krštenje honde.... :(

Vladek said:
Nadam se da češ se brzo oporaviti i ponovo zajahati svoju zvijer. (y)
Nažalost, znam točno kak ti je kad kliziš s motorom.  :(
ma ja sam se oporavio vec sljedeci dan... izvukao sam se s motora pa sam sam malo klizio.... 
 
Proxy said:
ma ja sam se oporavio vec sljedeci dan... izvukao sam se s motora pa sam sam malo klizio.... 

ma glavno da je tebi sve ok, motor ce se vec popraviti  (y)
 
Ma j.... motor glava je na ramenu i nemas nikakvih posljedica
a moras jednom krstit motor nazalost :?
 
glavno je da si ti dobro,plastike je bilo i biti će :wink: (y)
 
Bitno da si ti ok, a motor će se za početak malo skrpat a kasnije se složi, nije to niš strašno!  (y)
 
stari...znam kako ti je...ja sam imal prometnu prije tjedan dana...meni isto nis al svi oklopi razbijeni....

al kaj ti svi vele...glavno da ti ni nis.....  (y)
 
Bitno da si ti dobro! Motor će se popraviti! (y)
 
Normalno da ces je sredit i normalno da ces opet sjest na motor..jedino kaj ces i još dodatno više pazit na sporedne ceste.. Super da si OK, to je najvažnije! (y)
 
AKO NETKO ZNA ODD DRUGA PROXIJA BROJ TELEFONA... bio bih zahvalan da mi ga proslijedi na PP
 
Hrvoje said:
Pih!
:mrgreen:


Aj stvarno mi treba....

Stari nemam broj znas da bi ti da. A jesi proba na radio dati oglas da trazis broj?  :LOL: Mozda se neko i javi. Aj uzivaj i zelim ti brzi pronalazak. ako ne zovi pandure oni ce ga brzo naci,,,,,,  :mrgreen: :mrgreen:
 
I proxy, jel gotova pila? ;)
 
miro said:
motor se ne  popravlja ni lako ni jeftino, ipak, zdravlje vozača ispred svega.  (y) (y) (y) (y)
Zdrav je on, zdrav, vidio ga ja 3 put poslije sudara! Otišao je psihički, ali fizički zdrav! :wink:
 
Proxy said:
evo da se pohvalim malo.... covjek mi je "samo malo provirio"  sa sporedne ceste.... nije strasno al ipak...

stari, dok god si ti ziv i zdrav, fak d štetu na motoru...
sve se to da popravit lagano...
da se na tebi nesto slomilo, to bi se malo teze popravilo...
 
Svi pricamo o zdravlju, i onda sjedamo na motor i okrecemo gas i gdje treba i gdje ne treba, ides logike  :misli:
 
Jedno radoznalo pitanje. Da su na motoru bili čepovi za klizanje, bi li šteta u ovom slučaju bila manja ?  :shock:
 
^^

da




....nego sad gledam zadnju sliku...deklo...izgleda mi ko da je već bilo drkano po njemu