KOJI KLUBOVI PO VAMA IMAJU NAJLIPŠE (NAJORGINALNIJE) KOLORE???

Status
Not open for further replies.
headbanger-camaro said:
Zlato- a što ti podrazumijevaš pod odjeću- nešto overpriced aprooved by MM ili može i za 200-300 kn, bitno da nekak stoji?

Nekak si mislim da ovo prvo...


Ne razumin kakve veze ima roba koju nosin, sa kolorima koji mi se (ne)sviđaju? :misli:
A ako te baš zanima nosim isključivo ono u čemu se osjećam udobno i izgledam dobro...a to uključuje sve odjevne kategorije- od one najjeftinije do one najskuplje...etogac.  :wink:
 
"o ukusima se ne raspravlja." Ali, trebalo bi ipak svake kolore poštivati. Neke više, neke manje... Ali ako si čovjek poštivat ćeš... E sad, ljudi koji zbog inih razloga nose kolore...To je stvar samih klubova koga puštaju u klub  :wink:
 
ZEKAN_OS said:
"o ukusima se ne raspravlja." Ali, trebalo bi ipak svake kolore poštivati. Neke više, neke manje... Ali ako si čovjek poštivat ćeš... E sad, ljudi koji zbog inih razloga nose kolore...To je stvar samih klubova koga puštaju u klub  :wink:
hvala bogu...poštivati i ne suditi im prema izgledu u svakom slučaju :mrgreen:
 
ja vas ne kužim - žemska je rekla čistu istinu i navela činjenično stanje. koje je nažalost takvo kakvo je  :LOL:
a istina je i ono što sam prije rekla, da se bojama ne može raspravljati koje su ljepše i bolje, jer je to kao da svi krenu raspravljat o svojim ženama. to ne ide. moje je i ja nosim i samim s tim je najljepše na svijetu.  :mrgreen:

ali s obzirom da je Yawanna svoje mišljenje dala onako općenito ne navodeći nikoga ponaosob, mislim da imamo o čemu "popričati" pogotovo u
pogledu maštovitosti i truda uloženog u "jedinstevnost" boja.......
kako smo u procesu jednog projektića skupljanja svega na jedno mjesto, nabralo mi se u kompjuteru svakavih boja i ne mogu da ne primjetim da je mašta umrla i kreativnost uzela duži godišnji  8) naravno, ovo ide novim klubovima, ovima unazad 2-3 godine.
pa tako imamo preko nekoliko klubova koji nemaju ikakve veze jedan  s drugim, ali imaju identičnu simboliku na bojama, pa preko nekoliko njih di sa 10 metara nema šanse da razlikuješ da se radi o dva kluba jer im je forma i izbor boja identična.....itd...itd.
da ne spominjem precrtane oznake nekih stranjskih organizacija i motiva.....

uglavnom, kad baza klubova bude gotova, moći ćete na jednom mjestu imati uvid u ovo o čemu pričam.
 
Dok si ti ovo pisala osnovalo se bar dva moto-kluba :wink: Stoga, ova baza neće skoro biti popunjena :misli: ( Vjerovatno je osnovan novi klub i dok sam ja sad pisao :mrgreen: )
 
ZEKAN_OS said:
Dok si ti ovo pisala osnovalo se bar dva moto-kluba :wink: Stoga, ova baza neće skoro biti popunjena :misli: ( Vjerovatno je osnovan novi klub i dok sam ja sad pisao :mrgreen: )

:LOL:

pa dodavat ćemo. uvjet će biti da dva kluba potvrde da su ih vidjeli i da postoje  8)
 
Iwa said:
:LOL:

pa dodavat ćemo. uvjet će biti da dva kluba potvrde da su ih vidjeli i da postoje  8)

Eto dobre ideje  (y) Nek sad svi ti novi i stari klubovi dođu u Lipik sad u subotu. Bit će viđeni, a i napravit će dobro djelo :wink:
 
MK All Saints- Sesvete
Pošto smo iz Sesveta (većina), koje su ime dobile po "Svi sveti", odlučili smo se za ime All Saints. Zašto na engleskom? Zato jer nam se tak hoće! Prvu godinu obilazimo susrete bez boja, a 2008 ih stavljamo na leđa.
Boje su jednodjelne, gornja i donja lenta s imenom kluba i mjestom od kud smo, a centralno je smještena vodoriga (gargoyle). U nekim mitologijama spominju se kao bića koja se kreću po noći, a preko dana se skamenjuju. Dok su nam više poznata sa pročelja i krovova katedrala gdje simbolično stoje kao zaštitnici svih prisutnih u katedrali od vanjskih zlih sila. Ove na bojama štite one koji ih nose  :wink: S lijeve strane dodano ZG, a s desne CRO, a iznad donje lente stoji 2007 kao godina osnivanja. Nismo registrirani, niti imamo namjeru biti (jedino ako nas to bude priječilo od ostvarivanja nekih ciljeva koje smo si zadali).
Živjeli!!
 
Iwa said:
ja vas ne kužim - žemska je rekla čistu istinu i navela činjenično stanje. koje je nažalost takvo kakvo je  :LOL:
a istina je i ono što sam prije rekla, da se bojama ne može raspravljati koje su ljepše i bolje, jer je to kao da svi krenu raspravljat o svojim ženama. to ne ide. moje je i ja nosim i samim s tim je najljepše na svijetu.  :mrgreen:

ali s obzirom da je Yawanna svoje mišljenje dala onako općenito ne navodeći nikoga ponaosob, mislim da imamo o čemu "popričati" pogotovo u
pogledu maštovitosti i truda uloženog u "jedinstevnost" boja.......
kako smo u procesu jednog projektića skupljanja svega na jedno mjesto, nabralo mi se u kompjuteru svakavih boja i ne mogu da ne primjetim da je mašta umrla i kreativnost uzela duži godišnji  8) naravno, ovo ide novim klubovima, ovima unazad 2-3 godine.
pa tako imamo preko nekoliko klubova koji nemaju ikakve veze jedan  s drugim, ali imaju identičnu simboliku na bojama, pa preko nekoliko njih di sa 10 metara nema šanse da razlikuješ da se radi o dva kluba jer im je forma i izbor boja identična.....itd...itd.
da ne spominjem precrtane oznake nekih stranjskih organizacija i motiva.....

uglavnom, kad baza klubova bude gotova, moći ćete na jednom mjestu imati uvid u ovo o čemu pričam.

Girl power!  (y)
Muškarci i boje, dva pojma...  :D
A ta me baza stvarno zanima, kad bi mogla biti gotova?
 
back_art_wbs+small.jpg


evo kako to Amerikanci rade...

dobar klub...

nije mc...da se odmah razumimo....

http://www.localwhiteboy.com/


trademark_specimen_wbs.jpg



color na leđima
 
Pozdrav svima...SAFE RIDE
 
Ja se družim s kim ja hoću...a ne s kim MORAM....jer tako sam mirniji i opušteniji...nemojmo ić više u offtopic..OK?

IMG_0448.JPG


ekipe iz Malezije...
 
Sve što nije spadalo u temu je obrisano.

ajmo dalje bez off-a  :wink:
 
rus said:
mk-malari iz trogira
ime je dobiveno po djelu grada na zapadnom dijelu di se i održava naš moto susret,naime na tom mjestu u postoječoj kamenoj zgradi ustanovljena je klinika za borbu protiv MALARIJE ,zato je i stavljen komarac u grbu kluba.


jednostavno, efektno, prepoznatljivo...  (y)
 
CHAGO! said:
back_art_wbs+small.jpg


evo kako to Amerikanci rade...

dobar klub...


nije mc...da se odmah razumimo....

http://www.localwhiteboy.com/


trademark_specimen_wbs.jpg



color na leđima
Neznam po cemu je dobar klub koji prima u svoje redove samo bjelce. Ako neko ima suprugu druge boje koze ili zidovku isto nemoze biti clan kluba, isto tako ne primaju u clanstvo nekoga ko u porijeklu ima nekog ko nije bjelac. Klub ima politicke ciljeve i nije obavezno imati motor da bi se uclanio, a na grbu imaju nacisticke SS simbole ...   :misli: :misli:
 
Rocker said:
Neznam po cemu je dobar klub koji prima u svoje redove samo bjelce. Ako neko ima suprugu druge boje koze ili zidovku isto nemoze biti clan kluba, isto tako ne primaju u clanstvo nekoga ko u porijeklu ima nekog ko nije bjelac. Klub ima politicke ciljeve i nije obavezno imati motor da bi se uclanio, a na grbu imaju nacisticke SS simbole ...   :misli: :misli:


sličnomošljenici.... :mrgreen:
 
Yawanna said:
Ne razumin kakve veze ima roba koju nosin, sa kolorima koji mi se (ne)sviđaju? :misli:
A ako te baš zanima nosim isključivo ono u čemu se osjećam udobno i izgledam dobro...a to uključuje sve odjevne kategorije- od one najjeftinije do one najskuplje...etogac.  :wink:






e pa meni je draža pokojna jugoplastika nego beneton,,,, :jesus: :LOL:
 
Status
Not open for further replies.