KUPUJEM KAWASAKI ZX10R - VAŠE MIŠLJENJE

ivach13 said:
kawasaki!!! jedan od rijetkih proizvođača koji NE svaštari i radi kosilice,mlince za kavu,sintiće,skutere,motokultivatore... (y)
Kaj si reko?


:paper:
 
Bandit said:
:rofl:

Rano ti je još...odi spavat :mrgreen:

bi ja da mogu... :wink:

sjecam se da je neki celavi klipan prije par godina testirao (razrađivao) jednu plavu desetku... :jesus:
 
gepeze said:
bi ja da mogu... :wink:

sjecam se da je neki celavi klipan prije par godina testirao (razrađivao) jednu plavu desetku... :jesus:

Ako aludiraš na mene...u životu nisam sjeo na plavu desetku...fuj...ili si ti daljtonist :mrgreen:
 
banda, danas idme po onaj motorcic koji si ti razradivao, bas me zanima jel si to dobro napravio
:LOL:
 
Ma odlučil sam se za 636 jer se ja ne vozim puno po stazi nego najviše po cesti.
Do sad sam vozil hondu cbr900rr, cbr600f, itd. većinom motore te klase ali sam probal jako puno motora.

Nisam uzel zx10r jer ne mislim vozit motor po stazi (osim tu i tamo) a kaj se tiče stanja motora to vam je onaj plavi u kaptol cargu.

http://www.kaptolcargo.hr/rabljeno.html

Ima 7500km, 2004-ta god. ia cijena mu je 78000 kn
 
imal sam 10ku 2004 13tkm prosle godine za prodat od frenda. otisal je za 8500EUR.
 
ivach13 said:
al istina je kaj je čovjek napisal

miro:"živo me zanima koliko ti posto mogućnosti i snage koristiš od tog motora"

a tu se malo zasral:

miro:"Pametnom čovjeku je i puno manje konja dosta, a ne 170 ili koliko već kavić ima"



"Pametnom coveku" uopce netreba motor...ak cemo zaprafff
 
Shokrefumi said:
bas zato kaj ti nebi htio probat GP motor desetka nije za tebe i tebi slicne. desetka je za R-ovce i za nikog drugog.
nije za tandrkanje po cesti nego za odredeni krug ljudi. kak neki ne kuze ocijenit u koju temu se treba mjesat, a u koju ne...
1. iz tebe progovara mladenački bunt.... iliti buntovnik bez razloga.
            2. Tatica se ne tandrka, to pojednici znaju, kvaliteta motora dolazi iz drugih stavri a ne iz snage
            3. tema je bila zx 10, a ja sam napisao što znam o njemu, a ti da sjdneš na njega i odvrneš gas gaće bi ti vjerojatno ostale  negdje daleko iz tebe. Kvargu, ako najbolji znalci kažu da je to motor koji se teško kontrolira, ne znam što ti tu onda možeš reći.
 
ivach13 said:
al istina je kaj je čovjek napisal

miro:"živo me zanima koliko ti posto mogućnosti i snage koristiš od tog motora"

a tu se malo zasral:

miro:"Pametnom čovjeku je i puno manje konja dosta, a ne 170 ili koliko već kavić ima"
ne znam kaj je tu posrano. Nije sve sjest na motor i odvrnut gas...još pogotovo na cesti. To sam napisao jer sam i vozio mnogo motra i jel dugo vozim i jer su mi vrlo bliski prijatelji skoro umrli na rukama od mnoštva konjića bez prave kontrole i malo ću karikirati: "pameti". S nekim stažom počenš drukčije gledati na sve to. Nemoj se ljutiti, ali tako je, bar u mom slučaju. Znaš da kad voziš, srce te često povuče, pa onda često ideš korak više nego što bi možda trebao ili ti znanje dopušta. Treba samo bit pametan. Dobar je svaki vozač koji ne vozi iznad svojih mogućnosti.
 
Ivo said:
Neznam zasto si se sad naglo odlucio za 636??? :misli:
Sto nisi zabrio na desetku?To je velika razlika,takorec od magare na konja.Ili si se mozda uplasio ovih postova ovdje.Neznam sto si do sad vozio,ali desetka je prebrutalna masina i jos niko nije izvukao sve mogucnosti iz nje a da ga nije bacila na pod.Prenaglo izvlaci svoju snagu poslije deset tisuca okretaja.Da je pila jest,da je brutalna jest ali radije uzmi nesto drugo ako sumnjas u kawu.Neznam sto tocno trazis. :misli:
evo Ivo ti sve reče dane ispadne da ja pričam gluposti.
 
MA DESETKA JEBE MATER!
EOD.

da imam malo vise muda vozio bi desetku, al papak sam i ovo mi je too much!
glavno da trebice vole NINJE!


8)
 
miro said:
evo Ivo ti sve reče dane ispadne da ja pričam gluposti.
Ivo sigurno isto vozi desetku pa zna , čim je ovakvu izjavu dal : "Prenaglo izvlaci svoju snagu poslije deset tisuca okretaja "  :LOL: :LOL:
 
miro said:
  Kvargu, ako najbolji znalci kažu da je to motor koji se teško kontrolira,

A kak znaš da su baš "oni" najbolji znalci , uopče ko su ti znalci ??? :misli: :misli:
 
Soho said:
MA DESETKA JEBE MATER!
EOD.

da imam malo vise muda vozio bi desetku, al papak sam i ovo mi je too much!
glavno da trebice vole NINJE!
8)

Naravno :mrgreen:
 
101 said:
A kak znaš da su baš "oni" najbolji znalci , uopče ko su ti znalci ??? :misli: :misli:
ako znaš Požeške dečke koji se voze po Grobniku - to su ti.
 
miro said:
ako znaš Požeške dečke koji se voze po Grobniku - to su ti.
a da me ne prcaš da su najbolji znalci.... dečki su ok, i voze godinama na Grobniku, najbolji sigurno nisu, ali su vjerojatno bolji od tebe i od mene - zajedno.