Kud sve ovce tu i Mali Mujo , kupnja guma u Sloveniji

bimba said:
Jel trebaš posao  :mrgreen:
Hvala, da trebam Tebe sigurno nebi odbio!! Nakon 30g. staža na održavanju farmaceutskih proizvodnih linija nekog vraga sam naučio, tehnika mi strast i posel, gdje češ bolje kombinacije a ni plača nije loša, dobro, nije kolko bi ja htio ali gledajuči opću sliku i stanje u zemlji moram biti zadovoljan!! (y) (y)
 
To o čemu Bubica priča se u D zove TUV Friegabe i na motor smiješ ugraditi samo gume koje su ti u vlasničkoj knjižici upisane , pošto sam se previše družio s švabama prvo sam to provjerio i gume su homologirane s oba modele na koje sam ih ugradio i pobjednik su svih testova ove godine , neko mi je juče rekao da je čitao u motoreviji test , ja u PS Motorrad , Bridgestone.eu kažu da su ih puno prodali i da do mogo slučaja nije bilo reklamacija .
Inače osim trešnje i potrošnje zadnje na hondi čissta 10+ ocjena .
 
Evo , reklamacija o kojoj sam pisao je riješena, kupac zadovoljan. Jučer smo još provjerili da nije problem u bočnim i zadnjem kuferu, nedostaci od prije su otklonjeni, motor ponovo proban i problem je i dalje bio tu. Montirana je nova guma, i sada je sve u redu.

Dakle, ovo je jedan primjer kako se reklamacija riješava:

- Ovisno o tome kako se problem manifestira, prekontrolirati montažu i balans
- Utvrditi da li na motoru postoje kakvi aftermarket proizvodi ( kuferi , maske itd.. ) koji mogu uzrokovati problem te ih ukloniti i probati motor
- Otkloniti određene tehničke nedostatke ako ih ima ( otpuštene matice, ležaji kotača, volana, itdd.. )

Ako nakon toga problem i dalje postoji, guma se mora zamijeniti novom.

Konkretno u ovom slučaju, da je postupak servisa bio drukčiji , kucu bi problem sigurno bio riješen puno prije i lakše, a meni ušteđeno dosta vremena i novca. Dakle, da podsjetim, kupac je došao u servis i kazao imam problem, a onisu zvali i kazali šalji gumu. Da su nazvali i kazali, imamo problem nakon montaže novih guma, pregledali smo ponovo balans i sam rad, uklonili kufere sa motora, bilo je odvidano to i to, sve smo stegli , a problem i dalje postoji, ja bi isti sekund odmah bio poslao drugu gumu.