KUPUJEM KAWASAKI ZX10R - VAŠE MIŠLJENJE

bpremuz5

New member
Molim vas za iskustva sa takvim motorom, naime motor je 2004 godina.
Od prijatelja svašta čujem pa bi molio da mi neko kaže nešto više o tom motoru ako je moguće.
(y)
 
bpremuz5 said:
Molim vas za iskustva sa takvim motorom, naime motor je 2004 godina.
Od prijatelja svašta čujem pa bi molio da mi neko kaže nešto više o tom motoru ako je moguće.
(y)
krama
 
A zakaj pa po svim testovima bi trebal biti u samom vrhu a i cijena mi odgovara, jer nemogu dobiti hondu za te pare. Rađe bi hondu ali kaj je tu je.
 
Ne slušaj zle i ljubomorne jezike. 8) Pitaj one kojie ga imaju i čitaj usporedne testove,pa ćeš vidjeti da je sve ostalo-krama :mrgreen:
 
zar nije bio masterbike2005. ?  :misli:
uostalom , ako imaš želju za divljim motačem, onda si zapeo za pravi model  :jesus:




 
bpremuz5 said:
Od prijatelja svašta čujem ....

A , jel oni voze , ili i oni čuju ???  :wink:

Kupi i deri ništ mu nemreš , osim razbit ga , a kaj se tiče Honde , jednog frenda su splašili s tim i takvim pričama , pa si ga je prodal i kupil hondu ,  evo još se dan danas tuče po glavi kaj je napravil , uglavnom , našel je sljepca kaj si je htel hondu  i sad opet čeka desetku !!!  (y) (y)
 
101 said:
A , jel oni voze , ili i oni čuju ???   :wink:

Kupi i deri ništ mu nemreš , osim razbit ga , a kaj se tiče Honde , jednog frenda su splašili s tim i takvim pričama , pa si ga je prodal i kupil hondu ,  evo još se dan danas tuče po glavi kaj je napravil , uglavnom , našel je sljepca kaj si je htel hondu  i sad opet čeka desetku !!!   (y) (y)
ne siri dezinformacije!
:LOL: :LOL:
 
samo daj, nemožeš pogriješit, a od koga to kupuješ , gdje je motor prije bio, u kojem gradu, pa možda netko odavdje zna tko ga je prije vozio
 
Dobar motor, divlji ko vrag, ima huligansku grbu na u okretnom momentu koja bas i nije sreca za izlaske iz zavoja, no zato fino dize na straznji. Zemi si ga. :mrgreen:
 
Pa kaj da kazem, kad ima.  :mrgreen:
 
101 said:
A , jel oni voze , ili i oni čuju ???  :wink:

Kupi i deri ništ mu nemreš , osim razbit ga , a kaj se tiče Honde , jednog frenda su splašili s tim i takvim pričama , pa si ga je prodal i kupil hondu ,  evo još se dan danas tuče po glavi kaj je napravil , uglavnom , našel je sljepca kaj si je htel hondu  i sad opet čeka desetku !!!  (y) (y)

Kaj taj nema sad Ducati 999? Ak govorimo o istome(DP)?
 
c0un7 said:
Pa kaj da kazem, kad ima.  :mrgreen:

Ma naravno da ima ali mi je smjesno kako si se stilski izrazio...
Odma sam se sjetio svoje  R1 sa izvadjenim exup ventilom :shock:
 
Odličan i predivan motor, ali jako "živčan", obavezno se raspitaj dal je mašina "zdrava". :!:
 
Bandit said:
Kaj taj nema sad Ducati 999? Ak govorimo o istome(DP)?
Da o istom mi to , sam mi nije jasno kaj je sad to s tom kramom od dukca , zadnji put u pitu rekel mi je da čeka desetku ! :misli: :misli:
 
Ja ga eto nisam nikad vozio ali par ljudi s kojima se vozim a oni su sasvim solidni vozači..dakle često su i na grobniku, kažu da je prebrutalan, dakle teško se kvalitetno kontroliraju provale snage, i da je cijeli motor dosta loše podešen npr u odnosu na jedan rsv. Al ko voli nek izvoli.
 
Jebote , neko mi je jučer rekel da si ti ko i Kosorica , sam kaj iz paštete još ne skačeš ...

Neg da ti ja velim , to ni motor za pičkice i gotovo , čuj sad , prebrutalan , pa o čem svi maštamo  ?? .. , pa da probamo neku gp pilu , , a zakaj , pa da vidimo tu "brutalnu"  snagu , e sad , 10-ka je tu negde sa gp motorima iz 90 , kaj to nije to ??? , samee gasss  !!! :jesus: :jesus:
 
2004 vozim sa zadovoljstvom a sad cu da mjenjam za 2006. sta mogu kad je najbolji. Malo ko je od ovih sto daju odgovor probao ovaj motor. Uskoro dolaze slike.