KUPUJEM KAWASAKI ZX10R - VAŠE MIŠLJENJE

miro said:
a da me ne prcaš da su najbolji znalci.... dečki su ok, i voze godinama na Grobniku, najbolji sigurno nisu, ali su vjerojatno bolji od tebe i od mene - zajedno.
uostalom, ne znam zašto ti smeta što sam rekao za 10-ku? Imam li pravo reći što mislim ili su mi ljudi od povjerenja rekli ili patiš da si naj ti i tovj motor, pa te to sad smeta. Ne razumijem te. tema je zx10 i ja sam napisao svoje, a ti napiši svoje. Hvala na razumjevanju.
 
shonyo said:
Kaj si reko?


:paper:
:shock: :shock: :shock: :shock:

ja sam našel nekaj u vezi avionskih turbina,brodova,robota u auto industriji...

al ovo :shock: uuups
 
nikad čuo ni glasić da kawa radi nekaj drugo dok se za ostale čuje na sva zvona



2 miro:eek:no kaj si napisal o pametnom čovjeku baš i ne stoji....
 
         ispada da pametni ljudi voze slabije motore,a oni ostali voze 150 i + konja(ili sam te krivo shvatio)

npr. :meni ne treba 170 ks jer još uvijek neznam iskoristit kak treba ni ovih 100 i nekaj...,al se nadam da ću kad tad i to savladat i naučit(NE na cesti)

mudro zboriš o 170 ks na cesti (y)
 
men treba tih 150-ak...ovih 85 poslije 120 nij ni za qrac :mrgreen:
2. 3. 4. 5. i 6. držim gas do kraja i čekam dok ubrzava ( na ravnom )
 
o tome vrijedi li taj motor ili ne neću ulaziti jer svi znamo odgovor VRIJEDI (y)
najbolji odgovor može dati samo onaj koji vozi taj motor i on sam zna. a neznam ak netko
prića da ne vrijedi da nije dobar da se neda vozit pa kaj ga onda ne proda i kupi si nešto što
se "da vozit" :misli: sve je to ok vi velite što vam vele neki ljudi koji voze taj motor a svima nam
je jasno da najviše u sjećanju ostaju loše karakteristike koje netko veli ili netko izvuće iz konteksta
a svi znamo da uvjek se nađe neka mana na motoru. e pa onda niti jedan motor nije savršen ja vjerujem
test vozačima koji su testirali novu 10-ku u motoreviji i vele samo rijeći hvale za nju  (y)
 
ivach13 said:
nikad čuo ni glasić da kawa radi nekaj drugo dok se za ostale čuje na sva zvona
Pa normalno da nisi čuo kada i to drugo što rade je šrot!  :mrgreen: (Šala, i ja imam namjeru kupiti Kawu)

ivach13 said:
2 miro:eek:no kaj si napisal o pametnom čovjeku baš i ne stoji....
 
          ispada da pametni ljudi voze slabije motore,a oni ostali voze 150 i + konja(ili sam te krivo shvatio)

npr. :meni ne treba 170 ks jer još uvijek neznam iskoristit kak treba ni ovih 100 i nekaj...,al se nadam da ću kad tad i to savladat i naučit(NE na cesti)

mudro zboriš o 170 ks na cesti (y)

Ma pusti miru, ludi slavonac, samo njegovo valja a tuđe je za qrac! A i vidiš da (kako je netko rekao) samo što iz paštete ne iskače!  :mrgreen:
 
Ma pusti miru, ludi slavonac, samo njegovo valja a tuđe je za qrac! A i vidiš da (kako je netko rekao) samo što iz paštete ne iskače!  :mrgreen:
[/quote]

:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
potpisujem :mrgreen:
 
Goran zzz said:
o tome vrijedi li taj motor ili ne neću ulaziti jer svi znamo odgovor VRIJEDI (y)
najbolji odgovor može dati samo onaj koji vozi taj motor i on sam zna. a neznam ak netko
prića da ne vrijedi da nije dobar da se neda vozit pa kaj ga onda ne proda i kupi si nešto što
se "da vozit" :misli: sve je to ok vi velite što vam vele neki ljudi koji voze taj motor a svima nam
je jasno da najviše u sjećanju ostaju loše karakteristike koje netko veli ili netko izvuće iz konteksta
a svi znamo da uvjek se nađe neka mana na motoru. e pa onda niti jedan motor nije savršen ja vjerujem
test vozačima koji su testirali novu 10-ku u motoreviji i vele samo rijeći hvale za nju  (y)

slažem se s tobom.. (y)
samo nije mi jasno dečko krene kupovat 10,pa kupi 636-cu  :misli:,ili previše nasjeda što drugi govore ili sam ne zna koliko koja i kubikaže točno želi...
ali glavno da nije promjenio marku.. :mrgreen:
 
