Kvaliteta skutera...jučer danas sutra???

Grangers said:
:?  Dali ste mi mislit...

Uz svu kombinatoriku zaključio sam da bi skluter tipa x max (eventualno piaggio x7) najbolje zadovoljio moje potrebe    
...a sad si mislim  :misli:
X7 je znatno manji,sitniji od X maxa,vozio sam oba,a novi X Max mi je odlican!!
 
milanche said:
X7 je znatno manji,sitniji od X maxa,vozio sam oba,a novi X Max mi je odlican!!

znaci uzea bi opet novoga xmaxa iako sa starim nisi bas bio zadovoljan......... :misli: :misli: :misli: :misli:
 
kod japanskih vozila mi se jako svidja sto im je kupac uvijek na prvom mjestu i sve ce ucinit da kupac bude zadovoljan i da se opet vrati, samo radi toga ih najvise cijenim, e sada da su najbolji tu bi se dalo raspravljati............. (y)
 
massa.st said:
znaci uzea bi opet novoga xmaxa iako sa starim nisi bas bio zadovoljan......... :misli: :misli: :misli: :misli:
A problema i čuda!! Pa mene ti to ne yebe,pizdarije se dese,nekad jednom u milion nekad svima,znam da je to sto je meni bilo jbg valjda jedan od mnogo. I da kupujem opet bez problema x Max. Sta sad ti zato sto cekas taj senzor 2 tjedna,nikad vise Kymco zbog te gluposti?!?  :misli:
 
Imao sam xcitinga i hvala nebih više. Nakon faze voženja motocikala opet sam se vratio skuterima. Neko vrijeme sam u Italiji vozio NSS 250 Forza.
Sad imam Hondu SH i svaka Honda je space shuttle prema Kymcu pogotovo što se tiče ciklistike, a dobra završna obrada Kymca je priča za malu djecu. Xciting je generalno loš skuter s užasnom ciklistikom pa sam vjerovatno subjektivan prema svim Kymco skuterima
Vidio sam neki dan Kymco Like 200, pa to je smijurija kako je loša završna obrada
 
Beco said:
Neko vrijeme sam u Italiji vozio NSS 250 Forza.

kako se to čudo ponaša na cesti ? (mislim zbog relativno malih kotača)
Max brzina ?

X7 je znatno manji,sitniji od X maxa,vozio sam oba,a novi X Max mi je odlican!!

ma moram gledat što sitnije  :? Živim u stanu a nemam garažu  :(  pa moram i o tome mislit
 
massa.st said:
kod japanskih vozila mi se jako svidja sto im je kupac uvijek na prvom mjestu i sve ce ucinit da kupac bude zadovoljan i da se opet vrati, samo radi toga ih najvise cijenim, e sada da su najbolji tu bi se dalo raspravljati............. (y)
Reci to kolegi Mario T , on će isto popušit priču  :mrgreen:
 
milanche said:
A problema i čuda!! Pa mene ti to ne yebe,pizdarije se dese,nekad jednom u milion nekad svima,znam da je to sto je meni bilo jbg valjda jedan od mnogo. I da kupujem opet bez problema x Max. Sta sad ti zato sto cekas taj senzor 2 tjedna,nikad vise Kymco zbog te gluposti?!?  :misli:

ja sam ti svoje sto se tice kymca rekao, gledaj sada ove kymca sam kupio 2008 godine, sada je na celeru nesto manje od 15000, znaci u 15000, odvida mi se variomat, otisao mi je cok, brava sica, senzor brzine, plovak rezervara, kumpluga u 14000 km nije vise bilo, sada pitam tvoje prikase u krku koliko sve to kosta pa ce ti bit jasno zasto vise nikada necu kupiti kymca...........prijo imam debelo preko 100 000 km na motorima i na svim skupa motorima, skuterima sto sam imao do sada nije bilo upola problema koliko na xc-u u 15000 km.
 
@massa
Sve mi je jasno,nisam znao za sve probleme a bogami niti za kilometrazu,ne znam zasto imao sam u glavi nekih 40 000km na tvom Kymcu!
 
kymca nisam puno vozao, sada mi je i drago radi toga,sto je najgore pola instalacija ispod celera su se raspale, ali sada je sve rjeseno promjenjeno, jos samo plovak jos, i valjda vise nema sta biti ............... (y)
 
jučer sam slučajno provozao jednog mađestija 400, predzadnji model, s kuferom i suvozačem.
jednom riječju katastrofa. dosta sam vozio skutera ili ih barem provozao, a ovo mi je definitivno najlošje iskustvo.
velike vibracije prilikom kretanja i ne samo tada, ne miće se.
prije godinu dana san mali krug oko kvarta napravio s najnovijim i taj je bio nešto uglađeniji s kretanjem...vjerojatno su dotjerali malko variomat.
i što sam htio reč :LOL: ljudi nemaju pojma što kupuju, vjerojatno ih zamuti izgled samog skutera, neznam kako bi to drukčije obrazložija
jer u toj klasi samo malo skuplji je SW 400 i ja jednostavno nemam riječi kolika je to razlika u tehnici. i sad kad gledam prodajne rezultate u italiji (malo više se proda SWa) dolazim do onog zaključka...ljudi nemaju pojma, vode se nekim krivim pobudama :LOL: kvaliteta je zamaskirana imenom i nije garant da jedno drugo jubi.
 
aprilliaaa said:
jučer sam slučajno provozao jednog mađestija 400, predzadnji model, s kuferom i suvozačem.
jednom riječju katastrofa. dosta sam vozio skutera ili ih barem provozao, a ovo mi je definitivno najlošje iskustvo.
velike vibracije prilikom kretanja i ne samo tada, ne miće se.
prije godinu dana san mali krug oko kvarta napravio s najnovijim i taj je bio nešto uglađeniji s kretanjem...vjerojatno su dotjerali malko variomat.
i što sam htio reč :LOL: ljudi nemaju pojma što kupuju, vjerojatno ih zamuti izgled samog skutera, neznam kako bi to drukčije obrazložija
jer u toj klasi samo malo skuplji je SW 400 i ja jednostavno nemam riječi kolika je to razlika u tehnici. i sad kad gledam prodajne rezultate u italiji (malo više se proda SWa) dolazim do onog zaključka...ljudi nemaju pojma, vode se nekim krivim pobudama :LOL: kvaliteta je zamaskirana imenom i nije garant da jedno drugo jubi.

potpisujem..........(y) (y)
 
Inače mađesti izgleda BOOOMBA  :mrgreen: :mrgreen: Pa sw je za ti skuter miss turizma. :mrgreen:
 
a vidi ovo sad s auspuhom od GP-a :misli: :misli:
pa jb$ntemnoprzž...jednostavno mi nedaju da iman pozitivno mišljenje o njemu

to su sve sitnice, ali te sitnice utječu na prodaju
jedna ili dvi gluposti obilježe proizvod i aj se ti izvući :misli:
 
aprilliaaa said:
a vidi ovo sad s auspuhom od GP-a :misli: :misli:
pa jb$ntemnoprzž...jednostavno mi nedaju da iman pozitivno mišljenje o njemu

to su sve sitnice, ali te sitnice utječu na prodaju
jedna ili dvi gluposti obilježe proizvod i aj se ti izvući :misli:

tako se to meni i desilo sa kymcom trpio sam sva sranja koja mi je priustio i na kraju mi je u 500 km otisle jos 3 stvari o sada sam pukao rjesiti sve to sta imam i nece vise u moju kucu.
 
aprilliaaa said:
a vidi ovo sad s auspuhom od GP-a :misli: :misli:
pa jb$ntemnoprzž...jednostavno mi nedaju da iman pozitivno mišljenje o njemu

to su sve sitnice, ali te sitnice utječu na prodaju
jedna ili dvi gluposti obilježe proizvod i aj se ti izvući :misli:
vec na pocetku teme sam spomenuo te "kvarove"

malaga said:
opet prica o GP,dobar frend radi u aprilija servisu,naravno prodaju i servisiraju i sve ostalo talijansko,sve je to isto :mrgreen:

kad se zapricamo,cesto spomene gp kao skuter koji je najvise na servisu,da kupujem skuter od toliko novca,uzeo bi gp,bez razmisljanja,ali eto to su rijeci servisera

malaga said:
kaze da je skuter strasan,da ide opako dobro,ali da stalno neki kvarovi

btw. ne radi se o velikim kvarovima,uglavnom su to nekakva suskanja,pa malo struja(svjetla)....