo zašto treba imati kompletnu opremu,pa makar bilo i jako vruće.
 
Pa dobro,kaj vas baš nigdi ne smijem pustit same :wink: ?Nadam se da nema nekih bolnih posljedica,osim pogleda na ostrugani motor.Nazovem te.Bok.
 
Čitam, čitam i sve si mislim da napišem kak se to vozite po mom kraju a da se ne javite, kada ono.... sranje. Upoznao sam Emitu i Alaina u subotu na vožnji do Čakovca i baš smo se fino propeljali. A taman su kupili opremu koja im je nedostajala. Kako proročanski... :(

No dobro. Glavno da su bez ozljeda, žao mi je novog KLE-ića, ali će se to srediti  :wink:.

Ubuduće zovite nekog lokalnog da se vozi s Vama, da u ovakvim slučajevima lokalni driveri ne prodaju bureke policiji  :LOL:
U tom slučaju mi koji znamo gdje živi, puno lakše to riješavamo  (y)
 
stvarno lijepi djir, steta kaj je tak zavrsilo, nadam se bez tezih posljedica. Sreca da ste bili 2 motora pa pa se nisu usudili bjezat kao sto to obicno biva kad nema izravnog sudara  :?
 
vatru palimo oko podneva, a hrane i pica biti ce do dugo u noć pa navratite kad možete  8)
 
dečki i cure BOK!

30.09.2006. pozvani smo da uveličamo skup Weekend monsters-a i pridružimo im se na roštiljadi oko 14h, zato predlažem da se sastanemo u 13h u Pit stopu na kavi te napravimo đir do Samobora, Molvica, Klinča sela, Lučkog, Velike Gorice preko Čiča do Monstersa. :D

u srijedu u 18h se vidimo u Pitu da napravimo detaljniji plan!!!!



 
brum said:
Ubuduće zovite nekog lokalnog da se vozi s Vama, da u ovakvim slučajevima lokalni driveri ne prodaju bureke policiji  :LOL:
U tom slučaju mi koji znamo gdje živi, puno lakše to riješavamo  (y)
da trebali smo se javiti Brum-u a i pricekat Koko-a...
btw
KOKO SRETAN RODJENDAN  :zelje: :peace: :party:
zelimo ti puno zdravlja srece love veselja jos puno puno predjenih km i da versys zasja uskoro u garazi  (y)
 
(y)
nadam se da ce nas i vrijeme posluziti i da cu ja hlace nove kupiti :)
 
svaka cast na obilnom izlaganju (y)

samo da napomenem ,a sad vjerovatno i sami znate,da se kroz takva mjesta sa malo prometa treba jako pazit jer
su ljudi navikli da nem nikoga pa voze bez gledanja ,samo po plinu  :x