ktm ili kle

markookram said:
da kaj vredi nebi bil tak jeftin    :mrgreen:

Vrijedi za djelove  (y)
 
KLE je jedino u prednosti zbog cijene održavanja (koja ti je bitna).

Sve ostalo je na strani KTMa.

P.S. Taj 640 adv iz 2000. ubrzava tako da sam bio uvjeren da ima preko 70 KS  :shock:

... ali ako imaš ispod 180 cm zaboravi ga  :wink:
 
mladen59 said:
Kak staješ  ???? Vjerojatno s padobranom !!  :shock: :shock: :LOL:

napisal sam ti ... guraš u nižu al ne gledaš u turnić .... jer dok se tura spusti iz crvenog  :?  , a zadnja je bogom dana , sam treba znat !!!
 
stojednaseljačina said:
napisal sam ti ... guraš u nižu al ne gledaš u turnić .... jer dok se tura spusti iz crvenog  :?  , a zadnja je bogom dana , sam treba znat !!!

ovo je sve smješnije i smješnije  :LOL:
 
Super Jura said:
Taj 640 adv iz 2000. ubrzava tako da sam bio uvjeren da ima preko 70 KS  :shock:
... ali ako imaš ispod 180 cm zaboravi ga  :wink:

Donedavno sam vozio 640 Adv i ne vidim problem sa osobe niže od 180 cm... nije da ćeš moći s obje noge na pod punim stopalom, ali jednom kad kreneš - vrum vrum  (y)
Ja sam visok (ili nizak) mozda 1-2 cm manje od 180, a OrMar je nešto niži od mene i isto nema problema, čak štoviše  (y)

BTW - ciijena za ovaj primjerak je sumnjivo niska...
 
lb said:
Donedavno sam vozio 640 Adv i ne vidim problem sa osobe niže od 180 cm... nije da ćeš moći s obje noge na pod punim stopalom, ali jednom kad kreneš - vrum vrum  (y)
Ja sam visok (ili nizak) mozda 1-2 cm manje od 180, a OrMar je nešto niži od mene i isto nema problema, čak štoviše  (y)

BTW - ciijena za ovaj primjerak je sumnjivo niska...

može i bolje rješenje za niske (cca 150-160cm) ...fino se utove na 100-110kg i onda kad sjedne na motorić on fino legne do poda  :mrgreen:

nije iz iskustva ali sam viđao takve slučajeve  (y)
 
Ajde ti kupi KLE, a meni na pp dobaci broj telefona covjeka koji prodaje adv za te pare!  (y)

...salu na stranu, ta dva motora su samo izgledom slicna (ako i to). Na strani KLE-a je jeftinija registracija i odrzavanje i manje vibracija motora. SVE ostalo je na strani adv. Probaj voziti jedan i drugi, pa vise neces imati dilemu!
 
a vlasnik kle je se zalio nedavno na www.adventurer da slabo pali to sam sinoc nasao i vilice su procurile ne znam jel rjeseno krh!
 
Nisam vozio ni jedan ni drugi ali ja da kupujem uzeo bih ovu yamahu xt600. Tri godine mljadja, po meni ljepsa, i skuplja za tih 150e. Rekao bih da je xt ipak puno ozbiljniji motor od kle-a. Ispravite me ako grijesim :misli:


 
Ako kupiš KLE-a, vjerovatno ćeš sljedeće sezone poželjeti drugi motor, a ako kupiš KTM-a 640 Adv, vrlo brzo ćeš shvatiti da ne postoji niti jedan jednocilindraš tako dobar kao on. Kad se malo "zbližite", zaboravit ćeš na visinu održavanja i drugih troškova. Ja sam na svom mijenjao gume nakon 6.500km i baš me bilo briga. Toliko sam bio zadovoljan s njim da o troškovima nisam razmišljao.
Imat ćeš dva problema kad ga prodaš. 1. Nećeš mu naći zamjenu u toj kubikaži  :mrgreen: i 2. kako doći do novaca  za Adv 990 jer te drugi motori neće zanimati  :mrgreen:
KTM  (y)
 
dugi 201 said:
Ako kupiš KLE-a, vjerovatno ćeš sljedeće sezone poželjeti drugi motor, a ako kupiš KTM-a 640 Adv, vrlo brzo ćeš shvatiti da ne postoji niti jedan jednocilindraš tako dobar kao on. Kad se malo "zbližite", zaboravit ćeš na visinu održavanja i drugih troškova. Ja sam na svom mijenjao gume nakon 6.500km i baš me bilo briga. Toliko sam bio zadovoljan s njim da o troškovima nisam razmišljao.
Imat ćeš dva problema kad ga prodaš. 1. Nećeš mu naći zamjenu u toj kubikaži  :mrgreen: i 2. kako doći do novaca  za Adv 990 jer te drugi motori neće zanimati  :mrgreen:
KTM  (y)

:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
dugi 201 said:
Ako kupiš KLE-a, vjerovatno ćeš sljedeće sezone poželjeti drugi motor, a ako kupiš KTM-a 640 Adv, vrlo brzo ćeš shvatiti da ne postoji niti jedan jednocilindraš tako dobar kao on. Kad se malo "zbližite", zaboravit ćeš na visinu održavanja i drugih troškova. Ja sam na svom mijenjao gume nakon 6.500km i baš me bilo briga. Toliko sam bio zadovoljan s njim da o troškovima nisam razmišljao.
Imat ćeš dva problema kad ga prodaš. 1. Nećeš mu naći zamjenu u toj kubikaži  :mrgreen: i 2. kako doći do novaca  za Adv 990 jer te drugi motori neće zanimati  :mrgreen:
KTM  (y)
slažem se s tobom. :)
 
dugi 201 said:
Ako kupiš KLE-a, vjerovatno ćeš sljedeće sezone poželjeti drugi motor, a ako kupiš KTM-a 640 Adv, vrlo brzo ćeš shvatiti da ne postoji niti jedan jednocilindraš tako dobar kao on. Kad se malo "zbližite", zaboravit ćeš na visinu održavanja i drugih troškova. Ja sam na svom mijenjao gume nakon 6.500km i baš me bilo briga. Toliko sam bio zadovoljan s njim da o troškovima nisam razmišljao.
Imat ćeš dva problema kad ga prodaš. 1. Nećeš mu naći zamjenu u toj kubikaži  :mrgreen: i 2. kako doći do novaca  za Adv 990 jer te drugi motori neće zanimati  :mrgreen:
KTM  (y)

eto, čovjek zna  (y)
 
Imam KLE-a i prezadovoljan sam, ide solidno, koci solidno a troskovi odrzavanja i potrosnja su smijesni, za KTM ne znam, vjerojatno je bolji motor ali u danasnje vrijeme mislim da je bolje uzeti motor koji je jeftiniji za odrzavanje a opet se vozis!
 
drazen 39 said:
Imam KLE-a i prezadovoljan sam, ide solidno, koci solidno a troskovi odrzavanja i potrosnja su smijesni, za KTM ne znam, vjerojatno je bolji motor ali u danasnje vrijeme mislim da je bolje uzeti motor koji je jeftiniji za odrzavanje a opet se vozis!
...jos bolje ne kupiti motor!  :mrgreen:

Sve je to stvar potreba, zelje i mogucnosti.  :wink:
 
hotazmaj said:
Nisam vozio ni jedan ni drugi ali ja da kupujem uzeo bih ovu yamahu xt600. Tri godine mljadja, po meni ljepsa, i skuplja za tih 150e. Rekao bih da je xt ipak puno ozbiljniji motor od kle-a. Ispravite me ako grijesim :misli:

kako kome! malo je možda bolji po offu ali inače mislim da je za ostalo sve kle dosta bolji makar to je sve tu negde!  (y)