KMS-Kawasaki

KMSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSuper (y)                                             
pozdrav Dacu i ekipi!!!
 
(y) Pozdrav ekipi KMS-a.Redovno servisiram motor kod Daca(Darija)i ekipe i sve je kako biti i treba.Svojedobno sam i sam ne znajući kakvi su putevi od Japana preko Nizozemske do Karlovca negodovao zbog dugog tromjesečnog čekanja svog motora.U međuvremenu sam saznao kako to ide,a za strpljenje dobio i poklon od ekipe.Sada je već 4.godina od tada,ali i moj motor i KMS su u super kondiciji... :D Stiže proljeće i uskoro se vidimo u KMS-u!Pozdrav!
 
Pozdrav ekipi,
nikad nisam poslovao sa KMS, ali moram iznjeti svoje mišljenje.
Svaki prodavač/serviser koji imalo drži do sebe i svoje usluge bi se trebao ponašati kao KMS, i svaku nerazjašnjenu situaciju objasniti kao što je to objasnio Dario u prvom postu. Na taj način  objašnjava cijelu situaciju i više nema rekla kazala, a koliko vidim čovjek je spreman priznati svoju grešku ako je uopće postojala i na neki način kompenzirati štetu ako je učinjena.

Dečki svaka čast
 
sid said:
A jel radite Suzukije  :misli:


Ponekad, ali moras dozvoliti da ti se motor preimenuje u Kawasaki, kao u mom slucaju...  :mrgreen:

KMS ekipi rijec podrske i od mene. Ne ulazeci u prijasnje rasprave, mogu samo konstatirati da u slucaju KMS-a nikada nisam imao ni rijeci zamjerke o cemu god da se radilo (kupnja, servis, raspitivanje, dodatna oprema, upaljaci, privjesci itd.) pa vjerujem da ako je i bilo nekih neugodnih situacija da je moguce da su okolnosti bile izvan njihovog domasaja/utjecaja ili je kupac ocekivao vise nego su oni mogli pruziti

(y)
 
Dobar marker i nema frke  (y)
 
zašto ne radi internet stranica od kms-a???
 
Mijenja se hrpa stvari pa ju moderator maknuo. U petak je gore.
pozdrav svima iz radione. (y)
 
Kaj nikad više  :misli:
 
Neznam dali ovo spada ovdje ali mi je tržilica pronašla ovu temu i imao bi pitanje za gosn.Darija

prošle godine je bilo puno priče o kvaliteti goriva koje utječe na izgaranje kod kawe i da se nipošto nesipa ispod 98 oktana jer dolazi do oštečenja mašine.

nadalje bilo je govora o ispitivanju nekih aditiva koja bi se možebitno sipala u gorivo i stime riješili ovi problemi.

več duže vrijeme hodam sa upitnikom iznad glave jer sam na trulom zapadu nekoliko puta pitao djelatnike na benz. stan. koja još goriva imaju osim 95-ice i ljudi su samo bljedo gledali ono šta bi ti pa svi se voze na ovo što je i točno(ima i 95 olovni).
istok nebi ni komentirao jer ljudi toče šta ima i voze se.

uz dužno poštovanje prema KMS-u i vama Dario, jer vidim puno pohvala i nesumnjam u stručnost, molio bi ako se došlo do nekakvih saznanja pa da to podjelite s nama.(dosta kolega voze kawe pa i njih zanima).

hvala
 
(y) I mene osobno zanima objasnjenje za vrstu goriva koje bi se trebalo sipati u Kawu.. Na stranicama KMS-a je stavljeno da se u motore sipa 98-ica , a u upustvu samog Kawasakija je navedeno da se sipa gorivo sa min. RON 91 na vise. bez da je navedeno koliko MAX.- Naravno svi se pravdaju da gorivo u Hrvatskoj nije iste kvalitete kao na zapadu, ali ne vjerujem da bi si INA ili MOL dopustili da kvaliteta goriva bude toliko losa i da je vrijednost oktanskog broja samo reklama..Ipak volio bih nekakvo objasnjenje.. (y)
 
Superx said:
  ne vjerujem da bi si INA ili MOL dopustili da kvaliteta goriva bude toliko losa i da je vrijednost oktanskog broja samo reklama..Ipak volio bih nekakvo objasnjenje.. (y)

zato u najnovijem broju HAK-a na naslovnici piše: istraživanja pokazuju da su goriva u Hrvatskoj sve kvalitetnija  :mrgreen:
 
baš mi je drago vidjeti kada se neko trudi dati odgovor :LOL:

možda nisam pogrešio kada nisam kupio kawu :misli:

pa jel teško napisati koju pametnu userima kawe :misli:
 
KAMENI DJ said:
baš mi je drago vidjeti kada se neko trudi dati odgovor :LOL:

možda nisam pogrešio kada nisam kupio kawu :misli:

pa jel teško napisati koju pametnu userima kawe :misli:

Kaze nije bio na netu od 24. srpnja...kak da ti odgovori?