KLE MEETINGS 2,3,4 i Utisci

GrandWizard said:
S obzirom na to da mi je KLE u dijelovima, možda dođem s autom.
BTW, pokazal bum vam kak su u Kaptol Cargo servisu dečki zategnuli brtve na grani.....
Incestuozni majmun s downovim sindromom bi ih bolje posložio.....

Nisu jadni majmuni krivi....

Dule rules!
 
Enduro fan said:
koliko je ljepši novi kle od starog... (y)
Nije istina, onaj prvi model je bio najljepši  :wink: Baš gledam da nema niti jedan iz stare garde  :(
 
Mrs.O said:
Nije istina, onaj prvi model je bio najljepši  :wink: Baš gledam da nema niti jedan iz stare garde  :(

Pretpostavljam da je to iz sentimentalnih razloga, prva ljubav se ne zaboravlja  :D a da nema tih najstarijih ima, samo cekaj da ozdravim  :mrgreen:
 
Vidim da se pripremate za subotu.Od mene ništa,voda :palacdolje: .Radim subotu i nedjelju,inventura.Dobro se provedite,nešto metnite "pod zub" i za mene :mrgreen: .Hvala na "torti" i dobrim željama.Čujemo se.Bok.
 
pinty said:
dečki i cure BOK!

30.09.2006. pozvani smo da uveličamo skup Weekend monsters-a i pridružimo im se na roštiljadi oko 14h, zato predlažem da se sastanemo u 12h u Pit stopu na kavi te napravimo đir do Samobora, Molvica, Klinča sela, Lučkog, Velike Gorice preko Čiča do Monstersa. :D

u srijedu u 18h se vidimo u Pitu da napravimo detaljniji plan!!!!
ajde javite ko ide da se znamo organizirati...
 
Koko said:
Vidim da se pripremate za subotu.Od mene ništa,voda :palacdolje: .Radim subotu i nedjelju,inventura.Dobro se provedite,nešto metnite "pod zub" i za mene :mrgreen: .Hvala na "torti" i dobrim željama.Čujemo se.Bok.
znamo za jednog koji ne ide :)
btw lijepa ona slika s unukom Deda sam tak uci se od malih nogu  (y) ....
 
Drago mi je da nije bilo težih posljedica pada.Na žalost,svaki dan i svugdje ovakvi kreteni u autima predstavljaju prijetnju bikerima.Teško se vozit stalno 50 na sat zbog mogućih "susreta"na tim lokalnim pravcima... :?Ipak i ovo će koštat.Jel'ima šanse da se dobije kakva odšteta?
 
Depp said:
Drago mi je da nije bilo težih posljedica pada.Na žalost,svaki dan i svugdje ovakvi kreteni u autima predstavljaju prijetnju bikerima.Teško se vozit stalno 50 na sat zbog mogućih "susreta"na tim lokalnim pravcima... :?Ipak i ovo će koštat.Jel'ima šanse da se dobije kakva odšteta?
kazu tesko jer se nisam zabio u njega tj nije bilo kontakta!!! :misli:
ali probat cu prek odvjetnika cekam jos zapisnik da stigne....
 
Jel bi se to moglo pomaknut do 13h?
Ako ne,napravite krug negde jednu vuru pa se nađemo mi koji nemremo prije
(nisam jediniiiiiiiiiiiiiiii)
 
ajde se vise dogovorite... :shock:
moze u 13  (y)
 
A da mi na izlazu iz Velike Gorice prema Vukovini postavimo štand i roštilj, pa dajemo dva šnicla i pola litre pive za 20,00Kn i miniramo  Weekend Monsterse?
Ak treba, ja bum nabavil rostfrei štangu, pa bumo imali i striptizetu. Mislim da bu naše cure nama za ljubav obavile to.
Jebeš wikend monsterse :mrgreen:
 
onda ovak...nademo se ko moze ranije na kavi u Pitu 12:30 i oko 13 idemo na tankanje...
u 14:30 smo u V.Gorici i tu nam se jos ekipe moze pridruziti...
i onda picimo na livadu...