Kvaliteta skutera...jučer danas sutra???

opet prica o GP,dobar frend radi u aprilija servisu,naravno prodaju i servisiraju i sve ostalo talijansko,sve je to isto :mrgreen:

kad se zapricamo,cesto spomene gp kao skuter koji je najvise na servisu,da kupujem skuter od toliko novca,uzeo bi gp,bez razmisljanja,ali eto to su rijeci servisera
 
Mozda su to samo redovni servisi...  :mrgreen: :mrgreen:
Nisi se ni okrenuo kad evo ti novog servisa,kilometri se samo nizu  :biker: :biker:
 
milanche said:
Mozda su to samo redovni servisi...  :mrgreen: :mrgreen:
Nisi se ni okrenuo kad evo ti novog servisa,kilometri se samo nizu  :biker: :biker:
kaze da je skuter strasan,da ide opako dobro,ali da stalno neki kvarovi

btw. ne radi se o velikim kvarovima,uglavnom su to nekakva suskanja,pa malo struja(svjetla)....
 
ako pričamo o skuterima 500 ccm
čini mi se kao najzgodnija opcija kymco exciting 500 Ri

samo 47.000 kn :shock:
puno opreme
odličan izgled
u njegovu kvalitetu ne sumnjam

 
milanche said:
Sta je prdnulo na X maxu? Kako si to riješio?
Xmax black 2009g,odjednom mi se uvoznji upalila lampica makinje i skuteru pala snaga jedno 50%,jedva je uvatija 100kmh,na uzbrdici je i to padalo,3 puta san isa do P&B,2 puta je bila kriva benzina,1 put zimski vizir  :shock:,nisam kuzija zasto nece da uzmu vozilo pod garancijom u servis,onda sam to fino proda
 
japanci jesu najkvalitetniji još uvik, ali di je ta granica danas? pogotovo ako uključimo i cijenu u priču :misli:

 
Moram priznati da znam podosta vlasnika Kymco skutera,i nitko se ne žali na nikakve kvarove! Vjerujem da su kvalitetni,a taj XC500 Ri mi je jeben u onoj tamnosivoj boji sa crvenim detaljima!
 
Mario T said:
Xmax black 2009g,odjednom mi se uvoznji upalila lampica makinje i skuteru pala snaga jedno 50%,jedva je uvatija 100kmh,na uzbrdici je i to padalo,3 puta san isa do P&B,2 puta je bila kriva benzina,1 put zimski vizir  :shock:,nisam kuzija zasto nece da uzmu vozilo pod garancijom u servis,onda sam to fino proda
:LOL: :LOL:
 
milanche said:
Moram priznati da znam podosta vlasnika Kymco skutera,i nitko se ne žali na nikakve kvarove! Vjerujem da su kvalitetni,a taj XC500 Ri mi je jeben u onoj tamnosivoj boji sa crvenim detaljima!

jako dobro izgleda
na njemu čovjek ima dobar položaj tijela
a da ne govorim o podesivim ručicama, vilici s 2 trokuta i sl.

on košta 47 tkn
nexus 500 dođe oko 54 tkn
a drugi 500 ccm da i ne govorimo

xciting 500 ima najbolji omjer uloženo/dobiveno (y)
 
Mario T said:
Xmax black 2009g,odjednom mi se uvoznji upalila lampica makinje i skuteru pala snaga jedno 50%,jedva je uvatija 100kmh,na uzbrdici je i to padalo,3 puta san isa do P&B,2 puta je bila kriva benzina,1 put zimski vizir  :shock:,nisam kuzija zasto nece da uzmu vozilo pod garancijom u servis,onda sam to fino proda
Čekaj malo... Kakav benzin kriv?? Kakav vizir?? Jesu ustanovili kvar?? I nisu ti u Yamahi rjesili problem na skuteru starom 2 mjeseca??
 
