KOMENTARI I PITANJA VEZANA ZA TEKST O SURADNJI SA GROBNIKOM.

Da li ćete ići na Grobnik 05.04. i podržati našu akciju ?

  • Hoću sigurno.

    Votes: 0 0.0%
  • Išao bi, ali nisam 100% siguran.

    Votes: 0 0.0%
  • Nisam u mogućnosti.

    Votes: 0 0.0%
  • Takav tip akcije me ne zanima.

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    0
  • Poll closed .
Navratilove?? :shock: Pa znal sam da imaš čudan ukus :mrgreen:
 
Sasa MK Motori said:
:liza: :liza:

Cigara, jel ces ici u ponedjeljak dolje. Mogao bi pozvati buraza i ekipu. Stvarno bi bilo dobro da nas je sto vise dolje pa cak i ako se svi ne vozili.
Idem Saša,samo da stvar ne propadne,a za ostale nemogu garantirat jer su svi pičke. :oops: :oops:
 
Maša said:
Jel to znaci da nam se i ti pridruzujes ??? :shock:

Ajmo cure ...ocemo se skupit pa da i nas povedu ??? :D :D :cheer:
:peace: :cheer: :cice: :cheer: :cheer: :cice: :cheer: :cice: :peace: poslje ce da :piva: :drunk:
 
mate said:
Ovo mi je baš guba, kad se od sve "braće solidarnih i suosjećajnih" bikera nađe samo jedan koji bi posudio kombinezon i čizme. Ostali baš, eto, slučajno nisu vidjeli topic. I onda će dan nakon Grobnika počet sa onim: joooj, pa kaj mi nisi reko prije... sve neki lukavci. :mrgreen: :mrgreen:
P.S. Ja sam vidio i pročitao cijeli topic ali svejedno nedam. :B: :pelvic_thrust:

..A jel daš motor onda ? :shock: :D
 
Naravno da dam, ali samo Banditu. :dribble:
Danas je dotični pristao da mi razradi motor bez novčane naknade, vidiš šta je prijatelj! :peace:

Btw, odličan ti Angus Young! (y)
 
A ? Angus ? Ko je taj lik ? Pa to sam ja ! :gitara:
Banditu buš dal motor na razradu ?!!! Ak ga bu razrađival kak je Sašinog vozil...ne znam...ne znam... :mortal: :ubikomp:
 
Sorry, fakat ličiš na njega. :mrgreen: :mrgreen: Nadam se da tako i sviraš.
I dajem Banditu zato kaj se iživio na Sašinom pa sad može lagano na mom. Mislim, motoru. :mrgreen: :mrgreen:
 
Hvala Bogu da je Saša odjurio na Guzzi-ju pa sam ja onda mogel bez straha vozit 140km/h. U prvoj brzini naravno. Išlo bi još, ali mislim ipak je motor na razradi. Usput sam stal "Kod Ribiča" i dolijal mu malo ulja nutra, veli mi Jožek konobar da je bučino najbolje. Sad motor ide ko strela...pitajte Sašu. :mrgreen:

Mate, nabavia san za tvoj motor kvalitetno maslinovo ulje. :mrgreen:
 
mate said:
Sorry, fakat ličiš na njega. :mrgreen: :mrgreen: Nadam se da tako i sviraš.
I dajem Banditu zato kaj se iživio na Sašinom pa sad može lagano na mom. Mislim, motoru. :mrgreen: :mrgreen:


...za sad samo 'Thunderstruck', 'Wholl'a lotta Rosie', 'Big Ball's' i 'Big gun' :pistoles: ! To mi je onak za gušt...po mojem ukusu! :gitara:

Čuj, a do kad buš ti zabušaval ? (y)
 
Wholl'a lotta Rosie...zakon!! Pogotovo live...mada mi je svejedno Hells Bells nr.1. Nedavno sam na TV naletio na njihov stariji koncert...ma fenomenalno. Prije par mjeseci sam od dečka koji se bavi/o piratima uzeo skoro sve njihove albume, to je ipak stvar opće kulture pa nek se nađe doma. :yoman: (y)
U buksi sam otprilike do četvrtka a onda zbog dobrog vladanja kućni pritvor do daljnjega.
 
:twisted: :wink: :dance: :headfones: :peace: :yoman:
Well, I met her in the garden
Underneath that old apple tree
Sitting with a handful of flowers
Looking as cool as can be
We talked away a couple of hours
Then she laid her hand on my lap
Oh, I thought I got to be dreaming
I didn't know I fell in her trap

CHORUS:
Then she made me say things I didn't want to say
Then she made me play games I didn't want to play
She was a soul stripper, she took my heart
Soul stripper, and tore me apart

She started moving nice and easy
Slowly getting into my spine
Killing off this nice little feeling
Ooooh, everyone she could find
And when she had me hollow and naked
That's when she put me down
Pulled out a knife and flashed it before me
Stuck it in and turned it around


P.S.Sory za oftopic :oops:
 
Sasa samo nastavite sa Grobnikom, ovaj bi tjedan trebao stici motor , ako bude tako vidimo se u pon. pozdrav iz Nove Gradiske. 8)