KTM 690 R enduro

bocojaki said:
Nisam o tome razmišljao  (y)

Ti si žumberak benduro vozio na 690 ako se dobro sijećam?

Kakav auspuh bi stavio umijesto ovog tvorničkog i jel treba mape mijenjat?
Wings best buy. Akrap precijenjen i mislim da od Husqvarna paše Akrap ali treba i njena grana

Od mapa jedino sta se nudi za sad je Coober (njihov piggy i wings) i Fuel doongle.



Sent from my MI 6 using Tapatalk
 
Švabo said:
Wings best buy.

Od mapa jedino sta se nudi za sad je Coober (njihov piggy i wings) i Fuel doongle.



Sent from my MI 6 using Tapatalk

Hvala  (y)

Za mapu me zanimalo jel se mora mijenjati kad promijenim auspuh ili tvornička mapa može ostati?
Oće "pucat" ako ostane ista mapa a promijenim top i filter zraka?
 
bocojaki said:
Hvala  (y)

Za mapu me zanimalo jel se mora mijenjati kad promijenim auspuh ili tvornička mapa može ostati?
Oće "pucat" ako ostane ista mapa a promijenim top i filter zraka?

E to nebih znao. Ja sam odmah nakon prvog servisa na SMCR stavia taj Coober i Wings i DNA filter zraka.
Nije bilo idelano baš, "stalling" se znao dešavati. Napravio sam onaj 15 min ecu reset i kalibraciju gasa i dosta se poboljšalo stanje. Eventualno tu i tamo se nekad na malim okretajima ugasi ali rijetko.
Moj je bas na prvom opozivu kod Viktora [emoji1787]

Sent from my MI 6 using Tapatalk

 
Grrrrr a pitao sam viktora jel ima kakav opoziv za taj model kaže mi da nema ništa.
Dobro ja još nisam uspio napravit 1000 km za prvi servis.
Jel opoziv zbog nečega što nije dobro stegnuto u glavi motora?
 
Ima ih više. Za SMCR je Map switch, sarafi na bregastima, sarafi kućišta motora. Dosta cagera je koliko vidim crklo. Ima svega osebujni su što je je

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 
Boco, Wings nema homologaciju. Leo Vince i amen. 270€ I homologacija. Direktan filter na usisu i fuel dongle, plus sve ostalo u kanti za smeće i radi ka curica. Nakon 10tkm još treba puknit iz auspuha.
6164b83f0bce3fb1dd94f1f4f5770a18.jpg
 
cosmic said:
Boco, Wings nema homologaciju. Leo Vince i amen. 270€ I homologacija. Direktan filter na usisu i fuel dongle, plus sve ostalo u kanti za smeće i radi ka curica. Nakon 10tkm još treba puknit iz auspuha.
6164b83f0bce3fb1dd94f1f4f5770a18.jpg
Nisam siguran 100% ali mislim da nema Leo Vince za 2019 koliko sam gleda onda treba ici i grana od Husqvarne 701 da bi se to "upasalo". Sumnjam da je išta različito na Enduru od SMCR-a kad sam sebi gleda za Akrapovica od 701

Sent from my MI 6 using Tapatalk

 
Ali ima razlike u grani??

https://leovince.co.uk/KTM-690-ENDURO-R-LEOVINCE-LV-ONE-EVO-SLIP-ON-EXHAUST_A21R80.aspx
 
cosmic said:
Ali ima razlike u grani??

https://leovince.co.uk/KTM-690-ENDURO-R-LEOVINCE-LV-ONE-EVO-SLIP-ON-EXHAUST_A21R80.aspx

Mislim da da. Na slici  je 2016.

Kažem nisam 100% siguran za enduro ali za SMCR ne paše Akrap od 701 vjerovatno ni Leo, a svi koji su stavljali Akrap od SM701 na SMCR 19 su stavljali granu od SM701 ili Tekmo granu ali za opet SM701 i nesto se oko štitnika za toplinu sitno kemija, nisu prihvati na istim mistima. Ili kemijat kakav link pipe za original granu. Koliko znam za sada za 2019 jedino Wings (bez homolgacije), Akrap i Remus s e oznakom

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 
cosmic said:
Boco, Wings nema homologaciju. Leo Vince i amen. 270€ I homologacija. Direktan filter na usisu i fuel dongle, plus sve ostalo u kanti za smeće i radi ka curica. Nakon 10tkm još treba puknit iz auspuha.
6164b83f0bce3fb1dd94f1f4f5770a18.jpg

Nema Leo Vince za 2019 KTM bar mi tako u louisu kažu. Filter bi K&N u original airbox stavio za početak, nisam u potrazi za dodatnim konjima nego čisto iz praktičnih razloga pa nebi ni "dongle" stavljao za sada.
Gume su mitas E-07  :wink:
 
Švabo said:
Mislim da da. Na slici  je 2016.

Kažem nisam 100% siguran za enduro ali za SMCR ne paše Akrap od 701 vjerovatno ni Leo, a svi koji su stavljali Akrap od SM701 na SMCR 19 su stavljali granu od SM701 ili Tekmo granu ali za opet SM701 i nesto se oko štitnika za toplinu sitno kemija, nisu prihvati na istim mistima. Ili kemijat kakav link pipe za original granu. Koliko znam za sada za 2019 jedino Wings (bez homolgacije), Akrap i Remus s e oznakom

Sent from my MI 6 using Tapatalk

E da, granu od 701 kažu da treba staviti za bilo šta osim akrap ili wings.

Koliko mi je bitna homologacija  :misli:
 
A neznam ako je zbog rege, vratis original za 5 min. Jedino ako putujes di vani pa radi toga. Wings dođe s dva db kilera. Mali i veliki. S velikim cak i ne treba nikakav dongke i zvuk je civilan. Za mali db kiler navodno treba remap i zvuk je taman. Bez db kilera je to vulgarno glasno.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

 
tako sam nekako i mislio, za regu vratit oridjidji a oavj drugi da nije glasan i da nesmeta drugima nebi trebalo biti problema sto je bez homologacije.

Jedino  :shock:

C/P iz maila:

Pozdravljeni,
Cjena za slip- on auspuh sa poštarinom je 399.-€, i ako želite imamo i karbonski heat shield, cjena je 76.-€.
Treba nam oko tjedan dana, da šaljemo paket, uplata je moguča sa paypalom ili sa bančnim transferom.
Homologacije na žalost nemamo.
Srdačan pozdrav,
Gorazd Marovic

 
bocojaki said:
tako sam nekako i mislio, za regu vratit oridjidji a oavj drugi da nije glasan i da nesmeta drugima nebi trebalo biti problema sto je bez homologacije.

Jedino  :shock:

C/P iz maila:

Pozdravljeni,
Cjena za slip- on auspuh sa poštarinom je 399.-€, i ako želite imamo i karbonski heat shield, cjena je 76.-€.
Treba nam oko tjedan dana, da šaljemo paket, uplata je moguča sa paypalom ili sa bančnim transferom.
Homologacije na žalost nemamo.
Srdačan pozdrav,
Gorazd Marovic

400eura za auspuh bez homologacije?????

Odes do Kucelja i slozi ti auspuh kakav zelis za 200e
 
Nema homologaciju ali opet osjetno jeftiniji od konkurencije i titan je ne inox.

Sent from my MI 6 using Tapatalk