KUPUJEM KAWASAKI ZX10R - VAŠE MIŠLJENJE

101 said:
Jebote , neko mi je jučer rekel da si ti ko i Kosorica , sam kaj iz paštete još ne skačeš ...

Neg da ti ja velim , to ni motor za pičkice i gotovo , čuj sad , prebrutalan , pa o čem svi maštamo  ?? .. , pa da probamo neku gp pilu , , a zakaj , pa da vidimo tu "brutalnu"  snagu , e sad , 10-ka je tu negde sa gp motorima iz 90 , kaj to nije to ??? , samee gasss  !!! :jesus: :jesus:
ne znam jel sam ja taj iz paštete, al ak misliš da jesam, nisam,, iz pž sam. Svaka tebi čast na svemu, ali ja recimo volim motore ali ne maštam da sjednem na neku gp pilu, jer ne znam zašto bi snaga i konji bilo sve što motor može pružit. Pametnom čovjeku je i puno manje konja dosta, a ne 170 ili koliko već kavić ima, a uostalom ja sam rekao što su rekli dečki koji IMAJU taj motor i voze se na motorima već 20 godina, i nisu nikakve babe, već vrlo iskusni vozači. A i kad se javljaš, živo me zanima koliko ti posto mogućnosti i snage koristiš od tog motora, ako ga imaš ili si ga vozio. Baj d vej, meni je moji 70 ps sasvim dosta i zx10 mi je em ružan em mi se ne sviđa nimalo niti bi ga ikad kupio. Prije bi kupio nekog talijana nego tu konfekciju. Al eto, samo ti uživaj u svojoj ergeli...samo pazi da se ne daju u stampedo pa te ne pogaze....
 
bpremuz5 said:
A zakaj pa po svim testovima bi trebal biti u samom vrhu a i cijena mi odgovara, jer nemogu dobiti hondu za te pare. Rađe bi hondu ali kaj je tu je.

Bolje ti jos malo stisni pa skupi pare za Hondu.

Nije Kawa za svakog...  8)
 
:blahblah: :blahblah: :blahblah: :blahblah: :blahblah: :blahblah: :blahblah: :blahblah: :blahblah:

pusti priče,ako možeš dobro provjeri kupi i uživaj

Kawasaki  :peace: :peace: :peace: :cool:
 
boyx said:
:blahblah: :blahblah: :blahblah: :blahblah: :blahblah: :blahblah: :blahblah: :blahblah: :blahblah:

pusti priče,ako možeš dobro provjeri kupi i uživaj

Kawasaki   :peace: :peace: :peace: :cool:
kawasaki!!! jedan od rijetkih proizvođača koji NE svaštari i radi kosilice,mlince za kavu,sintiće,skutere,motokultivatore... (y)
 
ivach13 said:
kawasaki!!! jedan od rijetkih proizvođača koji NE svaštari i radi kosilice,mlince za kavu,sintiće,skutere,motokultivatore... (y)

iznenadio bi se da znas sta sve Kawasaki proizvodi... :wink:
 
gepeze said:
iznenadio bi se da znas sta sve Kawasaki proizvodi... :wink:
eee baš me zanima.svi nekaj svaštare a za kawasaki ............


daj napiši malo....
 
gepeze said:
napisali drugi:

http://www.khi.co.jp/index_e.html
daaaaleko je to od kosilica,sintića....

ovo su nezamislivo ozbiljne stvari
 
ovak, ja taj bike neam niti sam ga ikad vozio...al mi se jaaako sviđa, uostalom, nije ni važan izgled, to ionak ne vidiš kad se voziš :wink:
neg ovak, to je prvi model koji pati od onih dječijih bolesti, tak da, to je jedan minus
svi koji ga imaju se žale da se malo malo kvare neke sitnice koje te skupo koštaju ( prekidačli na upravljaču, ispucaju plastike od vibracija, kažu čak da je i fuzić dost jednostavno otkinut )
to je drugi minus
treći minus je, taj što se pri izradi tog motora nije vodila velka pozornost na to kolko će on dugo ići neg je bilo važno napravit projektil, a to im je uspjelo

eto to su tri mane tog modela koje mene pate...
a sev ostalo je veeelki plus, super cijena, ide ko lud, itd itd...
uostalom, pročitaj si test izdržljivosti iz motorevije,bilo je baš taj model :wink:
 
tzv. porođajne muke

veeeeelika razlika 636 2003. i 2004.
 
miro said:
ne znam jel sam ja taj iz paštete, al ak misliš da jesam, nisam,, iz pž sam. Svaka tebi čast na svemu, ali ja recimo volim motore ali ne maštam da sjednem na neku gp pilu, jer ne znam zašto bi snaga i konji bilo sve što motor može pružit. Pametnom čovjeku je i puno manje konja dosta, a ne 170 ili koliko već kavić ima, a uostalom ja sam rekao što su rekli dečki koji IMAJU taj motor i voze se na motorima već 20 godina, i nisu nikakve babe, već vrlo iskusni vozači. A i kad se javljaš, živo me zanima koliko ti posto mogućnosti i snage koristiš od tog motora, ako ga imaš ili si ga vozio. Baj d vej, meni je moji 70 ps sasvim dosta i zx10 mi je em ružan em mi se ne sviđa nimalo niti bi ga ikad kupio. Prije bi kupio nekog talijana nego tu konfekciju. Al eto, samo ti uživaj u svojoj ergeli...samo pazi da se ne daju u stampedo pa te ne pogaze....
bas zato kaj ti nebi htio probat GP motor desetka nije za tebe i tebi slicne. desetka je za R-ovce i za nikog drugog.
nije za tandrkanje po cesti nego za odredeni krug ljudi. kak neki ne kuze ocijenit u koju temu se treba mjesat, a u koju ne...
 
