krštenje honde.... :(

Proxy said:
oklopi su kod mene, moram jos nabavit nosac cukice i far... tek sam dosao u zgb prije par dana......

nego...kolko te to sve kostalo ak nije tajna???
frend je nabavio karamboliranog cbr-a kojem su oklopi popucali i malo izgreban, za male pare, pa me zamolio da se raspitam...
 
Proxy said:
oklopi su kod mene, moram jos nabavit nosac cukice i far... tek sam dosao u zgb prije par dana......
Kad ćeš do dućana navratit? ;) Daj slike da vidim oklope, koju si na kraju boju uzeo?
 
to je grijeh...Hondu jos CBR-a razbit....di ce ti dusa?? :wink:

 
daj reci i kaj je na kraju pisalo u zapisniku?....jel dobivas kakvu lovu od osiguranja?
 
KorniKornjaca said:
nego...kolko te to sve kostalo ak nije tajna???
frend je nabavio karamboliranog cbr-a kojem su oklopi popucali i malo izgreban, za male pare, pa me zamolio da se raspitam...
2.500 kn varenje prednjeg i bocnog oklopa i farbanje svih oklopa u novu boju....
 
Proxy said:
evo da se pohvalim malo.... covjek mi je "samo malo provirio"  sa sporedne ceste.... nije strasno al ipak...
Jbg...biti će bolje  :mrgreen:
 
darko_b said:
to je grijeh...Hondu jos CBR-a razbit....di ce ti dusa?? :wink:

koji si ti intelektualac :shock:
 
nisam ja intelektualac ja sam metroseksualac  :mrgreen:
pa zajebavam se bokte
 
darko_b said:
nisam ja intelektualac ja sam metroseksualac  :mrgreen:
pa zajebavam se bokte

pa i ja se zajebavam, nisi valjda mislil da di govorim da si pametan :jesus: :LOL:
 
king said:
pa i ja se zajebavam, nisi valjda mislil da di govorim da si pametan :jesus: :LOL:

pa kako bi mislio da mi govoris da sam pametan kad to nemozes samom sebi reci a kamoli nekom drugom  :jesus:  :LOL:  :mrgreen: