kupujem skuter

ajde ne zaje... decka, neka se pohvali sta kupuje scootac :LOL: :LOL: zezam se :wink: ajde tu smo da si pomazemo.... prodaje tamo neki tvoj sa krka phantoma za 4000kn pitaj onog marina sta vozi zelenu sr150 ako ga znas...uzmi to MALAGUTI TI JE ZAKON  :wink:.... evo tekst oglasa i slika....





Oglas iz usluge:znaci skuter je 97godiste ali jako malo vozen,ima 9tkm,masina serijala,nanovo ofarban,nova zadnja guma,skuter ide 80kmh,dobar start ima,malo trosi i registriran do 11mj,skuter se nalazi na krku,tu je broj od decka koji prodaje i njemu se javljajte 0921157657
 
treba vidit ovjes, moj frend ima isto f12 to je zlo kak se ljulja, e sad jel se da reparirat neznam  :misli:
 
Teško budeš našao neki skuter u boljem stanju za te novce(još pogotove ove na koje ciljaš),da imaš barem 1000 eurića e to bi već bila druga prića!
 
a gle nije to loše, bitno da nije spigano, strgano rama da je ok, blok, pa za još tolko napravit generalku, al onda treba gledat da se uzme nešto za što postoje i djelovi ;) npr. piaggio
 
Poggiali said:
a gle nije to loše, bitno da nije spigano, strgano rama da je ok, blok, pa za još tolko napravit generalku, al onda treba gledat da se uzme nešto za što postoje i djelovi ;) npr. piaggio
a za malaguti ne postoje djelovi?????????? a ovjes normalno da se da reparirati ako treba... :wink:
 
a gle, neznam ja ko je uopče zastupnik za malaguti, znam za piaggio da ima, da nebi ispalo da nemože nač retrovizor ili kakvu plastiku poslje...
 
Poggiali said:
a gle, neznam ja ko je uopče zastupnik za malaguti, znam za piaggio da ima, da nebi ispalo da nemože nač retrovizor ili kakvu plastiku poslje...
normalno da je piaggio pristupacniji ali ima zastupnika i za M A L A G U T I....
evo nekoliko prodajnih mjesta da se nebi reklo da malaguti propada :wink:
OVLASTENA PRODAJNA MJESTA-split-par mjesta
                                          -trogir
                                          -zadar
                                          -rijeka-par mjesta
                                          -pula
                                          -zagreb
                                          -varazdin
                                          -koprivnica
                                          -makarska
                                          -porec
                                          -sibenik
                                          -umag 
 
Poggiali said:
mislim svaka čast, ono adrese su sve i brojevi telefona  :LOL: :LOL: :LOL:
da ti napisem adrese i brojeve telefona :LOL: :LOL: :LOL: :jesus: :jesus: :jesus:
 
trebam minibike said:
zvao sam tipa
vjerojatno su uzet fantoma
tako treba :wink: ako ti sta bude trebao javi ja sam u kraljevici i imam nekih djelova za minarelli....
 
malaguti said:
ako kupis scooter javi, vidit cu mozda uspijem srediti nesto....
ali necu neko smece od kita....
ocu kit do 2000kn.....neki žešči....
pa i radilicu i karb i ostalo
da dode oko 3500kn...
 
ako mislis stavit kit od 2000kn onda to treba napraviti kako treba znaci vrhunski auspuh i radilica i karb 24 variomat kvacilo prijenos...a to ti prelazi daleko preko 3500kn, onda ti treba oko 1500e, sam si rekao  ili ocemo ili necemo :wink:


ili slozi midrace uz radilicu auspuh i karb-a ovo sve ti je novo oko 4500kn ili ful racing...
 
malaguti said:
ako mislis stavit kit od 2000kn onda to treba napraviti kako treba znaci vrhunski auspuh i radilica i karb 24 variomat kvacilo prijenos...a to ti prelazi daleko preko 3500kn, onda ti treba oko 1500e, sam si rekao  ili ocemo ili necemo :wink:


ili slozi midrace uz radilicu auspuh i karb-a ovo sve ti je novo oko 4500kn ili ful racing...
hmm..... :misli:
e da vec imam skuter onda bi to napravio
ali pošto moram i skuter kupit...necu imat para.....
šta mi sve treba još uz ovaj kit?
http://www.scooter-attack.com/index2.php?lang=e
Cyl. Top Perf. Due-Plus Modular 70cc