čovjek je izrazio svoje mišljenje.malo pre pre.....ali to je tak

na dijelim njegovo mišljenje ni ukus vezan uz motore,ali i ja ponekad napišem ono kaj mislim o maxi skuterima i chopperima........

nek piše ko kaj hoće dok god je to u granicama pristojnosti.

 
ivach13 said:
čovjek je izrazio svoje mišljenje.malo pre pre.....ali to je tak

na dijelim njegovo mišljenje ni ukus vezan uz motore,ali i ja ponekad napišem ono kaj mislim o maxi skuterima i chopperima........

nek piše ko kaj hoće dok god je to u granicama pristojnosti.

ma nek piše svako kaj oče i ja sam za to ali ZX10 ako i malo znaš o motorima znaš kaj je to "ZVIJER" pa onda vjerojatno hočeš da ti motor bude što jači,a nebuš si ga kupil za laganu vožnjicu po kvartu(neko bude)
 
boyx said:
ma nek piše svako kaj oče i ja sam za to ali ZX10 ako i malo znaš o motorima znaš kaj je to "ZVIJER" pa onda vjerojatno hočeš da ti motor bude što jači,a nebuš si ga kupil za laganu vožnjicu po kvartu(neko bude)
al istina je kaj je čovjek napisal

miro:"živo me zanima koliko ti posto mogućnosti i snage koristiš od tog motora"

a tu se malo zasral:

miro:"Pametnom čovjeku je i puno manje konja dosta, a ne 170 ili koliko već kavić ima"
 
reko sam vam ja, KRAMASAKI!
kurca ne valja, nemojte to kupovat


ak kupite, bar si osigurajte dovoljnu zalihu kutija.
nejde z mesta, cak se i 101 muci da ga vozi po zadnjem.

KRRAAAMAAAA


FUJ!
 
Bio jučer i vidio motor, motor je jako izvožen, ima nove plastike na sebi a ispod plastika KOMA, motor je bio dvije godine testni i vožen je samo po stazi i vozili su ga svi novinari, test vozači itd.
Uglavnom motor lijepo izgleda ali kažem ispod oklopa - užas, oštećenja kolko hoćeš.

ALI ZAKAPARIO SAM ZX6R-a 636 POTPUNO NOVI ISPOD ČEKIĆA, DRUGI TJEDAN IDEM PO NJEGA!!!!!!!!!!!!!!!! 8)
 
bpremuz5 said:
Bio jučer i vidio motor, motor je jako izvožen, ima nove plastike na sebi a ispod plastika KOMA, motor je bio dvije godine testni i vožen je samo po stazi i vozili su ga svi novinari, test vozači itd.
Uglavnom motor lijepo izgleda ali kažem ispod oklopa - užas, oštećenja kolko hoćeš.

ALI ZAKAPARIO SAM ZX6R-a 636 POTPUNO NOVI ISPOD ČEKIĆA, DRUGI TJEDAN IDEM PO NJEGA!!!!!!!!!!!!!!!! 8)

dobro reci ti koja je bila cijena tog testnog motora koji kurcu ne valja?

i koliko je to km "jako izvožen"? Motori koji se voze često po stazi u pravilu su bolje održavani i pripremljeni
od onih za svakidašnju upotrebu. Također novinari i testni vozaci znaju vozit motor i velika vecina pazi kako
se postupa sa motorom prilikom testiranja.
Nisam cuo za niti jednu 10-tku unistenu od strane jednog novinara (test vozaca)? :misli:
 
gepeze said:
dobro reci ti koja je bila cijena tog testnog motora koji kurcu ne valja?

i koliko je to km "jako izvožen"? Motori koji se voze često po stazi u pravilu su bolje održavani i pripremljeni
od onih za svakidašnju upotrebu. Također novinari i testni vozaci znaju vozit motor i velika vecina pazi kako
se postupa sa motorom prilikom testiranja.
Nisam cuo za niti jednu 10-tku unistenu od strane jednog novinara (test vozaca)? :misli:

:rofl:

Rano ti je još...odi spavat :mrgreen:
 
Neznam zasto si se sad naglo odlucio za 636??? :misli:
Sto nisi zabrio na desetku?To je velika razlika,takorec od magare na konja.Ili si se mozda uplasio ovih postova ovdje.Neznam sto si do sad vozio,ali desetka je prebrutalna masina i jos niko nije izvukao sve mogucnosti iz nje a da ga nije bacila na pod.Prenaglo izvlaci svoju snagu poslije deset tisuca okretaja.Da je pila jest,da je brutalna jest ali radije uzmi nesto drugo ako sumnjas u kawu.Neznam sto tocno trazis. :misli: