KMS-Kawasaki

KAZE

New member
Poštovani.
Pošto su onu prijašnju temu o popustima u perijodu Božića zaključali otvorio sam novu tako da mogu odgovorit na niz netočnih stvari. :wink:

Prvo bih se htio zahvalit MMS-u na objašnjenju i lijepim riječima. Hvala (y)

Čitam razne izjave ovdje pa sam vidio da neke stvari nisu našim ljudima jasne.
Akontacija za motor se uzima čisto iz sigurnosnih razloga tako da smo sigurni da kupac želi taj motor odnosno odeš kupit bilo šta pa moraš platit akontaciju ili već u mnogo slučajeva cijelokupan iznos. Mi u sezoni uzimamo akontaciju od 10.000 kuna kao jamstvo i pazite opet se 2007 godine desilo par puta da kupac naruči motor i akontira ga i onda nakon par dana odustane i traži povrat akontacije. Morate shvatit da jednom kad se prosljedi naruđba nemože se obustavit jer kod njih nema, ja bi pa nebi.
Svake godine odnosno pri njezinom kraju oko Božića nastupaju Božićni popusti za modele koji su ostali i za modele koji dolaze.
Znači ako koji model ostane na lageru njemu se spusti cijena a za modele koji dolaze slaže se povoljnija cijena jer če kupac za razliku od starog modela čekati svoj motor određeno vrijeme i zato je povoljnija cijena.Taj trend kod nas postoji več par godina. Samo šta se u tom slučaju traži uplata od minimum 50%.
Također morate znati da se ovdje radi o limitiranom broju motora koji idu po tim povlasticama a taj način vam može potvrditi SAŠA koji vas o tome redovito pred kraj godine obavještava.
Normalno je da ako već čekate motor 2 ili više mjeseci da ga dobijete po boljoj cijeni. Šta ne?
Vidim da se raspravljalo o modelu ZX-6R. Točno je da je do nedavno bio model 2007 po cijeni od 70.000 kuna i kupac ga je odmah dobio po toj cijeni i još sam mu ga dopeljao doma a model 2008 je prodan jedan po istoj cijeni uz uvjet da se uplati cijelokupan iznos i da motor dolazi kroz 3 mjeseca.Inače te popuste ukidamo sa 01.01 ali smo ih ove godine držali do 15.01 jer neke mušterije nisu stigle na vrijeme zbog nekih stvari a i inventuru smo imali paralelno do tog perioda.
Zato smo dotičnog gospodina tražili cijelokupan iznos jer se radi o popustu koji je trebao biti realiziran prije i dosta je velik.
Ja mislim da je to ok.Ako netko ima kakvu pritužbu u svezi toga ili je radi nečega nezadovoljan neka me slobodno nazove na 098-960-8842.

Ako postoji itko tko misli da smo ga mi zakinuli ili prevarili na bilo koji način neka me samo nazove i ja mu se ispričavam i nudim 1 godinu besplatno servisiranje motocikla.

Što se tiće isporuke motora to nije do nas nego do centrale i stvarno neznam šta se dogodilo prošle godine jer to se nije nikad prije desilo da su određeni modeli tako kasnili. No kolko ja znam sve i jedna mušterija koja ga je tako dugo čekala dobila je nekakav poklon da bude zadovoljna.
Mi prema svim našim mušterijama nastojimo biti što korektniji i sa svima biti što više na prijateljskoj bazi.Stoga ako vas nešto smeta onda recite a ne kad pričate samnom jedna priča a onda na forum druga priča. :(

Što se tiće tržišta motora, moramo biti svjesni da mi nismo tržište kao Njemačka i niti čemo ikada biti i nemožemo mi zahtijevat od centrale neke stvari da budu iste kao Francuzima i ostalima kad se kod njih godišnje proda 20 000 Kawasakia a kod nas 600. Razumijete. Mi smo mali i ostat čemo mali.
Mi se samo trudimo ostat sa cijenom kao vani jer da vam kažem kolko je naša zarada na jednom motociklu ostali bi sleđeni.
U PROSIJEKU OD 2000 KUNA DO 5000 KUNA PO MOTORU.

