krštenje honde.... :(

Proxy

Member
evo da se pohvalim malo.... covjek mi je "samo malo provirio"  sa sporedne ceste.... nije strasno al ipak...
 
Grdo zgleda, nego jesi ti OK, motor se lako popravi.
 
Incredible said:
Nadam se samo da tebi nije niš a kaj se tiče motora i nije tak prestrašno
ja sam bez ogrebotine prosao... a mislim da je moglo bit  i gore da sam u auto udario...  samo sam jaknu zderao na desnom rukavu(jakna je  od frenda... hvala Roby), a i kacigu sam cisto malo zgrebao na bradi... ubrzo se vozim opet... ja se nadam...  :D
 
(y) (y)

        Ma normalno da ćeš vozit,eto tebe na drumu uskoro,glavno da tebi nije ništa. (y) (y)
 
Sada si ispunio kvotu za sezonu! :mrgreen:
Ne dao bog većeg zla (y)


Nego jesi opelješio lika za novce za popravak?
 
Hrvoje said:
Sada si ispunio kvotu za sezonu! :mrgreen:
Ne dao bog većeg zla (y)


Nego jesi opelješio lika za novce za popravak?
cekam zapisnik....... posto nije bilo kontakta.... mozda mene okrive za pad... neznam....
 
Hrvoje said:
Sada si ispunio kvotu za sezonu! :mrgreen:
Ne dao bog većeg zla (y)


Nego jesi opelješio lika za novce za popravak?

Jel se to netko nudi za iznudu? :mrgreen:
Lijepo je sjesti i voziti se,ali nažalost dese se i sranja,nadaj se da ti je to to,ne samo za ovu sezonu,nego i za ubuduće (y)
 
Proxy said:
cekam zapisnik....... posto nije bilo kontakta.... mozda mene okrive za pad... neznam....
Ako je izletio iz sporedne i ako je to na očevidu ustanovljeno, ako ti nisi probijao zvučni zid (po šteti se ne bi reklo), ako nisi imao promila i ako se nisi vozio u suprotnom smjeru ili nešto u tom stilu, onda je situacija sasvim jasna
(y)
 
Hrvoje said:
Ako je izletio iz sporedne i ako je to na očevidu ustanovljeno, ako ti nisi probijao zvučni zid (po šteti se ne bi reklo), ako nisi imao promila i ako se nisi vozio u suprotnom smjeru ili nešto u tom stilu, onda je situacija sasvim jasna
(y)
zvucni zid nisam probio,nisam ni blizu bio... :D a sta je lik rekao murji ja neznam jer sam za vrijeme ocevida bio na hitnoj... a meni je lik rekao da je samo izvirio,i kak sam ja to pao.... da je samo izvirio s 300 bi prosao ispred njega...
 
živ i zdrav - za ostalo lako.  (y)