milanche said:
Čekaj malo... Kakav benzin kriv?? Kakav vizir?? Jesu ustanovili kvar?? I nisu ti u Yamahi rjesili problem na skuteru starom 2 mjeseca??
To su bili odgovori na moje konstatacije da skuter nevalja,poanta je da sam ga se rjesija upravo zbog toga...
Benzin sam uliva uvik na omv-u,navodno je bija problem sta sam ja uliva 100-icu,onda sam u takvom stanju odvozija 2 rezervara 95-ice,problem osta i dalje i onda sam se zapita koji se K ja natezem s skuterom koji ima garanciju a nece da ga servisiraju....
Neznam dalje kako je ko sta rjesava
 
liberty said:
jako dobro izgleda
na njemu čovjek ima dobar položaj tijela
a da ne govorim o podesivim ručicama, vilici s 2 trokuta i sl.

on košta 47 tkn
nexus 500 dođe oko 54 tkn
a drugi 500 ccm da i ne govorimo

xciting 500 ima najbolji omjer uloženo/dobiveno (y)

ja imam xc 500 carb.................nebi ga ni neprijatelju pozelia.......... :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
ja se nikad nisan ustručava kupit šta volin
dan danas neznam šta bi od sada ponuđenog prevagnulo...jedan dan mi se čini tmax, drugi dan GP, treči dan Burgman, a četvrti SW :LOL:
što kod jednog prevagne kod drugoga drugo i tako u krug...
nevirujen da ću ni u budučnosti kupiti nešto što mi srce ne vuće...a kvaliteta je svima tu negdje, ima tu i one kako te srića uvati
 
aprilliaaa said:
japanci jesu najkvalitetniji još uvik, ali di je ta granica danas? pogotovo ako uključimo i cijenu u priču :misli:

nebi ja to uopce rekao....................sve je to potpuno isti kuraci, ako se sastavlja u japanu, ne znaci da mu dijelovi nisu iz kine............ :LOL: :LOL: :LOL:
 
baldeks said:
kymco valja, pa nevalja
Yamaha valja pa nevalja
Piaggio grupacija valja...pa nevalja

:mrgreen:

rekao sam vec skavi skuter je strava kod se ne pocme kvariti............ :mrgreen:
 
Nemam veliku povijest sa skuterima, ali i u to kratko vrijeme sam shvatio da je japan još uvijek ispred svih ostalih. Slažem se da se ta razlika lagano smanjuje, ali dugo će još vremena proći dok ne nestane ta razlika.

Također isto sam se uvjerio i sa autom i to u još puno većoj mjeri nego sa skuterima. Ako sve ostane kao do sada nikad više u moju gražu neće nešto što nije iz japana !  (y)
 
Mario T said:
To su bili odgovori na moje konstatacije da skuter nevalja,poanta je da sam ga se rjesija upravo zbog toga...
Benzin sam uliva uvik na omv-u,navodno je bija problem sta sam ja uliva 100-icu,onda sam u takvom stanju odvozija 2 rezervara 95-ice,problem osta i dalje i onda sam se zapita koji se K ja natezem s skuterom koji ima garanciju a nece da ga servisiraju....
Neznam dalje kako je ko sta rjesava
Koja provala jbt!! I tako si pustio?? Ti si kralj jbt,prodao 2 mjeseca staro vozilo...za kikiriki... A kupljen je bio u P&B?? Jesi probao u neki drugi Yamaha servis? Ja sam na svom black maxu imao jedno ili dva ostajanja na cesti,voda u gorivu,na kraju ispalo da nije imao tvornicki probusen taj neki odusak
 
BaDly said:
Nemam veliku povijest sa skuterima, ali i u to kratko vrijeme sam shvatio da je japan još uvijek ispred svih ostalih. Slažem se da se ta razlika lagano smanjuje, ali dugo će još vremena proći dok ne nestane ta razlika.

Također isto sam se uvjerio i sa autom i to u još puno većoj mjeri nego sa skuterima. Ako sve ostane kao do sada nikad više u moju gražu neće nešto što nije iz japana !  (y)

to je onaj poznati stav da je golf najbolje auto :LOL:

ja ću sigurno kupiti nešto što mi je ujedno i drago, a ne samo "kvalitetno"