KOMENTARI I PITANJA VEZANA ZA TEKST O SURADNJI SA GROBNIKOM.

Da li ćete ići na Grobnik 05.04. i podržati našu akciju ?

  • Hoću sigurno.

    Votes: 0 0.0%
  • Išao bi, ali nisam 100% siguran.

    Votes: 0 0.0%
  • Nisam u mogućnosti.

    Votes: 0 0.0%
  • Takav tip akcije me ne zanima.

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    0
  • Poll closed .
foggy said:
ovako, problem zvan skola je rijesen ljecnickom ispricnicom, problem zvan pare cu rijesiti sa par akcija a problem zvan kombinezon je problem... ima neko nesto za posuditi? znam da nije bas primjereno posudivati ali jbg, ocu na stazu :D treba mi velicina oko 54. stat cu unutra i ako bude premali :D i jos nesto, ima neko prikolicu za povratak? da se ne vracam bajkom po mraku?


Ma Foggy, ako treba i ja imam jedan kombinezon za tebe (čak je bio na otoku Manu). Možda bude malo kratak, ali ... Ne dolazi u obzir da zbog kombinezona ne ideš na Grobnik :!:
 
e decki hvala vam! joooooj samo da vrijeme bude lijepo! sad enznam koj da odaberem :D Sasa i ja smo si tu negdje po visini brijem da bi trebao biti ok onda. Sasa ajde ak nije frka ga ponesi da probam, thanx ljudi jos jednom
 
CBR954RR said:
Nas iz daljih krajeva(od Grobnika) bi vise zanimalo koliko kosta cjelodnevni najam i koliko se ranije treba rezervirat termin i slicne informacije. Sta me briga makar sam cili dan kruzia po pisti. To te ja pitam :?:
Bar cu tad bit najbrzi na pisti :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A nas iz još daljih krajeva bi zanimalo kako bi se mogli teleportirat do Grobnika :mrgreen:
 
Super,svaka čast na trudu.Mislim da ću ići.Jel ide većina s motorima iz RR-a ili ...?
 
ja idem ali prognoza vremena je za sada kisa pa me strah gorskog kotara. samo da za ponedjeljak bude suhoooo
 
daRRio said:
A nas iz još daljih krajeva bi zanimalo kako bi se mogli teleportirat do Grobnika :mrgreen:

Javi se O'Brienu
 
foggy said:
ja idem ali prognoza vremena je za sada kisa pa me strah gorskog kotara. samo da za ponedjeljak bude suhoooo

Di ti molim te lijepo citas prognozu 10 dana u naprijed. Danas je 25.03. a ide se 05.04.
 
Sasa MK Motori said:
foggy said:
ja idem ali prognoza vremena je za sada kisa pa me strah gorskog kotara. samo da za ponedjeljak bude suhoooo

Di ti molim te lijepo citas prognozu 10 dana u naprijed. Danas je 25.03. a ide se 05.04.

Ma šta si mu govorio....

Bilo bi zakon da je sam ovaj ponedjeljak išao na Grobnik :mrgreen:
 
Sasa MK Motori said:
Imam ja jedan foggy za tebe. Samo sinabavi slajdere, mislim da imam samo jako potrosene.

:mrgreen: :B: :lalala: A misliš da bu on s koljenom do poda došo? :mrgreen: :B: :lalala:
E baš niste trebali sad počet s tim organiziranim odlascima na Grobnik. Smatram to predobrom idejom, a ja 5.4. najvjerovatnije neću više imat motor...a i ako hoću, neću pred prodaju riskirat da ga podrobim dolje, a i nemam sad vremena zbog faxa.
Ljubomoran sam na vas, moram priznat!!!
 
Eto kad svi vec zasipate Foggya sa kombinezonima a ja ga nemam :tears:
jel bi se mogla nac dobra dusa pa da mi jedan od vas posudi onaj "viska" sto ostane?
Visok sam negdje 1,85..

Takodjer nemam ni cizmice ( 45-48 ) pa je svaka pomoc mladom bikeru dobrodosla.

Znam da niste crfeni kriz, al kad vec idem dole na 3 dana volio bi i napravit neki krug na stazi.. :wink:
 
Ako imas nogu 43 imam cizme za tebe. Posto cu ja dati svoj pohabani foggyu, mozda Emil da tebi svoj pohabani. U svakom slucaju, nosit cemo sve dole pa ako vam odgovara nema frke. Samo se nemojte naviknuti na nosenje tudjih kombinezona i na posudjivanja. Za prvi puta vam oprastamo, ali kakvi ste to vi vozaci R-ova bez kombinezona i cizama ?
 
Sasa MK Motori said:
Ako imas nogu 43 imam cizme za tebe. Posto cu ja dati svoj pohabani foggyu, mozda Emil da tebi svoj pohabani. U svakom slucaju, nosit cemo sve dole pa ako vam odgovara nema frke. Samo se nemojte naviknuti na nosenje tudjih kombinezona i na posudjivanja. Za prvi puta vam oprastamo, ali kakvi ste to vi vozaci R-ova bez kombinezona i cizama ?

Siromasni :mrgreen:

Inace imam u planu to sve ubrzo nabavit, al dok se financijska situacija ne poboljsa prisiljen sam ugnjavit dobre ljude ko sto ste vi da malo pripomognete.. :oops:

Nazalost 43 mi je malcice maleno.. u 45 bi jos nekako mogo stisnut nogu, al hvala svejedno!
 
Ej Sasha, jel ti je mozda Djed Mraz nesto u rodu? Svaka cast na brizi za ove sirote i neuke bajkere. Nego, imas mozda sto kermi za posudit? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
I ja bi isla ...ko podrska naravno !!!
Danci i ja cemo sa tribina bodrit !!!! :cheer:
 
Stvarno ste velikodušni, posebno Saša i Emil, svaka čast na inicijativi i pomoći mladim bikerima...

:naklon: :naklon:
 
SuzaFan>pa nisam ti ja ti :mrgreen:

Sasa> to na onom weather watcheru gledam! evo danas kaze suncano za vikend :D sto se opreme tice, ne da nemam love nego nemam. sad na grobnik idem sa kilom cornflaksa (hrana za 3 dana) i sadrzaja frizidera sta stane u torbu, benzin i cestarinu ako ocu da mi ostane za stazu moram bar 70% na trkaca platiti :mrgreen: jel bi ti prodavao ovaj svoj pohabani kombinezon?
 
Jel to znaci da nam se i ti pridruzujes ??? :shock:

Ajmo cure ...ocemo se skupit pa da i nas povedu ??? :D :D :cheer: