Koje toplice ??

Evo i ove godine odrađena dva tjedna (škrtice HZZO) Varazdinskih toplica. Od zadnji put su uspjeli napraviti dva nova WC-a i dve tus kabine. Hrana kak je i bila ko za vrapce, muzika u termama ista, lignje u termama jos uvijek 17 kn.
Voda jos uvijek mokra i smrdljiva po sumporu. Sad ponovno zapni s radom i iduce papire predam 02.01.2015 tak da mozda uspijem na red u 1-2 mjesecu.  :mrgreen:
 
vladof said:
Evo i ove godine odrađena dva tjedna (škrtice HZZO) Varazdinskih toplica. Od zadnji put su uspjeli napraviti dva nova WC-a i dve tus kabine. Hrana kak je i bila ko za vrapce, muzika u termama ista, lignje u termama jos uvijek 17 kn.
Voda jos uvijek mokra i smrdljiva po sumporu. Sad ponovno zapni s radom i iduce papire predam 02.01.2015 tak da mozda uspijem na red u 1-2 mjesecu.  :mrgreen:
Ja sam se priključila ovom forumu, isključivo radi ove teme. Operirala sam kralježnicu prije 3 tjedna i idem u Vž.toplice 06.03. pa me zanimaju neke stvari...Da li se bazen može koristiti i izvan terapija, (popodne, vikendom)?. Svake godine se dobije rehabilitacija u toplicama, (ili to ovisi o težini ozljede)?
Moram li uzeti i svečanu opravu...za ples? :D
 
Idemo od vaznijeg, oprava za ples nije obavezna, ples je cetvrtkom u Minervi, grupa Fakini. Vino je dobro, ne boli glava  :LOL:
Rehabilitacija se dobiva prema dijagnozi, neki koji su bili s menom i operirali kicmu dobili su po pet godina za redom.
Bazen je od 14-15 neobavezan, ali ok  za plivanje, pa se moze isplivati, a kome i to nije dosta moze u Minervu ali je poslije 15 sati karta 30 kn, a prije jos skuplje.
Vikendom se moze kuci, a oni koji ostaju imaju neke skracene vjezbe i mislim isto sat bazena na dan.
Sve ovisi i koji dio toplica se dobije, mislim da imaju 4 objekta, što je objekt noviji i kucni red je strozi.
 
Super, hvala na informacijama  :)
Prijem mi je u četvrtak, pa mi je bezveze ići odmah u petak doma...
Ima kaj "mladih"? Možda ne budem uopće išla doma  :D

 
Silvana said:
Super, hvala na informacijama  :)
Prijem mi je u četvrtak, pa mi je bezveze ići odmah u petak doma...
Ima kaj "mladih"? Možda ne budem uopće išla doma  :D

Ima, ali su uglavnom oduzeti pa radje odi doma  :mrgreen:
 
Dođite u Krapinske Toplice, ak je Biliću i Gabriću bilo super i oba su se oporavila, onda nemate straha  (y)

Nisu loše Toplice...ak dođete javite se pa si i spijemo jednu  :lipotan: Da vam brže vrijeme prođe.
 
Ja sam uvijek u najstarijem dijelu tj. DOM II, treci kat,  je da je sve staro ali uvijek je mlađe drustvo i zajebancija.
To im je glupo, i ja dobivam pozive za cetvrtak, pa petak doma. Ove godine ih nagovoril da me prime u ponedjeljak, i moze, super, i onda ja zakasnim zbog snijega na sluzbenom putu i dođem u utorak, pa mi produze na kraju ta dva dana.  :mrgreen:
 
danc00 said:
Dođite u Krapinske Toplice, ak je Biliću i Gabriću bilo super i oba su se oporavila, onda nemate straha  (y)

Nisu loše Toplice...ak dođete javite se pa si i spijemo jednu  :lipotan: Da vam brže vrijeme prođe.
treba dugo čekati, ko i Topusko, vise od godinu dana
 
Najvažnije mi je da se dobro oporavim, i iskoristim najviše od terapija, bazena itd.
Ali naravno važno mi je i da imam donekle dobro društvo, da ne umrem od dosade  :huh:
 
Silvana said:
Najvažnije mi je da se dobro oporavim, i iskoristim najviše od terapija, bazena itd.
Ali naravno važno mi je i da imam donekle dobro društvo, da ne umrem od dosade  :huh:

Nema ti tamo nikakvog oporavka ako si na socijali, a ako hoces nesto bolje, to kosta ;)
Najveci ti je oporavak, lagano prosetat do siptara na kolace :LOL:
 
Možda bar oporavak za dušu  :D
Nema šiptara (slastičara) u mojem gradiću, pa čak ni slastičarne  :(
A  sad ozbiljno, mama mi je bila poslije moždanog 3 tjedna u Vž. toplicama i super se oporavila, tamo je prohodala (kad su zaboravili na nju u wc-u  (y)), naučila opet donekle govoriti, stvarno sam bila iznenađena oporavkom  :)
 
Silvana said:
Možda bar oporavak za dušu  :D
Nema šiptara (slastičara) u mojem gradiću, pa čak ni slastičarne  :(
A  sad ozbiljno, mama mi je bila poslije moždanog 3 tjedna u Vž. toplicama i super se oporavila, tamo je prohodala (kad su zaboravili na nju u wc-u  (y)), naučila opet donekle govoriti, stvarno sam bila iznenađena oporavkom  :)

Baka mi je operirala kraljeznicu pa nakon 2 godine i vrat i oba dva puta bila u toplicama. Vjezbe i sama rehabilitacija i osoblje je odlicno, njoj je puno pomoglo i danas je ko avion ali to ti isto ovisi tko te i kako operirao. Smještaj je zaostao dvadesetak godina u vremenu a hrana je navodno loša. Grad je bezveze malen i dosadan, slasticara i kafic su srediste zbivanja. Na dobru klopu bi mozda trebalo navratit na vrh brda u Đurinu hižu. Navodno se mlađa ekipa skuplja na gornjim katovima gdje su jednokrevetne sobe u hodniku di je prostor za sjedenje pa se navecer druže i zabavljaju.
 
Silvana said:
Možda bar oporavak za dušu  :D
Nema šiptara (slastičara) u mojem gradiću, pa čak ni slastičarne  :(
A  sad ozbiljno, mama mi je bila poslije moždanog 3 tjedna u Vž. toplicama i super se oporavila, tamo je prohodala (kad su zaboravili na nju u wc-u  (y)), naučila opet donekle govoriti, stvarno sam bila iznenađena oporavkom  :)

Nemam pojma koji je tvoj grad, pricam o sipcu iz vz toplica :LOL:
 
moover said:
vidi se odmah tko je bio, a tko ne... :)

Vise mi nedaju, kazu da sam folirant :LOL: a i dopizdilo mi drkanje sa socijalom pa cekati 100 godina za doci na red :mrgreen: