Kupnja AIRBRUSH-a

static said:
Postao ti je vanja tu nekih torrenta s filmovima, ne bi bilo lose da si skines i pogledas.
Jedan prikazuje baš kako tip radi sa šablonama...


Skida se već! :mrgreen:
 
Poslao sam upit za foliju, vidjet ćemo hoće li biti odaziva.

Nevezano za temu folije - hypercube i ja crnčimo oko foruma na juricek.hr/forum.
Svaka pomoć je dobrodošla.
 
Ja cu van rado pomoc samo recite sta triba. normalno, ako buden zna! sve samo da proradi
pozdrav
 
pupe said:
Ja cu van rado pomoc samo recite sta triba. normalno, ako buden zna! sve samo da proradi
pozdrav

Malo nas muče hrvatski znakovi na forumu. Hypercube traži zakrpu, ali izgleda da je nema... jel imaš možda kakvog iskustva?
 
static said:
Poslao sam upit za foliju, vidjet ćemo hoće li biti odaziva.

Nevezano za temu folije - hypercube i ja crnčimo oko foruma na juricek.hr/forum.
Svaka pomoć je dobrodošla.
što vam treba?imam nešto malo iskustva sa forumima(admin moderator..itd..(s tim da sam moderator već godinama na jednom forumu) :mrgreen: :wink:
 
Faber said:
što vam treba?imam nešto malo iskustva sa forumima(admin moderator..itd..(s tim da sam moderator već godinama na jednom forumu) :mrgreen: :wink:

Trebat ćemo moderatora, sigurno. Ali trenutni problemi su tehničke naravi :(
 
static said:
Trebat ćemo moderatora, sigurno. Ali trenutni problemi su tehničke naravi :(
au!...trebao bih se u to isto skužit ali neide mi....
dakle...ja sam sigurno da budem moderator..a bome i penny će sad dobit komp i sigurno će non stop visit tamo!
treba se predstavljat prvo...i onda aktivacija!
treba nam nešto specijalizirano samo za airbrush..jel se to može kasnije realizirat?????
a gledaj...znm da neki profići sigurno neće dolazit i odavat svoje tajni....ali ima nas nekih početnika kojima je dobro krenulo!
po prvi puta u životu sam shvatio sve to..zahvaljujući ovom topicu...i sad kad smo nabavili opremu..(iako je to sve od penny i ona će crtat) i ja sam pokušao i uhvatio malo pokrete..itd....
a ovdje ima vas nekolicina koji se fakat dobro razumju..
samo da nebude to neki fušerski forum  :?
 
Faber said:
au!...trebao bih se u to isto skužit ali neide mi....
dakle...ja sam sigurno da budem moderator..a bome i penny će sad dobit komp i sigurno će non stop visit tamo!
treba se predstavljat prvo...i onda aktivacija!
treba nam nešto specijalizirano samo za airbrush..jel se to može kasnije realizirat?????
a gledaj...znm da neki profići sigurno neće dolazit i odavat svoje tajni....ali ima nas nekih početnika kojima je dobro krenulo!
po prvi puta u životu sam shvatio sve to..zahvaljujući ovom topicu...i sad kad smo nabavili opremu..(iako je to sve od penny i ona će crtat) i ja sam pokušao i uhvatio malo pokrete..itd....
a ovdje ima vas nekolicina koji se fakat dobro razumju..
samo da nebude to neki fušerski forum  :?

Kaj se mene tice, server (kao sto vidite) stoji na raspolaganju.
Ako bude interesa i volje za dalje - dapace.

Za prvu ruku mislim da će i ovo biti ok jer smo ga ipak podijelili u nekoliko kategorija a ne kao ovdije sve na hrpu.
Ako vam padne na pamet nekaj kaj sam zaboravio od tema stavit, vičite.
 
Da se vratimo na temu... boje. Uz akrile koje nalazite naokolo, vjerojatno ste isprobali i prave AB boje.

Malo me buni ovo s pokrivnošću i transparentnošću:

zdrav razum (ili ono što je od njega ostalo) mi veli da će više slojeva transparentne dat pokrivnu boju ili razrijeđena pokrivna da će dat transparentnu. Ima li u tome nešto?

 
ma daj link nisam regan.... :mrgreen: jel ovaj forum u tvom potpisu jel????

ok rego sam se....ali to je tvoj forum???samo tri četri podforuma o airbrushu  :shock: :misli:
 
Faber said:
ma daj link nisam regan.... :mrgreen: jel ovaj forum u tvom potpisu jel????

ok rego sam se....ali to je tvoj forum???samo tri četri podforuma o airbrushu  :shock: :misli:

aha, www.juricek.hr/forum daj još tema, ne znam kaj bi više.... unutra će se teme otvarat prema potrebi
 
static said:
aha, www.juricek.hr/forum daj još tema, ne znam kaj bi više.... unutra će se teme otvarat prema potrebi
moožda galerija? gdje se mogu stavljat neki uradak? opis rada itd..što kažeš o tome???
predstavljanje neka bude obavezno...dok s ene predstave da ne mogu ništa vidjet niti pisat..kao i na motori.hr ja mislim da je tako..zaboravio sam kako je jer sam se rego ima više od dije godine  :mrgreen:

 
Faber said:
moožda galerija? gdje se mogu stavljat neki uradak? opis rada itd..što kažeš o tome???
predstavljanje neka bude obavezno...dok s ene predstave da ne mogu ništa vidjet niti pisat..kao i na motori.hr ja mislim da je tako..zaboravio sam kako je jer sam se rego ima više od dije godine  :mrgreen:

Pametno. Dodo sam galeriju ;)
Na ovome s registruiranjem radi hypercube. On će te i postavit za moderatora, ja nisam uspio.
 
(y) moožee...zahvaljujem  (y) a stavite i penny negdje...ipak je bome i ona zaslužna zajedno sa Vanjom za sve ovo..pokrenuli su zajedno  (y)
 
Faber said:
(y) moožee...zahvaljujem  (y) a stavite i penny negdje...ipak je bome i ona zaslužna zajedno sa Vanjom za sve ovo..pokrenuli su zajedno  (y)

Smislit ćemo nešto i za njih ;)
 
ja sam se registrira na juricek/forum. ocemo se sad pribacit tamo il...

pozdrav
 
ja ne odlazim sa ovog foruma  :mrgreen: heheh....ali ne vjerujem ni da će ovaj topic umrjet  (y)
 
Faber said:
ja ne odlazim sa ovog foruma  :mrgreen: heheh....ali ne vjerujem ni da će ovaj topic umrjet  (y)
onda nam novi forum nicemu ne sluzi. :palacdolje:
normalno da cemo ostat i ovde al san mislija da vecinom tamo budemo. pa da pocnemo popunjavt teme  :D
pozdrav
 
Ja sam se isto registrirao!
Mogli bi i tamo zapoceti koju temu!
Ovdje je sve zbrda-zdola......ako me kuzite!
Sto kazete?
 
pupe said:
onda nam novi forum nicemu ne sluzi. :palacdolje:
normalno da cemo ostat i ovde al san mislija da vecinom tamo budemo. pa da pocnemo popunjavt teme  :D
pozdrav
..ovo je moto forum motori me prvenstveno zanimaju. (y)....ja sam svaki dan po ne znam koliko vremena ovdje....a što se tiče airbrusha zašto ne..imamo sad lijepo forum za početak....ali što nebii ovdje katkad pisali o airbrushu?i onda lijepo privučeš ekipu