kupujem skuter

mrcina said:
koji sym je u igri?
pitam jer ima sym-ova i sym-ova.


SYM YET 50 BASIC. 2006.g. reg do5 mj. 2009. prvi vlasnik, izgleda kao da je iz dućana. Srebrno-plavi. cijena 5.000 kn
 
trebam minibike said:
e da imam di kupit rolice nebi te pitao..........

el ovo pod lokacija "baška" mislis na basku vodu?

koliko znan to nije daleko od makarske..doli je oklopčić..a opet mozes i priko piaggia,lipo nazoves rezervne dijelove 021323076 i tamo se dogovoris,uplatis virmanon i oni ti posalju to na adresu..ne snalazljiv si ajme
 
duje87 said:
el ovo pod lokacija "baška" mislis na basku vodu?

koliko znan to nije daleko od makarske..doli je oklopčić..a opet mozes i priko piaggia,lipo nazoves rezervne dijelove 021323076 i tamo se dogovoris,uplatis virmanon i oni ti posalju to na adresu..ne snalazljiv si ajme
slusaj seljo ako pise baška onda je baška a ne baška voda tako da nemoj tsra i pravit se pametan nego suti  :wink: :wink: :wink:
 
smmania said:
slusaj seljo ako pise baška onda je baška a ne baška voda tako da nemoj tsra i pravit se pametan nego suti  :wink: :wink: :wink:

a jesi retardiran blago ti se..ja ti iden pomoc,a ti seres po meni..poz
 
duje87 said:
a jesi retardiran blago ti se..ja ti iden pomoc,a ti seres po meni..poz
ajde reci kako si mi pomogao.......
da imam di kupit nebi tu pitao kako da to rješim......
 
smmania said:
slusaj seljo ako pise baška onda je baška a ne baška voda tako da nemoj tsra i pravit se pametan nego suti  :wink: :wink: :wink:

:LOL: :LOL:
 
sta zajeb..duje-ta  :mrgreen:

a ti ''trebam minibike'', si retardiran il sta, kako ce ti neko pomoc, ako ne kazes osnovne stvari, jel ti receno da imas preteske role, idi skidaj taj multivar, i pogledaj koje su role u njemu, ako ne pise, izvazi ih...onda kad saznas koje su, zovi dole u global u split i naruci pola grama lakse od tih tvojih, treba ti dimenzija 16x13

usput rastavi i kvacilo pa pogledaj kakav je centralni feder, jel mekan?

ako nisi u stanju napraviti to sto sam napisao, onda nema smisla traziti pomoc na forumu, nego se zaputi u najblizi servis

(y)


 
igor86 said:
sta zajeb..duje-ta  :mrgreen:

a ti ''trebam minibike'', si retardiran il sta, kako ce ti neko pomoc, ako ne kazes osnovne stvari, jel ti receno da imas preteske role, idi skidaj taj multivar, i pogledaj koje su role u njemu, ako ne pise, izvazi ih...onda kad saznas koje su, zovi dole u global u split i naruci pola grama lakse od tih tvojih, treba ti dimenzija 16x13

usput rastavi i kvacilo pa pogledaj kakav je centralni feder, jel mekan?

ako nisi u stanju napraviti to sto sam napisao, onda nema smisla traziti pomoc na forumu, nego se zaputi u najblizi servis

(y)
šta vam nije još jasno da nisam ni blizu splitu i da mi do splita treba 5 sati s autom?????
vi stvarno neznate razliku između baške i baške vode.........????
a kako da skidam variomat poslje 9 navecer????
kuziš radim po danu po noci ga nemogu skidat????
 
alo boga mazo, jel ti imas jebeni telefon i postu u baškoj

telefonom nazoves u split, narucis role, a postar ti ih donese, platis i ajd bok, u kojem ti stoljecu zivis?

za skidanje variomata ti ne treba dan, dosta je i jebena baterija ako znas skinuti, ako ne NA SERVIS!!!

 
sta rolina nema nema u rijeci ili crikvenici, pa bokte ja sam u 1 u jutro mjenjo semering na getribi a da ti nemozes variomat skinut u 9 na vecer :misli:
 
igor86 said:
alo boga mazo, jel ti imas jebeni telefon i postu u baškoj

telefonom nazoves u split, narucis role, a postar ti ih donese, platis i ajd bok, u kojem ti stoljecu zivis?

za skidanje variomata ti ne treba dan, dosta je i jebena baterija ako znas skinuti, ako ne NA SERVIS!!!
kaze se baški za tvoju informaciju .ovdje svi nepismeni  :LOL: :LOL: :LOL:
 
malaguti said:
sta rolina nema nema u rijeci ili crikvenici, pa bokte ja sam u 1 u jutro mjenjo semering na getribi a da ti nemozes variomat skinut u 9 na vecer :misli:

svaka cast imas volje  (y) (y)
 
malaguti said:
sta rolina nema nema u rijeci ili crikvenici, pa bokte ja sam u 1 u jutro mjenjo semering na getribi a da ti nemozes variomat skinut u 9 na vecer :misli:
pa toliko lud nisam
rađe cu se ovako vozit nego skidat variomat u 5 ujutro
 
trebam minibike said:
pa toliko lud nisam
rađe cu se ovako vozit nego skidat variomat u 5 ujutro
moras biti scooter freak da bi radio ovako nesto (y)
 
nit ga namjeravam imat imo sam ga prije pa sam preso na brzince jer su rupe bez dna non stop ulaganja :jesus: :jesus: