KLE

stvarno ste se potrudili oko toga da ne ulozin u krivo (ipak ste vi dosta iskusniji :D) puno hvala na ulozenom trudu, naci cu se s njim pa pokusati dogovorit da jos smanji cijenu i od tih novaca vrati ostatak kredita ili cu za sada odustati i nastavit trazit po oglasima i nadat se skoroj promjeni na nesto postenije od skutera. pozdrav
 
a sta ce srce reci na oprastanje od tesko skupljenih novaca i za rad za vracanje malo posudenih u slucaju pogresnog uloga????? daKLE
 
SP/161cc said:
stvarno ste se potrudili oko toga da ne ulozin u krivo (ipak ste vi dosta iskusniji :D) puno hvala na ulozenom trudu, naci cu se s njim pa pokusati dogovorit da jos smanji cijenu i od tih novaca vrati ostatak kredita ili cu za sada odustati i nastavit trazit po oglasima i nadat se skoroj promjeni na nesto postenije od skutera. pozdrav
Po mom misljenju, (a govorim iz iskustva), ovo ti je sigurno najbolja opcija! (y)
 
SP/161cc said:
a sta ce srce reci na oprastanje od tesko skupljenih novaca i za rad za vracanje malo posudenih u slucaju pogresnog uloga????? daKLE

Jesi zvao za onog KLE-a za 20000kn?! Vjerujem da si upoznat sa prednostima i nedostatcima KLE-a, prouči malo tekstove na http://www.forum.adventurer.hr/index.php
Nećeš sigurno pogriješiti, i ako nisi zahtjevan vjerno će te služiti dokle god ti to budeš htio.
 
prica san sa covikon,motor je u puli i njemu sluzi za prijevoz na posa u rijeku. prodaje ga radi obnove kuce (krov i sl.),ima 53000 km,nema servisnu al kaze da je redono servisiran svakih 6000, nije nikad razbijen i sl i ima par ogrebotina. kufere na njemu je sam radija a nosaci su prerada od nekog starog bmw-a. to je sve sta san ga razumija jer je neka buka oko njega
 
koliko se misliš voziti izvan asfalta? ima neki poseban razlog zašto želiš kle-a?

 
Slušaj što ti srce kaže.....ti želiš KTM-a.
Svi koji imaju KLE zapravo žele KTM-a.

:jesus:

:mrgreen:
 
koliko se misliš voziti izvan asfalta? ima neki poseban razlog zašto želiš kle-a?
ne mislin previse bit izvan asfalta ali cu sigurno ponekad biti. nema nijedan poseban razlog osin jeftinog odrzavanja,pouzdane masine i nakon 2 god. kad mi dosadi iman ga kome proslijedit da se vozi jer je caca nekad davno vozija motore i sad bi opet tija

Slušaj što ti srce kaže.....ti želiš KTM-a.
Svi koji imaju KLE zapravo žele KTM-a.

ktm mozda jednog dana kad si ga buden moga priustit
 
slično razmišljanje sam imao i ja. no, mislim da trenutno kle uopće nije isplativa kupnja. jednostavno je preskup. vozim zeca koji je nekoliko tisuća kuna skuplji od kle samo zato što postoje novi modeli pa im pada cijena a kod kle-a ne jer ga nema više novog za kupiti. i te fore da drži cijenu zbog pouzdanosti ne vrijede. jedan gs500 ili er5 nude više od kle-a. kle je jednostavno dignut u nebesa i ne opravdava svoju cijenu. ako nije za vožnju po bijelom putu onda se može s cestovnim motorom na bijelu cestu.
 
