krštenje honde.... :(

DOMInatoR said:
a kaj si radio na Hitnoj, su te krpali ?
ma nisu me krpali... naisla je neka hitna(nepozvana) pa su pitali jel netko opal s motora,pa me i odpeljali...  :D ma prepone sam iztegnuo kad sam polegao motor i izvuko se s njega u padu.... bez ogrebotine sam ja... malo sam nogu natukao i tak... samo natucenja i istegnute prepone... nisam ni hlace podrapao...  :D
 
Ma care glavno da si ti gotovo bez ozljeda prošao!!!! Hvala Bogu! Šteta motora,al život i zdravlje su važniji!!!
 
Proxy said:
ma glavno da moja mama nije dobila zivcani slom...  :D 
... sva sreća, ne valja mamu uzrujavati  :wink: (y)
Aj pomalo direktore, bude se riješilo sve  (y)
 
Goran zzz said:
Bitno da je glava na ramenima za motor je lako  (y)


....kaj cimate decka? Pa i kljucna kost zaraste, sve to plati HZZO, a masku i oklop na Hondi treba iskesirat! :jesus:
 
Proxy said:
evo da se pohvalim malo.... covjek mi je "samo malo provirio"  sa sporedne ceste.... nije strasno al ipak...

Stari stvarno mi te je žao!!!
Vjeruj mi znam kak ti je :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
Trebo si upucat tipa!!!
 
Hrvoje said:
Ako je izletio iz sporedne i ako je to na očevidu ustanovljeno, ako ti nisi probijao zvučni zid (po šteti se ne bi reklo), ako nisi imao promila i ako se nisi vozio u suprotnom smjeru ili nešto u tom stilu, onda je situacija sasvim jasna
(y)

Osim ak mu nije "izvirio" HDZovac sa štelom ko meni...  :palacdolje:
 
Proxy said:
cekam zapisnik....... posto nije bilo kontakta.... mozda mene okrive za pad... neznam....

Nemoj ga čekat jer ga nikad nećeš dobiti. Ak se ja dobro sjećam mislim da moraš otići do nadležne PP i pismeno zatražiti da ti pošalju zapisnik
 
Meni je caca ( otac) uvik govoria. Glava ce kupit novi motor a motor glavu NECE....... PA zapamti ti i ostali ovu izrecicu i drzite se nje i nema zime.  :wink:
 
Sekol600RR said:
Stari stvarno mi te je žao!!!
Vjeruj mi znam kak ti je :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
Trebo si upucat tipa!!!
ma upucao bi ja njegovu kcer kaj je bila bezobrazna perek telefona i kaj mi nije dala da dodjem do starog da ispunimo eu izvjesce, kak sam se s njim i dogovorio....
 
Šteta motora! Al glavno da si ti čitav! (y)
To je sam još jedan dokaz kako se ljudi u prometu odnose prema motoristima. :palacdolje:
 
Nadam se da češ se brzo oporaviti i ponovo zajahati svoju zvijer. (y)
Nažalost, znam točno kak ti je kad kliziš s motorom.  :(
 
Šteta ga je vidit onako izgrebanog
ali u svakom slučaju
bolje on nego ti
brzo krpanje želim (y)
 
Dobro da si ti OK,a motor ce se popravit i da mu to bude zadnje.
Valjda ces uspjet sredit sa Osiguranjem,ako ne to,Kasko sve rijesava.