KRIŽEVCI ?

Rahela said:
joj dajte blebečete gluposti svi... ak se mene pita.. tončiju je prednost to kaj su mu većina trka u kalendaru gradske.. ja u gradu nemam trke osim ove,
moja prednost je kaj ja vozim cijelu sezonu 125 i stalno sam tu a on nije, al dobar vozač je svugde dobar...
mene je greška u pripremi motora zeznula koja se mogla bilo kome, bilo gdje, i bilo kada desit.. bravo tonči  (y)
Dominik

bravo stari. (y)
sve si super i tocno rekao.
 
Slazem se s tim svim...  :wink: sve je to uredu ali dok vidim kaj pisu ovdje ovi svi internet vozači odma mi je muka..
bravo Dominik svaka čast, bilo je super, neznam kak bi zavrsilo da ti je bijeli zasaravio heblu i da nisi pao... ali mislim da bi se tempo još povisio i da bi bili obojica još brizi, jer sam još osjetio da se da još brze..  :wink: još jednom svaka čast..
 
Rahela said:
joj dajte blebečete gluposti svi... ak se mene pita.. tončiju je prednost to kaj su mu većina trka u kalendaru gradske.. ja u gradu nemam trke osim ove,
moja prednost je kaj ja vozim cijelu sezonu 125 i stalno sam tu a on nije, al dobar vozač je svugde dobar...
mene je greška u pripremi motora zeznula koja se mogla bilo kome, bilo gdje, i bilo kada desit.. bravo tonči  (y)
Dominik

Tak je Domi  (y)

Šteta je kaj si zbog takve banalne stvari opal.....jer da nisi....tvoj i Tončijev fajt bi trci dodal onaj pravi štih... :mrgreen:
Tonč, čestitam još jednom  (y)
 
Rahela said:
Tak je Domi  (y)

Šteta je kaj si zbog takve banalne stvari opal.....jer da nisi....tvoj i Tončijev fajt bi trci dodal onaj pravi štih... :mrgreen:
Tonč, čestitam još jednom  (y)

mama i ja sam tu  :jesus:

Luka
 
888o said:
Zakaj "ali" zato kaj dominik se uopce ne vozi po gradu i po poligonu autoskole gdje je sklisko.... dominik je u petak se malo vozil po poligonu autoskole gdje tonci je svaki vikend sa svojim Ktm-om i kojemu je "slajdanje" normalno...
I kaj to sad znači ??? Očito netko onda krivo trenira ili možda netko nesmije ? 
 
Ah...kaj ste zakomplicirali..

Pa nije Tonči Dominika dobil na slajdanje....hahahha.....i ja bi ga dobila da je zbog odšarafljene heble opal, digel se, uključil natrag u trku kao 8. i ipak odvozil do kraja s tom istom heblom... :mrgreen:

Dobro, možda ne baš ja... :LOL:


Zato velim, a rekao je i Tonči, da nije bilo pada, uživali bi i oni sami, a i svi ostali u njihovom okršaju  (y)



 
Još malo pa će u gradovima dopustit da se na utrkama brzinaca voze supermoto motocikli. No i to je nešto, bitno da se narod zabavlja. Dajte im kruha i igara  :mrgreen:

Po meni je žalosno za bilo kojeg vozača brzinaca da ga po gradu deklasira jedan vozač koji vozi samo u jednoj brzini. Nije sramotno pogotovo kada se radio o Gajsu, ali je žalosno. Toliko o potrebi za superbrzim motociklima današnjice, o potrebi za ulaganjem u ovjese, o potrebi za ulaganjem u gume i opremu. Sve ovo je samo dokaz da se nešto mora desiti. Po meni, ili se PH u brzinskom motociklizmu treba totalno okrenuti Alpe Adriji, ili se treba vratiti narodu i kompletno ga maknuti iz Alpe Adrije. Gledajući na to koliko je naših vozača u Alpe Adriji a koliko ih je bilo u Križevcima, možda je najbolje prvenstvo vratiti u gradove. Gledati 4-5 gradske utrke a uz njih eventualno trku do dvije na grobniku. Prvenstvo će svima biti pristupačnije, moći će se voziti sa full serijskim ovjesima i bez prčkanja po mašini jer snaga nee značiti ništa. Možda je to najbolje.
 
jedino ako se ne slozi neka staza pa se organizira ;)
ovak tesko, ali i zalosno
 
a gdi budu slozili zemljani dio ?
i nemre sm utrka imati 3 zavoja i 3 ravnice po 500 m

jedino da ju sloze tu negde dolje po centru :D
po ovim novim fontanama skokovi da budu
jer tonch vec trenira tam pa bi mu to pasalov :jesus: :jesus: :jesus:
 
ma kaj nebi moglo biti, ak more biti u Zupanji onda moze biti u Krizevcima gdje je 100 puta bolje :)
ako nema zemljani dio novi marof netreba ga niti u Kž  :wink:
 
1. čemu prozivanje mojih roditelja  :misli:

2. da li se to sumnja u doktore koji su mi izdali licencu  :misli:

3. nemamo svi novaca za AA pa nas vesele te utrke po gradu a i tu se prepoznaju dobri vozaći    :mrgreen:

pozdrav svima, svi ste bili super u nedjelju  (y)
 
Gajs said:
1. čemu prozivanje mojih roditelja   :misli:

2. da li se to sumnja u doktore koji su mi izdali licencu   :misli:

3. nemamo svi novaca za AA pa nas vesele te utrke po gradu a i tu se prepoznaju dobri vozaći    :mrgreen:

pozdrav svima, svi ste bili super u nedjelju   (y)

1. Vjerojatno misle da si mali dečec i da te buju doma za vuha navlekli :mrgreen:

2. Ne bi me čudilo da se sumnja. Budimo realni, znaš i zakaj.

3. Sam ti slušaj doktore, napravi najbolje kaj možeš sa nogom...a onda dalje. Koliko čujem ima nekih pomaka na bolje, a čini mi se i na fotki da je bolje stanje kaj se tiče gibljivosti.