KTM servis, a da nije Bolšec ili Špica??

Sip said:
Ih 8)

Propustio si mi reklamu: radimo ovjes za prvake  :mrgreen:
da mi nije stalo do motora točno bi ti dao da ih složiš  :jesus: :LOL:
 
Pozdrav ekipa,
izgleda da mi je ktm procurio, pronašao sam izvor al neznam što je to... pomagajte... kako da to najbezbolnije riješim, ne curi ulje puno, ali dosta da ostane mrlja ispod motora kad duže stoji... kod koga u slavoniji je najbolje odvesti motor na servis?
 
Kontaktiraj člana foruma Sip-a, to je jedan veliki gospodin, svjecki šofer, vrhunski teoretičar mehanike četverotaktnih otto-motora sa unutarnjim izgaranjem te natprosječno dobar serviser.

Tu ti je link na njegov profil pa mu pošalji PM:

http://www.motori.hr/forum/index.php?action=profile;u=3922

M.
 
Frgich said:
Moze laicko pitanje a zasto Bolsec ne valja ili manje valja? Jel zato sto radi i aute i motore ili nesto trece?

hvala
d
Zato kaj je Viki (vrhunski) vozač a ne mahaničar, motore je servisirao Renato a on više ne radi tamo. Slažem se da nije baš ni trgovac, ali zato mu i radi žena u dućanu haha
 
markookram said:
da mi nije stalo do motora točno bi ti dao da ih složiš  :jesus: :LOL:

Nije problem sloziti, nego je cijena problem :?

I krvavo sam platio znanje :mrgreen: i iskustvo :mrgreen:

P.S. ako nemas min 3000 kn ni ne pomisljaj na ovjes 8) a motor ti sredimo do neprepoznatljivosti :0648:
 
Kawasakiiiii said:
Pozdrav ekipa,
izgleda da mi je ktm procurio, pronašao sam izvor al neznam što je to... pomagajte... kako da to najbezbolnije riješim, ne curi ulje puno, ali dosta da ostane mrlja ispod motora kad duže stoji... kod koga u slavoniji je najbolje odvesti motor na servis?

Gotovo ti sigurno ne curi ulje tu :mrgreen: senzor brzina je vrlooo jednostavan i ako je tu kvar, resi se za cca 7 minuta :shock: ( no 90% da nije :mrgreen: ipak i ostalo se resi u roku odmah )
 
Sip said:
Nije problem sloziti, nego je cijena problem :?

I krvavo sam platio znanje :mrgreen: i iskustvo :mrgreen:

P.S. ako nemas min 3000 kn ni ne pomisljaj na ovjes 8) a motor ti sredimo do neprepoznatljivosti :0648:
jbt pa Viktor to sredi za dve
I zna kaj dela  :mrgreen:
 
markookram said:
jbt pa Viktor to sredi za dve
I zna kaj dela  :mrgreen:

Ako stojis iza toga 8) ja saljem svoj ovjes da mi se podesi :smiley:

Ozbiljno 8)
 
Sip said:
Gotovo ti sigurno ne curi ulje tu :mrgreen: senzor brzina je vrlooo jednostavan i ako je tu kvar, resi se za cca 7 minuta :shock: ( no 90% da nije :mrgreen: ipak i ostalo se resi u roku odmah )
http://www.jumph4x.net
Pogledaj na ovoj stranici drugi slučaj, isto tako mi slini, možda je najbolje to riješit prilikom izmjene ulja na proljeće... Sip koja je tvoja lokacija u Slavoniji?
 
Sip said:
Ako stojis iza toga 8) ja saljem svoj ovjes da mi se podesi :smiley:

Ozbiljno 8)
pa jasno da stojim
Šta je , nemaš si za platiti 3 soma ha  :LOL:
 
markookram said:
pa jasno da stojim
Šta je , nemaš si za platiti 3 soma ha  :LOL:

Nemam, ozbiljno :LOL:

Pokazem ti specifikaciju troskova reparature,,,tj. podesavanja po vozacu :?
 
makazica said:
Nisam ga vozio.... :?

Kao Mate je neka referenca, jel?  :LOL:

Ma jok, al vidis kak je fino refeirao sta si zajebao, i jos nisi motor probao nakon srafljenja ccc  :jesus:
 
Evo, nakon četiri mjeseca posjedovanja KTM 1290 Super Adventure, ja sam si postavio isto pitanje koji servis i dućan a da nije Špica ili Viktor. Smiješno ali ubuduće djelove naručujem od KTM Slovenija Seles (dijelovi ako nisu na stanju dolaze za dva radna dana, naspram Špicinih 14 dana). Ugradnja kod Motobox Zagreb. Obzirom kakva je servisna podrška u HR, ovih KTM-ova još i poprilično ima po našim cestama i gorama.
 
Koliko vidim u Motopulsu Viktor postaje glavni zastupnik za KTM.

Neki razlog za zaoblizak njegovog servisa ako nije tajna?

Sent from my MI 6 using Tapatalk

 
Pa kaže... :mrgreen:

Moto Špica – promjene u zastupanju KTM-Husqvarna

Ovime Vas obavještavamo da je tvrtka Moto Špica doo raskinula ugovor o zastupanju sa tvornicom KTM AG , za marke KTM i Husqvarna.
Zastupstvo preuzima dosadašnji ovlašteni distributer  tvrtka “Viktor Motosport” – Zagreb.

Razlog našeg raskida ugovora s tvornicom KTM AG nije financijske prirode , naša tvrtka uvijek je poslovala pozitivno.
Jednostavno, nakon više od 30 godina rada došlo je do određenog zasićenja te smatramo da su nužne promjene.
Uz određene izmjene u poslovanju , Moto Špica doo i dalje nastavlja s radom ali od sada u svojstvu distributera
sa fokusiranjem rada  na Offroad Enduro program .

Sukladno ovoj promjeni prestaju važiti i svi dosadašnji ugovori sa našim partnerima te sponzorstva koja smo pružali za moto-sport.

Pozdrav

Nenad Špičko
 
Prvo tvrdili da motor nije pod opozivom, nakon toga naplatili trošak skidanja rezervoara na kojem sam inzistirao (zbog opoziva), pa tvrdili da ne treba ništa raditi. Nakon toga pošaljem mail u Njemačku kod dilera koji mi je prodao motor i ovaj mi šalje radnu uputu za opoziv kojim su obuhvaćeni svi modeli (jasno besplatno po kupca). Isto prosljeđujem Viktoru koji tek tada naručuje dijelove (korektno nudi povrat novca i popust na dijelove ubuduće). Neki dan naručim klizač lanca, obećao da klizač dolazi sutradan, zovem, nema ga, čekam, još jedan dan, zovem , nema. Danas zovem ponovo, kaže može doći za desetak dana. Nakon toga nazvao KTM Seles Grosuplje, dijelovi mi dolaze u utorak.