KOJI KLUBOVI PO VAMA IMAJU NAJLIPŠE (NAJORGINALNIJE) KOLORE???

Status
Not open for further replies.
RRZagreb said:
Jel ti o Labašu? To je jedan, jedini i neponovljivi, a mi se svi ostali možemo sakrit :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon:
Upravo tako i drago mi je da si ga odmah skontao jer sam napisao da se nismo posli vidili,jesmo i "siti" napričali a ima nas i na slikama od suseta M.K. Barokera,ljudina samo takva (y)
headbanger-camaro said:
Ma Labaš je čovjek koji je klasa sam za sebe i to u svjetskim razmjerima a ne samo u ovoj našoj selendri zvanoj 'rvacka...
Da i bilo mi je jako drago pričati i zafrkavati se s njim kao sa jednim "običnom nenapuhanom i umišljenom facom
          kako se neki drugi drže a nisu mu ni do gležnja"   Živa Legenda  (y)
 
papillon said:
Upravo tako i drago mi je da si ga odmah skontao jer sam napisao da se nismo posli vidili,jesmo i "siti" napričali a ima nas i na slikama od suseta M.K. Barokera,ljudina samo takva (y)Da i bilo mi je jako drago pričati i zafrkavati se s njim kao sa jednim "običnom nenapuhanom i umišljenom facom
          kako se neki drugi drže a nisu mu ni do gležnja"   Živa Legenda  (y)

Ma o njemu kao ljudini najviše govore njegovi postupci. Eto- mi imamo jedan mali susret već zadnje 4 godine, i on ne propušta doć bar na koje piće SVAKE godine bar jedan dan, i sam mi je jednom rekao zato kaj se mene sjeća dok sam još bio free rider da sam mu svake godine dolazio na susret (što je živa istina) - jedino sam sjebo ove godine- bio bolestan.  :(
 
i to po mogućnosti na R-u  :bonk:
 
RRZagreb said:
Ma sve je rečeno sa ovim postom, a kao što je netko rekao najljepše su one izlizane i iznošene jer se vidi da se ljudi voze (y)

Tako je majstore (y) :naklon:
 
brate, pa najorginalniji je grb moto kluba osijek i to je provjereno već 20-ak godina. nema se tu što više raspravljat !!
 
Meni je osobno velika većina kolora u Hrvatskoj bezvezna, nemaštovita i nimalo originalna...Njihova nemaštovitost i bezveznost proporcionalna je konstantnom porastu moto klubova na sceni. Neka se niko ne uvridi, to je samo moj osobni stav.
Jedni od rijetkih koji su mi ok su kolori ST Dalmati MC, Hells Angels MC (volili ih ili ne morate in priznat da in je kolor prva liga) i MK Sjene (lokalpatriotizam na djelu).
 
Svatko voli svoje,a ja svoje najviše....
 
Yawanna said:
Meni je osobno velika većina kolora u Hrvatskoj bezvezna, nemaštovita i nimalo originalna...Njihova nemaštovitost i bezveznost proporcionalna je konstantnom porastu moto klubova na sceni. Neka se niko ne uvridi, to je samo moj osobni stav.
Jedni od rijetkih koji su mi ok su kolori ST Dalmati MC, Hells Angels MC (volili ih ili ne morate in priznat da in je kolor prva liga) i MK Sjene (lokalpatriotizam na djelu).
za razliku od tebe,meni je većina kolora vrlo dobra i maštovita :jesus:
 
Kažu da se o neukusima ne raspravlja... :jesus: :jesus: :jesus:
 
Yawanna said:
Meni je osobno velika većina kolora u Hrvatskoj bezvezna, nemaštovita i nimalo originalna...Njihova nemaštovitost i bezveznost proporcionalna je konstantnom porastu moto klubova na sceni. Neka se niko ne uvridi, to je samo moj osobni stav.

(y) slazem se
 
Yawanna said:
Kažu da se o neukusima ne raspravlja... :jesus: :jesus: :jesus:

Zlato- a što ti podrazumijevaš pod odjeću- nešto overpriced aprooved by MM ili može i za 200-300 kn, bitno da nekak stoji?

Nekak si mislim da ovo prvo...
 
postolar tripper said:
pa zašto onda počinješ raspravu,kad se o neukusima ne raspravlja  8)

Negdi vidiš raspravu? :misli: :D




Ti ne znaš tko sam ja, al ja tebe znam...  :jesus:
 
Status
Not open for further replies.