Krunek said:
slično razmišljanje sam imao i ja. no, mislim da trenutno kle uopće nije isplativa kupnja. jednostavno je preskup. vozim zeca koji je nekoliko tisuća kuna skuplji od kle samo zato što postoje novi modeli pa im pada cijena a kod kle-a ne jer ga nema više novog za kupiti. i te fore da drži cijenu zbog pouzdanosti ne vrijede. jedan gs500 ili er5 nude više od kle-a. kle je jednostavno dignut u nebesa i ne opravdava svoju cijenu. ako nije za vožnju po bijelom putu onda se može s cestovnim motorom na bijelu cestu.

cijenu ne odredjuje tvoj novcanik, vec stanje na trzistu. Navedeni Z750, GS500 ili ER5 su TOTALNO NEUPOTREBLJIVI MOTORI za moje potrebe. Nemam novaca za bolji, a ti mi reci koji od motora (cijena je presudni faktor!!!) ce bolje zadovoljiti moje prohtjeve. Rijec je o sumi, putovanju, gradskim voznjama i sl. a pri tom me uopce ne zanima krajnja brzina.
Cijena odrzavanja, (npr. gume i servisi) registracije i poreza za KLE, dosta brzo pokriju razliku u cijeni izmedju npr. tvog Z750.
Vlasnici KLEova to znaju jako dobro, pa zato i ne spustaju cijenu i ja ih u tom podrzavam. Iz svega narecenog je vidljivo da je upravo kle isplativa investicija, ali ne za caffe racere!!!

Provjeri koliko kosta nova Yamaha Tenere 660, pridodaj ponesto dodatne opreme i onda usporedi s cijenom Z750.
 
Nisi u pravu....KLE je bija najjeftiniji enduro motor (od normalnih brandova) na tržištu 05.-06. god. Njegova kvaliteta, pouzdanost i jeftino održavanje ne mogu opravdat tako visoke cijene kakve su u oglasima. Kad sam kupova er6n 06. god, KLE je bija oko 39.000 kn. Super motor i ja sam ga mislija kupit, međutim ne vridi tolike novce koje za njega polovnog pitaju. Ista stvar je i sa er5. Bili su dosta jeftini kao novi,a sad kolju sa cijenama.
 
Bob Rock said:
Nisi u pravu....KLE je bija najjeftiniji enduro motor (od normalnih brandova) na tržištu 05.-06. god. Njegova kvaliteta, pouzdanost i jeftino održavanje ne mogu opravdat tako visoke cijene kakve su u oglasima. Kad sam kupova er6n 06. god, KLE je bija oko 39.000 kn. Super motor i ja sam ga mislija kupit, međutim ne vridi tolike novce koje za njega polovnog pitaju. Ista stvar je i sa er5. Bili su dosta jeftini kao novi,a sad kolju sa cijenama.

ma gdje je to KLE prodavan za 39kkn?
Moj (03.) je placen 45+ kkn, a poslije su pali na cca 43kkn. XT600 je kostao oko 40 (malo manje, proslogodisnji model), a ti provjeri koliko kosta aktualni xt660R, kao najpriblizniji model. Poslije usporedi i Transalpa, nasljednika KLE-a Verisisa i sl.
Meni ne pada na pamet prodati ODLICAN KLE za cijenu novog, kineskog PingPonga!!! Tko voli, nek izvoli...
:mrgreen:
 
klesoo said:
cijenu ne odredjuje tvoj novcanik, vec stanje na trzistu. Iz svega narecenog je vidljivo da je upravo kle isplativa investicija
KLE (y).
 
Bob Rock said:
Kad je er6n koštao 48.000 KLe je bija nešto manje od 42.000. Falija sam ,nije bija 39.000-toliko je bija er5 čini mi se...U Kaptol carga 06. god.

takve cifre vec odgovaraju. Sad postavljam pitanje pada cijene motora starog 4 god. 50%???
To bi zapravo trebalo biti reano, ali mi ne zivimo u takvom podneblju. Kod nas je nemoguce kupiti bilo kakav motor, star 20 god. za soma eura. Zbog te cinjenice, jeftinijim motorima cijena pada manje od prosjeka. Inace bi tri dana star ZongZong kostao kao kava (bez mlijeka)!

Ma necemo se mi prepirati, moj paKLEni je cijenjena roba! Nema prodaje!!!
:mrgreen: