kupujem skuter

najbolje bi bilo auspuh nardo replica,variomat,radilica i karburator 21 ili 24, za pocetak moze bez variomata i karburator kupi polovni da prodes sto jeftinije vidi i auspuh polovni a kit i radilicu novu....
 
malaguti said:
najbolje bi bilo auspuh nardo replica,variomat,radilica i karburator 21 ili 24, za pocetak moze bez variomata i karburator kupi polovni da prodes sto jeftinije vidi i auspuh polovni a kit i radilicu novu....
ovaj fantom ima malosi variomat i malosi auspuh....
tako da mislim da mi to netreba....
koja radilica bi bila dobra za ovaj kit....da si znam racunat koliko para....
 
evo recimo radilica od topa competition cca 120-130e u italiji...
 
ma ne imas topovu radilicu kod operusica-perkusica za 700 kuna..radilica je zbilja super...a mogu ti nabaviti hebo manston kit,novi ti je oko 400 eura..a i moras ga naruciti iz vana,to ti je otprilike duplo jace od due plus-a..i imam ti s6 racing kit..to isto nije novo ali je ok..pa ako oces javi (y)
 
Paksu said:
ma ne imas topovu radilicu kod operusica-perkusica za 700 kuna..radilica je zbilja super...a mogu ti nabaviti hebo manston kit,novi ti je oko 400 eura..a i moras ga naruciti iz vana,to ti je otprilike duplo jace od due plus-a..i imam ti s6 racing kit..to isto nije novo ali je ok..pa ako oces javi (y)
neznam dali ocu ali ako nudiš nešto super onda ponudi do kraja....
kakav je taj manston kit?
a kakav s6 ?
koliko se izvlaci ks iz njega i tako to....koliko km??
 
a taj hebo ti je high end za trke..a traje otprilike dosta..a s6 racing ti je midrace on traje malo dulje..to nije novo i ide ispod cijene.. (y)
 
trebam minibike said:
neznam dali ocu ali ako nudiš nešto super onda ponudi do kraja....
kakav je taj manston kit?
a kakav s6 ?
koliko se izvlaci ks iz njega i tako to....koliko km??
stage 6 je dobar kit imo mi ga frend,a slusaj kako to da taj skuter ima malossi auspuh na serijali to mi nije jasno meni frend imo na sr 50 jedno vrijeme od stage 6 auspuh pa mu zacviko kaze radi auspuha.mislim da je to ipak prejak tebi auspuh za serijalu   (y) (y) (y)
 
a ako je malossi replica onda je to ok za standard..a ako je team onda je prejak..ali ne vjerujem da je team, team je ipak 400 eura
 
Paksu said:
a taj hebo ti je high end za trke..a traje otprilike dosta..a s6 racing ti je midrace on traje malo dulje..to nije novo i ide ispod cijene.. (y)

hebo je stvarno dobar al ti ne preporucam to jer te znam a i vozis se non stop tako da bi ti to prnulo u rosu  :LOL: :LOL:
 
Paksu said:
a taj hebo ti je high end za trke..a traje otprilike dosta..a s6 racing ti je midrace on traje malo dulje..to nije novo i ide ispod cijene.. (y)
koliko para tražiš za s6 racing i šta sve dobijem?
 
ma i karb,i to sve od 19mm do 24mm pa koji ti najbolje odgovara stavis..zatim dobis komplet s6 prijenos itd.. :LOL: :LOL: (y) (y)
 
Paksu said:
ma i karb,i to sve od 19mm do 24mm pa koji ti najbolje odgovara stavis..zatim dobis komplet s6 prijenos itd.. :LOL: :LOL: (y) (y)
a pušite mi k....
pa necu kupovat od 200 ljudi djelove...
pitam ako ima da mi proda...
 
trebam minibike said:
a pušite mi k....
pa necu kupovat od 200 ljudi djelove...
pitam ako ima da mi proda...
ma samo pomalo, skupi novac za novi kit i radilicu, a karb,spuh,vario cekaj da naleti polovno.... (y)