KLE MEETINGS 2,3,4 i Utisci

livada je spremna, piće je na licu mjesta, roštilj je na stand by  8) Vidimo se  :mrgreen: 
 
GrandWizard said:
Mislim da bu naše cure nama za ljubav obavile to.
Jebeš wikend monsterse :mrgreen:
Kaj nama za ljubav,za peneze
 
alain said:
onda ovak...nademo se ko moze ranije na kavi u Pitu 12:30 i oko 13 idemo na tankanje...
u 14:30 smo u V.Gorici i tu nam se jos ekipe moze pridruziti...
i onda picimo na livadu...
JA bum probal u 12.30,a žena nek ide s autobusom :jesus:
 
Nikola_M said:
Pretpostavljam da je to iz sentimentalnih razloga, prva ljubav se ne zaboravlja  :D a da nema tih najstarijih ima, samo cekaj da ozdravim  :mrgreen:
Znala sam da ćeš se ti javiti  :D
 
alain said:
onda ovak...nademo se ko moze ranije na kavi u Pitu 12:30 i oko 13 idemo na tankanje...
u 14:30 smo u V.Gorici i tu nam se jos ekipe moze pridruziti...
i onda picimo na livadu...
izgleda da ne radim i da je subota free .... i kako kod mene ništa nije sigurno reći ću, najvjerojatnije ću vas konačno upoznati i uživo.  :mrgreen:
 
zec said:
izgleda da ne radim i da je subota free .... i kako kod mene ništa nije sigurno reći ću, najvjerojatnije ću vas konačno upoznati i uživo.  :mrgreen:
Samo pazi, oni ti neidu na Hvar  :mrgreen:
 
NE FILOZOFIRAJTE, NAĐEMO SE U PITU OKO 12,30 - 13h NA KAVI, U 13,15 IDEMO NA TANKŠTELU A ZA DALJE BUMO SE U PITU DOGOVORILI SVI ZAJEDNO.

TKO KASNI NEKA ŠELJE SMS
 
ajd nek mi neko na pm pošalje svoj broj moba, da se mi možemo javit ak bumo kasnili. ovaj vikend smo očistili sve svadbe, ispite i ostala sranja, tak da bumo konačno došli i upoznali vas sve skup.

osim ak nas nekaj po glavi ne KLEpi...  :LOL:
 
Ja,buraz i Mladen sigurno dolazimo.
Žena mu bude zbrisala u 12.50 s posla,tak da bi trebali do 13,15 stići u Pit
 
evo napokon su nam se pridruzili u meeting-iranju Ljiki (i njezin dragi) Zec i Kosta...
kod Weekend Monsters-a  (y) je bilo izvrsno... odlicna klopa, organizacija, ekipa....
upoznavanje i ugodno druzenje...
nadam se da cemo se na DDK uspijeti skupiti svi KLE-ovci koji su do sada bili na KLE meeting-u i da ce nam se prikljuciti i novi...
 
Imam  :idea: za drugi tjedan.
Sad sam pročitao putopis Petrova gora ''po šumama i gorama naše...''
Izgleda mi super.Filing prošlosti.Spomenik,šuma,bolnica,zemunice.
Kažu cesta do dolje super.
Ne bi bio klasični đir.Uz vožnju bilo bi i malo šetnje po prirodi.
Čini mi se jako interesantno.
Mogli bi prvo na DDK i onda dolje.
:?: :?: :?:

 
bok!

evo našli smo se opet u Pitu i nakon kratke kave i bi tam, bi sim krenuli smo starom Samoborskom, Rakitjem na staru Karlovačku gdje je Alain utažio žeđ za benzinom za početak, kasnije je bilo i pive i kobasice, pa ispočetka, nekoliko nas nije moglo pratiti taj tempo, ali zato ga je pratila velika princeza koja če nam nadam se sve objaviti ili su se nekak nagodili za šutnju. bumo vidli.

no da ne duljimo, opakim tempom krenuli smo KlinčaSela pa ljevo prema Kupincu,Bratini,V.Jamničkoj te Pisarovini tu smo skrenuli nekam lijevo i došli do kratkog breefinga u šumici



zatim po bregima gor i dol došli do male crkvice za koju je twigi mislio da je Marija Bistrica, poslije se ispričao jer je žena bila s njim i nije smjel priznat gdje je nabavi žljeb za kuču, a njoj se učinilo da ima neke sličnosti sa onim doma.



nakon nekoliko zdravo marijo i oče naš krenuli smo putevima revolucije i došli u Veliku Goricu, neke cure su se zamislile gledavši drvene vile.

i preko Čića došli mi do P..... , gdje nas je dočekao prijatelj Izy iz weekend monstersa i počastio pločicama i lažnom nadom o velikom dobitku, hvala izy.

tu smo se počastili ićem i pićem, neko jednom, a neko ....

[/img][/img]


 
:D  A gdje je ostatak priće?
Norijada do Siska pa nateravanje nazad.
Pa onda kak te je bažulj poteral na Bundeku :LOL: :LOL: :LOL:
Pa kak si nestal kod velesajma da nebi platil pivu u Pitu :jesus:
 
Super :palacdolje: .Meni preostalo samo čitat kak je vam bilo.Drugi vikend,kad sam slobodan bude ziher nekakva kišurina bubala(takve sam ja sreće).Ajde,nek je barem netko iskoristio ovak dobar vikend :wink: .Bok.
 
alain said:
evo napokon su nam se pridruzili u meeting-iranju Ljiki (i njezin dragi) Zec i Kosta...
Jeeeeee, živjela Ljiki i Marooooo... (njezin dragi...  :mrgreen:)
Nama je bilo super, baš nam nekako drago kad vidimo toooliko kle-ića na okupu...
Kad kupimo neki drugi motor, stavit ćemo naljepnicu KLE na njega, tak da se i dalje sa vama možemo vozit, haha...

Sve je bilo super, al OREHNJAČA je ZAAAAAAKOOOOON...  :LOL:  :LOL:  :LOL:
 
tvigi said:
Mogli bi prvo na DDK i onda dolje.
:?: :?: :?:
Kaj nam ne bu malo kasno za Petrovu goru nakon DDK, koliko uopće traje davanje krvi?
Ak bude lijepo vrijeme cijeli vikend, mogli bi u subotu na DDK, a u nedjelju na Plitvička jezera?  :misli:  :misli:
 
Ljiki said:
Kaj nam ne bu malo kasno za Petrovu goru nakon DDK, koliko uopće traje davanje krvi?
Ak bude lijepo vrijeme cijeli vikend, mogli bi u subotu na DDK, a u nedjelju na Plitvička jezera?  :misli:  :misli:

povratak povorke iz Petrove se ocekuje poslije 15 sati .. a realno ih je ocekivati oko 16
 
Ljiki said:
Kaj nam ne bu malo kasno za Petrovu goru nakon DDK, koliko uopće traje davanje krvi?
Ak bude lijepo vrijeme cijeli vikend, mogli bi u subotu na DDK, a u nedjelju na Plitvička jezera?  :misli:  :misli:
bu nam kasno da...
vec je sljiva u to vrijeme tamo jako...
meni je OK ova ideja za subotu i nedelju....