No ja radim taj posao jer ga volim a ne da bi postao milijarder jer za to bi mi trebala milijarda godina.

Lijep pozdrav svima i još jednom hvala na lijepim riječima a i kritikama. (y)

Dario-KMS Kawasaki
 
Svaka čast...za mene ste jedini kawasaki servis u hr... (y)

Let the good times roll... :mrgreen:
 
Bravo KAZE! (y)
Drago mi je kaj si ovo napisao jer suse onuda provlačile svakakve priče!
 
Slažem se sa z-1000mk i znam koliko ste muka preživjeli (ne svojom krivicom) zbog situacije početkom prošle sezone.

Pozdrav svima u KMS!
 
KAZE said:
Što se tiće isporuke motora to nije do nas nego do centrale i stvarno neznam šta se dogodilo prošle godine jer to se nije nikad prije desilo da su određeni modeli tako kasnili. No kolko ja znam sve i jedna mušterija koja ga je tako dugo čekala dobila je nekakav poklon da bude zadovoljna.
Mi prema svim našim mušterijama nastojimo biti što korektniji i sa svima biti što više na prijateljskoj bazi.Stoga ako vas nešto smeta onda recite a ne kad pričate samnom jedna priča a onda na forum druga priča. :(

Mene nista ne smeta ali vec sam par puta pokusao doci do odgovora i ne uspjevam. Nikad nije u onoj temi bilo odgovoreno na pitanja kolegi kojem je puknuo ventil, sto se tice servisiranja motora...
I zanima me dali ste promjenili politiku deklariranja cijene rada i broj istih na svojim servisima, jer smatram da je potpuno neprofesionalno za tvrku koja se time bavi toliko godina i koja je pionir sa doticnom markom u hrvatskoj da radi takve propuste.


Al da se razumije, i za mene ste servis br 1  (y)
 
jedno od najvećih otkrića u mom životu je KMS  :mrgreen: od tada višegodišnji sam korisnik njihovih usluga,kako nabavke novih motora tako i servisa,iskustva s servisima prije njih dovodila su me do ludila,ukratko lud - zbunjenog,kod KMS-a mi se sviđa njihov prijateljsko-poslovni i nadasve korektan odnos,oni su tu zbog nas ali nemože se očekivati od njih da izbuše rupu na hlačama da ih ne moraju ni skidati pa kako se kome digne da ih naguzi jer uvijek će biti onih koji će naći uglavnom neopravdane i nerealne zamjerke,i sam sam se osvjedočio s kakvim se sve glupostima Dario i ekipa susreću,da ne povjeruješ  :misli:

KMS (y)
 
KAZE said:
Prvo bih se htio zahvalit MMS-u na objašnjenju i lijepim riječima. Hvala (y)

U PROSIJEKU OD 2000 KUNA DO 5000 KUNA PO MOTORU.

No ja radim taj posao jer ga volim a ne da bi postao milijarder jer za to bi mi trebala milijarda godina.

Hvala Tebi i pozdravi svoje, bijah prije nove kod Vas, odnosno u susjedstvu (ami trade) pa svratih na kavicu i iznenadih se ugodno novouređenim prostorom. Dugo nisam prolazio tim putem, pa nisam vidio prije.  (y)
Ovo o enormnoj zaradi ne bismo smjeli niti reći, jer nam se smiju ovi sa kineskim skuterima  :palacdolje:, a kupci nam ionako ne vjeruju, ali tko nam je kriv kad smo to izabrali. No, ako ikad uđemo u EU, tek onda će nam biti  :mrgreen:  :palacdolje: 
 
No kolko ja znam sve i jedna mušterija koja ga je tako dugo čekala dobila je nekakav poklon da bude zadovoljna.
Mi prema svim našim mušterijama nastojimo biti što korektniji i sa svima biti što više na prijateljskoj bazi.

