kupujem skuter

di se mogu nabavit polovni djelovi za skutere ali neki malo bolji.........
npr ----treba mi magnet za nakitan motor.....jer je ovaj crko .....
 
koji skuter?? sta za runnera pa meso se vozi snjim.
a ako mislis na sr onaj najbolje motorstar italija ja tamo za apriliu sve nabavljam  (y) (y) (y)
 
antraks said:
koji skuter?? sta za runnera pa meso se vozi snjim.
a ako mislis na sr onaj najbolje motorstar italija ja tamo za apriliu sve nabavljam  (y) (y) (y)
za sr....tipu crko i nemoze nabavit
 
bok svima

vozim skuter Sym već tri godine i mogu reći da sam super zadovoljna s njime. Rađen je po hondinoj licenci, 2 t, ima super ubrzanje i performanse, ali je najveći problem što malo ljudi zna za njega a kod nas je već više od 10 godina.
Pokušavam ga prodati za 5000 kn i svi me čudno gledaju. To svarno nije puno love za nešto takvo. A ako je nekom to puno onda mu preporučam da si kupi Baotiona ili Ital skuter za 2 - 4 tisuće pa nek se vozi od 0-45 za sto godina.
 
malaguti said:
pa sta nije kupio onog phantoma sta sam mu rekao :misli:
kupio sam fantoma i imam problem
motor pali bez problema
ima dobar start i onda samo crkne.....i tako ide 40 i nemoze ga po ravnom razvrtit a cim je mala nizbrdica odmah ga razvrti i pici tako.......i ima dobru krajnju
brtva glave?
svjecica?
šta bi moglo bit?
thx
 
kad ga upalim i dok je hladan onda razvrti a kad se malo zagrije tako crkava i neide ku.cu.....
 
trebam minibike said:
cekam pomoc.........
jel mogu skinut jednu ili dvije rolice pa da se lakše razvrti??

mozes ih sve skinit.. ma makni i variomat,pa ce radilica bit skoro bez otpora :LOL:

sta sve necu jos cut...

kupi lakse kugle,oko 60kn su u piaggio centrima..al posto se apsolutno nista ne razumis,radije daj nekon da to ti slozi jer ces sve spizdit


nego..ko je reka da nema dijelova za malaguti? ima ih cak i u piaggia jer otkako je piaggio kupia apriliu sad drzi dijelove i za nju..a malaguti ima identicnu masinu ka i jedna serija aprilie..bar san ja tako kupova dijelove za svog.. pa ne vidin u cemu je problem sta se tice masinerije i dijelova za nju :wink:
 
malaguti said:
pa sta nije kupio onog phantoma sta sam mu rekao :misli:

pa onaj phantom od dode je prebolestan....

on bas ni ne divlja sa njim... a i kolko mi se cini odrzava ga  :misli:

na divljanje opcenito mislim na stunt

tj. u ova 2 ljeta ni jednom ga nisam vidio na zadnjim ili slicnom
 
BeLa-Vg said:
pa onaj phantom od dode je prebolestan....

on bas ni ne divlja sa njim... a i kolko mi se cini odrzava ga  :misli:

na divljanje opcenito mislim na stunt

tj. u ova 2 ljeta ni jednom ga nisam vidio na zadnjim ili slicnom

smece od motora  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
duje87 said:
mozes ih sve skinit.. ma makni i variomat,pa ce radilica bit skoro bez otpora :LOL:

sta sve necu jos cut...

kupi lakse kugle,oko 60kn su u piaggio centrima..al posto se apsolutno nista ne razumis,radije daj nekon da to ti slozi jer ces sve spizdit


nego..ko je reka da nema dijelova za malaguti? ima ih cak i u piaggia jer otkako je piaggio kupia apriliu sad drzi dijelove i za nju..a malaguti ima identicnu masinu ka i jedna serija aprilie..bar san ja tako kupova dijelove za svog.. pa ne vidin u cemu je problem sta se tice masinerije i dijelova za nju :wink:
e da imam di kupit rolice nebi te pitao..........