Koliko vaš Ducati ima km?

einstein said:
Pa kako ih neće blagoslivljat. Da imam Ducati i ja bi otišao na kraj svijeta na blagoslov, samo da mi potraje bar par tisuća km.

:mrgreen: :mrgreen:

Meni je Multistrada predivna. Da imam 15tak godina manje, 15tak cm manje i trideset kila manje :mrgreen:  bio bi to idealan motor.

Iako je to u stvari jednosjed. Morao bi imati ženu stvarno patuljčicu da je natovarim na nju. Ili je u tome i poanta? Po mornarski.. u svakoj luci po žena, a između se voziš ko' zmaj.  :mrgreen:
 
Monster s2r kupljen novi 2007, sad ima 53000 km
Stricfajter s kupljen sa 3100,  od kojih sam ja odvozio jedno 300, sad broji 10400km
 
zokx said:
:mrgreen: :mrgreen:

Meni je Multistrada predivna. Da imam 15tak godina manje, 15tak cm manje i trideset kila manje :mrgreen:  bio bi to idealan motor.

Iako je to u stvari jednosjed. Morao bi imati ženu stvarno patuljčicu da je natovarim na nju. Ili je u tome i poanta? Po mornarski.. u svakoj luci po žena, a između se voziš ko' zmaj.  :mrgreen:

Ja sam 192, 110. Iz moje perspektive, multistradu ozbiljno razmatram kao nekog streetfightera
 
iBoris said:
Ja sam 192, 110. Iz moje perspektive, multistradu ozbiljno razmatram kao nekog streetfightera

Za tvoje (i moje) gabarite Multistrada je jednostavno premala  :(
 
zokx said:
Za tvoje (i moje) gabarite Multistrada je jednostavno premala  :(
A ja zadnjih mjeseci intenzivno razmišljam počastiti se 1290 superduke-om ili 1098 streetfighter-om  :LOL:
 
iBoris said:
A ja zadnjih mjeseci intenzivno razmišljam počastiti se 1290 superduke-om ili 1098 streetfighter-om  :LOL:

Streetfighter je meni prelijep ali mi bode oci ona njegova rama. -.-

Da ima nesto slicno kao Fz6 s2 bio bi najlijepsi motor na svijetu. Skoro.
 
SpoRRi said:
Streetfighter je meni prelijep ali mi bode oci ona njegova rama. -.-

Da ima nesto slicno kao Fz6 s2 bio bi najlijepsi motor na svijetu. Skoro.


:shock:


:LOL:

 
Pa dobro nisam mislio da bude identicna nego taj djir.. Ovo sada sto ima bas mi bode oci.
 
FZ6 svih generacija ima prekrasnu stražnju vilicu (u odnosu na ramu), pravi homage švedskom dizajniranju sjekirom.  :0648:
 
mate said:
Pazi kad sjedaš na KTMa, da ti ne ostane zapiknut u guzici. :mrgreen:
..a znam ja to, da..kao da mi iz guzice viri ... al čini mi se da ni ducati ne bi bio niš bolji
 
Shepa said:
FZ6 svih generacija ima prekrasnu stražnju vilicu (u odnosu na ramu), pravi homage švedskom dizajniranju sjekirom.  :0648:

LOL  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

Istina, kao da je netko stavio šticu eto tako čisto da drži nešto gumu
 
Čudovište 14.000, kupljen novi 2013,
Pancho 3.200, kupljen novi ove godine.
 
atrax morgue said:
Pa evo, kolko vidim ova tema ovdje  još nije bila, slobodno recite koliko vaš Ducati ljubimac ima prijeđenih km.

Moj trenutačno ima 67200 km. Kupil sam ga 2012.god. u 4. mjesecu sa 32700 km .

Zbraja li se voznja u prikolici i kombiju?
 
SpoRRi said:
Da ima nesto slicno kao Fz6 s2 bio bi najlijepsi motor na svijetu. Skoro.
Jezuz kristus sto necu jos procitat na ovom forumu..
Ono "Ma da, Megan Fox je komad, al da vise lici na Jasnu Zlokic bila bi jos bolja"....
 
Pa meni se okvir ne svida. Sto je tu cudno? I  Megan fox mi nikad nije bila napeta jer mi je bezveze. Ali o ukusima se ne raspravlja.
 
SpoRRi said:
Streetfighter je meni prelijep ali mi bode oci ona njegova rama. -.-

Da ima nesto slicno kao Fz6 s2 bio bi najlijepsi motor na svijetu. Skoro.

Streetfighter JE najljepši motor na svijetu i izgleda jebeno iz svih kuteva.  (y)

Rama takva kakva je, meni je lijepa a još ona crvena za model 12/13 sa titan "oklpima"...  :inlove: :inlove:
 
Moj frend ima 900 ss 93.god. i pitaj boga kolko ima km  i dan danas se vozi.Taj stereotip da talijanski motocikli ne valjaju je čista bedastoća.Imal sam i BMW i mogu reč da je isto kvalitetan ko i japanac i talijan i sve ovisi na kaj naiđeš i kakve usrane sreće imaš.