Slažem se sa svime što si napisao, a posebno izdvajam ovo gore ^^^^^^^^

(y) (y)
 
Dosta o kritikama, sad pitanje - jel prodajete kawasakijeve majice i jel imate u dućanu izložene?  :mrgreen:
 
Dario ajde promijenite sliku z 750 na site-u  :wink: :mrgreen:
 
E moj Dario nemoj da ti se diže tlak zbog pojedinaca. Ljudi ima svakavih, a često naletiš i na g***o od čovjeka. Pogotovo vi trgovci. A takvom nikada nije ništa po mjeri i nikakav popust mu nije dovoljno dobar. Prema takvima su oni šibicari na Hreliću gospoda.
Ja sam Z-a kod vas kupio 2005. (onaj milicionerski crni Z iz Zg-a, ako se sjećaš) u kasno proljeće za 60000kn. Krajem ljeta je spuštena cijena na 54000. Ne znam koliko ljudi me pitalo da zašto se ne idem žaliti i da kakvi ste vi to smradovi (oprosti na izrazu, ali upotrijebio sam jedan od blažih epiteta koji sam čuo) da ste toliko spustili cijenu motora. Jer da sada zbog toga pada i cijena njihovih rabljenih Z-ova. A i da zašto meni niste mogli reći da će Z pojeftiniti... :LOL:
Mislim, zapravo znam (čak bi se i imena sjetio) da je par specijalaca i ovdje na forumu bilo duboko povrijeđeno takvim vašim mučkim postupkom! :mrgreen:
Na ovom svijetu ima svakavih trgovaca, ali mislim da je rijetko koji pokvareni trgovac uspio nadmašiti sa svojom pokvarenošću pokvarenog kupca.
:mrgreen:
 
Od kad sam u KMS-u kupil motor tam ga i servisiram.Kad idem sa autom,frižiderom,kosilicom ili bilo čim na servis sere mi se od muke jer znam kaj me može čekat.U KMS idem pjevajuči i tak se i vračam.Prošlo ljeto kad sam išo u Rumunjsku Kaze mi je osim redovitog servisa još vuru vremena pregledaval svaku sitnicu na motoru.E to uljeva povjerenje.I sad kad bi gledal novi motor uzet srce vuče na Kawasaki jer teško bi bilo sa konja na magarca kaj se servisa tiče.
 
A jel radite Suzukije  :misli:
 
Bobo1 said:
Išao bih i ja kod vas samo da ste bliže. :x
pa tebi uopće nije tako daleko,ja napravim 500 km zbog servisa i nije problem,a kad vidim u KMS-u registracije OS,VK,ST ili DU onda mi bude još lakše  :mrgreen:
 
Vedran_ZG said:
Dosta o kritikama, sad pitanje - jel prodajete kawasakijeve majice i jel imate u dućanu izložene?  :mrgreen:
da  :D
 
KMS je skroz ok  (y)
Ne ostane njima puno love od prodanog motora nego se zardjuje na servisiranji i dijelovima!  (y)
u tom zecu lezi grm  :D (y)
 
mms said:
Ovo o enormnoj zaradi ne bismo smjeli niti reći, jer nam se smiju ovi sa kineskim skuterima  :palacdolje:, a kupci nam ionako ne vjeruju, ali tko nam je kriv kad smo to izabrali. No, ako ikad uđemo u EU, tek onda će nam biti  :mrgreen:  :palacdolje: 

Dragi prijatelju, u prošloj (zaključanoj) temi sam počeo pisati pa odustao a ti opet...... ma ovdje pričamo o Kawasakiju i pustimo lava dok spava  (y)

.... i zašto bi bio problem u EU jer tad ćeš imati iste uvijete kao bilo tko drugi i iste cijene....pa zar vani rade badava?
 
Svaka čast KMSu ako su tak dobri kak pišete ali jedan prijedlog KMSu... dajte si sredite stranicu jer em gledam naprimjer KX 125 koj kawasaki više ni ne proizvodi i onda još piše da je 4 taktni DOHC 645ccm i takve gluposti.

 
4rijeke said:
Dragi prijatelju, u prošloj (zaključanoj) temi sam počeo pisati pa odustao a ti opet...... ma ovdje pričamo o Kawasakiju i pustimo lava dok spava  (y)

.... i zašto bi bio problem u EU jer tad ćeš imati iste uvijete kao bilo tko drugi i iste cijene....pa zar vani rade badava?
putit ćemo lava da spava... ali nismo još kao nacija dovoljno sazreli u glavama za EU...  :palacdolje: