KRIŽEVCI ?

Atmosfera je bila odlicna, iako mi se cinilo da je bilo manje gledatelja nego lani  :misli:
U 125 bilo dosta wild card vozaca tako da je ta klasa bila itekako zanimljiva. Bilo je padova, Nervo pao kad je bio u vodstvu, nakon njega je pao i Perkusic al su nastavili trku. Cestitam Kossiu, Roncevicu ,Prozeku i svim ostalim vozacima  (y)

U klasi 600 na pocetku se bore Nervo, Prozek i Perkan, ali nakon par krugova Prozek malo posustaje i runda ostatak trke u svojem ritmu. Nervo i Perkusic su imali nekoliko izmjena za pozicije al pred kraj Nervo ostavlja sve iza sebe. Iznenadio me Mato Posavcic. On ko da se tek pred kraj probudil i onda poceo vozit kak spada, uglavnom sa zadnjeg ili predzadnjeg dosao na 4  (y)  :mrgreen:

Klasa 1000,
Kad sam rekao frendovima da je Gajs prvi na treningu izraz lica im je ovakav bio  :shock:
Prvih par krugova bilo mi je bilo cudno gledati jer me bilo strah da ne padne  :shock:
Nakon par onih njegovih trubljenja i mahanja dalje mi je bilo nekak lakše gledat jer je baš davao dojam da drži sve pod kontrolom  (y)
Trku je poveo gajs i tak je bilo prvih par krugova, nakon cega ga Hrg napada u prvom poslije ciljne i prelazi ali mu Gajs ubrzo vraca. Gajs i Hrg su imali ceste izmjene za pozicije al pred kraj Hrga prelazi Mocibob, a Gajs radi laganu prednost i pobjeduje.
Gajs je stvarno sve iznenadio i sokirao, pogotovo kad je par krugova usporio u zavoju i podignuo ruku. Hrg bi ga presao ali se u sljedecem Gajs opet vracao na prvu poziciju :naklon:

Čestitam Gajsu, Mocibobu, Hrgu ali i svim ostalim vozacima  (y)

P.S. evo par slika, imam samo ove iz klase 125 kad sam stajao s unutarnje strane zavoja. Od ostalih klasa nemam slika jer sam gledao s vanjske strane zavoja a od tamo je nepregledno za slikanj.
Pozdrav
 
moramo još jednom čestitati organizaciju utrke u Križevcima,slobodno se može reći da taj grad živi za tu utrku i smatram da su se natjecatelji trebali odazvati u još večem broju bez obzira
koliko je staza doista opasna ali ima i svoje draži.Pohavale i za gledatelje kojih po mojoj procijeni uvijek ima više nego na nekim natjecanjima na Grobniku, znači treba pokušati izorganizirati
još koju utrku recimo Glavicu u Požegi koja je uvijek bila atraktivna.
A sada malo komentara na utrke,pod broj jedan pozdravljam klasu tomos 50 iz koje su proizašla i neka imena koja su juče bila na postolju u večim klasama ,zašto je neki zovu "kraljevskom"
to rasudite sami
125 SP loš start Dominica no u dva kruga preuzima vodstvo da bi zatim došlo do tehničkih problema sa šalt heblom te ponovo gubi vodstvo na fotki možete vidjeti kako čudno sjedi to jest pridržava nogom sistem kako bi završio utrku ,dečko je doista klasa iznad ostalih što je po meni dokazao i jučer bez obzira što se nije uspio popeti na postolje.
klasa 600 već prvi trening je govorio da bude zanimljivo i neizvjesno ali izgleda da je to bila samo igra Luke Nervo,na startu utrke je nedvojbeno zaspao a potom slobodno se može reći "namazao"
konkurenciju onako školski poput nekih velikih imena iz moto GP-a bravo Luchinelli (y)
klasa 1000 pojavljivanje Gorana Gajića ili skračeno Gajsa može samo značiti nešto atraktivno i pored hendikepa dečko vozi ko zmaj ,koristiti se jednom brzinom i tako se igrati "konkurencijom"
može samo Gajs a da potom ne zaboravi pozdraviti u zavoju sa bip bip ili cviječe u repu motocikla ili pak mahanje rukom da ga prođu pa ih opet obići jedan jedini i neponovljivi Gajs .
Na kraju ne smijem zaboraviti i Oldtimere bez kojih svakako jučerašnja priredba ne bi bila potpuna .
 
888o said:
Prvo bih cestitao svima i htio bih se ispricati Dominiku koji je zbog moje pogreske izgubio prvo mjesto. :palacdolje:.. svaka cast tonciu kossiu na prvom mjestu ali jos mora puno toga ucit da bi bio ko Dominik... BRavo Luka !!! Bravo Gajs!!!!
zato budeš klečio na kukuruzu :LOL: :LOL:
 
maRRko-vtc said:
Svaka čast Gajsu, stvarno je dečko luud, jednostavno je pre jak za njih. Vozio je u 1. cijelo vrijeme i sramotio druge...Bravooo
(y) (y)

svaka čast gajsu jel je i ovak ozljeđen par klasi iznad svih (y)

al opet mislim da se niko ko je vozio tam nema cega sramit jel treba imat muda se onak vozit u onakvim uvjetima....to je kaj je gajs par klasa iznad svih pa ovo ostalo izgleda sporo je druga prica jel je to sve i dalje extremno brza voznja :mrgreen:
 
Svaka cast svima, a pogotovo Križevčanima, koji imaju puno puno talenta, samo je takvo vrijeme da se novci tesko zaraduju da bi se samo tak razbacivali s njima
Tonciju, Robiju, Luki i Gajsu posebne cestitke, no i ostalima...
a Marku, koji je vozil sa napuknutom kljucnom kosti brz oporavak
 
jel ovo utrka križevčana u križevcima  :misli:  :mrgreen: zašto nema više timova  :misli:
 
888o said:
Prvo bih cestitao svima i htio bih se ispricati Dominiku koji je zbog moje pogreske izgubio prvo mjesto. :palacdolje:.. svaka cast tonciu kossiu na prvom mjestu ali jos mora puno toga ucit da bi bio ko Dominik... BRavo Luka !!! Bravo Gajs!!!!

Ajde daj...dešava se svima... :wink:
U svim dosadašnjim Dominikovim i Lukinim pobjedama, ti si i te kako dao svoj doprinos....a i griješiti je ljudski  :piva:

 
paky said:
jel ovo utrka križevčana u križevcima  :misli:  :mrgreen: zašto nema više timova  :misli:
Ceki said:
Svaka cast svima, a pogotovo Križevčanima, koji imaju puno puno talenta, samo je takvo vrijeme da se novci tesko zaraduju da bi se samo tak razbacivali s njima
Tonciju, Robiju, Luki i Gajsu posebne cestitke, no i ostalima...
a Marku, koji je vozil sa napuknutom kljucnom kosti brz oporavak
 
888o said:
Prvo bih cestitao svima i htio bih se ispricati Dominiku koji je zbog moje pogreske izgubio prvo mjesto.  .. svaka cast tonciu kossiu na prvom mjestu ali jos mora puno toga ucit da bi bio ko Dominik... BRavo Luka !!! Bravo Gajs!!!!
Zakaj ovaj ALI kod Tončija? Pa dečko inaće vozi SM , ovo mu dojde ko dobar trening kaj ne ?Svaka čast svima koji izađu na cestovne utrke ,  Nervići su izgleda na dobrim žgancima, ide to ko podmazano sve.Bravo mama , dobro ih hraniš!  (y)
 
moto man said:
Zakaj ovaj ALI kod Tončija? Pa dečko inaće vozi SM , ovo mu dojde ko dobar trening kaj ne ?Svaka čast svima koji izađu na cestovne utrke ,  Nervići su izgleda na dobrim žgancima, ide to ko podmazano sve.Bravo mama , dobro ih hraniš!  (y)

prije da batina dela.... :jesus:
 
888o said:
Zakaj "ali" zato kaj dominik se uopce ne vozi po gradu i po poligonu autoskole gdje je sklisko.... dominik je u petak se malo vozil po poligonu autoskole gdje tonci je svaki vikend sa svojim Ktm-om i kojemu je "slajdanje" normalno...

istina
ali tonch se nije ni vozil na ovom motoru do treninga uopce ;)
tak da i to uzmi u obzir
a o tonchevim kvalitetama uopce ne trebamo govoriti, jer svi znamo da mu das bilo koji dobar motor u klasi da razvali sve
ista je situacija i sa dominikom i lukom ;)
 
888o said:
Zakaj "ali" zato kaj dominik se uopce ne vozi po gradu i po poligonu autoskole gdje je sklisko.... dominik je u petak se malo vozil po poligonu autoskole gdje tonci je svaki vikend sa svojim Ktm-om i kojemu je "slajdanje" normalno...
bravo bjeli ti si najpametniji ;)
 
888o said:
Zakaj "ali" zato kaj dominik se uopce ne vozi po gradu i po poligonu autoskole gdje je sklisko.... dominik je u petak se malo vozil po poligonu autoskole gdje tonci je svaki vikend sa svojim Ktm-om i kojemu je "slajdanje" normalno...
Viš , viš sada i ja znam nekaj novoga.Izgleda da je Gary McCoy puno vozil SM po poligonima kada je onak dobro slajdal.  :bonk:
 
nemora tonci nis ucit da bi bio bolji,on je svoje dokazal ovaj vikend.decko je 1 put sjel na 125 ccm motor i dokazal je kaj zna..
niko nikome ne brani da se uci slajdati,svima vam je autoskola dole blizu,pa ko misli da mu je slajdanje hendikep nek se uci.
nije lijepo od vas da umjesto da se decku cestita i pohvali ga se,da ga se odma ide kudit i pricat mu da mora on jos puno ucit..

u biti sad cu vam otkrit tajnu..ja sam mu obecao da ak bu 1 u 125 da bu dobil novu zadnju gumu za KTM-a... i dobil ju je  (y)
sve je to stvar motivacije :)
 
joj dajte blebečete gluposti svi... ak se mene pita.. tončiju je prednost to kaj su mu većina trka u kalendaru gradske.. ja u gradu nemam trke osim ove,
moja prednost je kaj ja vozim cijelu sezonu 125 i stalno sam tu a on nije, al dobar vozač je svugde dobar...
mene je greška u pripremi motora zeznula koja se mogla bilo kome, bilo gdje, i bilo kada desit.. bravo tonči  (y)
Dominik