Kvaliteta skutera...jučer danas sutra???

aprilliaaa said:
govorit o ružnoći neumjesno je, rađe bi govorio o različitosti...neobičnosti
baš bi volio jednu imat, a postoji cili kult oko tog hekixa...

smatram da se pomalo razumin u dizajn i da iman mota :LOL: i govorit o SWu da je ružan...ili je provokacija ili taj ima oči na guzici :jesus:
Meni je dobar  :mrgreen:
Da mu zasiljis guzicu,izgleda bi ka gsxr  (y)
 
A što mislite na ovog čiču, imao je 25 raznoraznih motora i on kaže
http://www.sportbikeroads.com/mybikes.htm

2007 Suzuki Burgman 650
This is the other of my "two favorite motorcycles." As you will see next I have a 2007 GL1800 ABS. If I could have only one motorcycle at this moment--bye, bye GL. The Burger is fast enough to smoke most on a H-Ds, comfortable enough for an 850 mile day (I've done that twice), get 50 mpg at 75 mph.

 
Mario T said:
Meni je dobar  :mrgreen:
Da mu zasiljis guzicu,izgleda bi ka gsxr  (y)
A dva kaluna pod tin zašiljenin repon... R1.  :mrgreen: Yebe ga malo volan...pre sportski je.  :LOL:
 
Grangers said:
A što mislite na ovog čiču, imao je 25 raznoraznih motora i on kaže
http://www.sportbikeroads.com/mybikes.htm

2007 Suzuki Burgman 650
This is the other of my "two favorite motorcycles." As you will see next I have a 2007 GL1800 ABS. If I could have only one motorcycle at this moment--bye, bye GL. The Burger is fast enough to smoke most on a H-Ds, comfortable enough for an 850 mile day (I've done that twice), get 50 mpg at 75 mph.
Bogami je dobar,al mislim da ti je razlog zasto voli burgera je sta nema pola live noge,jer koliko san vidija to ga jebe na obicnim motorima
 
potrošni materijal imaš isti dan (remen, pločice, filteri i slič.)
ostalo se namaš o čemu brinuti, a da ti nešto i treba dođe za sedam dana

jedina moja primjedba na kvalitet SW-a su krte plastike pa znaju puknuti s unutarnje strane di prolaze vide...u principu to samo nervira a trošak je zanemariv 50-100 kn...zavisi koji je komad, s vanjske strane se ništa ne vidi
 
Već preko godinu dana vozim Yamaha Majesty 125 iz 2002.god. koja nije moja (od rodjaka koji radi vani, a kojeg nikada nije ni bilo briga za skuter) i nitko ne zna kada je posljednji put  išta taknuto na njoj (pa ni kad su tekućine mijenjane), a ona ide i ide ..

Uglavnom, 9000km (od kojih sam ja napravio 4000 jer se ne mogu skinuti s nje), zaboravljeno na servisiranje (nitko od prvog servisa ništa taknuo nije, samo su je jahali i ostavljali), samo jedan kvar - propišala jedna prednja vilica, ali znajući koliko bijelog puta je prošla, to nije niš.
 
moram reći da si u pravu..
ali nakon svih motocikala, praktičnost skutera je blagoslov..