Medo said:
Pa normalno da nisi čuo kada i to drugo što rade je šrot!  :mrgreen: (Šala, i ja imam namjeru kupiti Kawu)

Ma pusti miru, ludi slavonac, samo njegovo valja a tuđe je za qrac! A i vidiš da (kako je netko rekao) samo što iz paštete ne iskače!  :mrgreen:
hebavo sam te.
 
darQ said:
men treba tih 150-ak...ovih 85 poslije 120 nij ni za qrac :mrgreen:
2. 3. 4. 5. i 6. držim gas do kraja i čekam dok ubrzava ( na ravnom )
po ravnom svako može nabit gas.....al što kad dođu zavoji i  hupseri?
 
ivach13 said:
nikad čuo ni glasić da kawa radi nekaj drugo dok se za ostale čuje na sva zvona



2 miro:eek:no kaj si napisal o pametnom čovjeku baš i ne stoji....
 
         ispada da pametni ljudi voze slabije motore,a oni ostali voze 150 i + konja(ili sam te krivo shvatio)

npr. :meni ne treba 170 ks jer još uvijek neznam iskoristit kak treba ni ovih 100 i nekaj...,al se nadam da ću kad tad i to savladat i naučit(NE na cesti)

mudro zboriš o 170 ks na cesti (y)
ma htio sam reći da je to snaga koja traži iskusnog vozača, a pogotovo da bi ju iskoristio. Kad kažem pametan čovjek, mislim na to da se i s manje može uživati, često i iskoristi sve što ti se pruža a ne samo djelić.  Tko će se vozit na stazi i hoće zx10, ok, ako misli i li vjeruje ili zna da će to iskoristiti. tj da nema boljih rješenja, ali tko to ima na cesti... malo što će iskoristiti od motora.... bar onog što on nudi. Ja opet ponavljam, nije za svakog, al ko voli...pa bože moj..neg ga ima.
 
miro said:
ma htio sam reći da je to snaga koja traži iskusnog vozača, a pogotovo da bi ju iskoristio. Kad kažem pametan čovjek, mislim na to da se i s manje može uživati, često i iskoristi sve što ti se pruža a ne samo djelić.  Tko će se vozit na stazi i hoće zx10, ok, ako misli i li vjeruje ili zna da će to iskoristiti. tj da nema boljih rješenja, ali tko to ima na cesti... malo što će iskoristiti od motora.... bar onog što on nudi. Ja opet ponavljam, nije za svakog, al ko voli...pa bože moj..neg ga ima.

a jel znaš onu damirovu poznatu da mu devetka slabo vuče :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
 
Medo said:
Ma pusti miru, ludi slavonac, samo njegovo valja a tuđe je za qrac! A i vidiš da (kako je netko rekao) samo što iz paštete ne iskače!  :mrgreen:
i ne govori da samo moje valja, to nikad nisam rekao. Ima puno dobrih motora, ali ja sam svoj izbor napravio, kao i ti svoj - vjerujem.
opet ponavljam, repa je samo marketinški trik za proučavanje ženskog ponašanja kad čuju za velik qurac.
 
darQ said:
a jel znaš onu damitovu poznatu da mu devetka slabo vuče :mrgreen:
a znam.... slabo vuče kad ju vozi do 5 tisuća.... a i znam da je njemu na koncu vukla previše. A i previše gleda gp..... bolje da se ženi..... i nađe dobrog kuma.
 
Vidim da pišeš bez smajlića. Pa miro da bi rječ rekao, samo se šalim. Pa jesi vidio ijednom na forumu da sam nekoga vrijeđao ili se svađao!  :bananapivo:
 
boy_r1 said:
slažem se s tobom.. (y)
samo nije mi jasno dečko krene kupovat 10,pa kupi 636-cu  :misli:,ili previše nasjeda što drugi govore ili sam ne zna koliko koja i kubikaže točno želi...
ali glavno da nije promjenio marku.. :mrgreen:

da meni je to isto malo čudno al dobro valjda on zna (y)