Kvaliteta skutera...jučer danas sutra???

milanche said:
Koja provala jbt!! I tako si pustio?? Ti si kralj jbt,prodao 2 mjeseca staro vozilo...za kikiriki... A kupljen je bio u P&B?? Jesi probao u neki drugi Yamaha servis? Ja sam na svom black maxu imao jedno ili dva ostajanja na cesti,voda u gorivu,na kraju ispalo da nije imao tvornicki probusen taj neki odusak
Kakvi sve propusti na "bogom-danim" proizvodima  :?  :mrgreen:
 
milanche said:
Koja provala jbt!! I tako si pustio?? Ti si kralj jbt,prodao 2 mjeseca staro vozilo...za kikiriki... A kupljen je bio u P&B?? Jesi probao u neki drugi Yamaha servis? Ja sam na svom black maxu imao jedno ili dva ostajanja na cesti,voda u gorivu,na kraju ispalo da nije imao tvornicki probusen taj neki odusak
Proda i kupija Tmax-a kojeg i danas vozim,i eto 2002godiste a nista se ne kvari...,mada sam posli cua razne price da xmax navodno ima preosjetljive sprice i te spike,al eto valjda sam ima losu sricu i naletija na corak
 
Mario T said:
Proda i kupija Tmax-a kojeg i danas vozim,i eto 2002godiste a nista se ne kvari...,mada sam posli cua razne price da xmax navodno ima preosjetljive sprice i te spike,al eto valjda sam ima losu sricu i naletija na corak
Da ima ne znam kako osjetljive ne moze on biti jedini na tržištu koji stane kad utocis gorivo jbt!! Strašno mi je da ti ga nisu uzeli i snimili kvar kako treba a ne provaliti takvu glupost. Sjecam se na svom da je normalno vozio 140 po urici,tako da ako jedva ide 100 nesto ne valja. Made in Espana!  :shock:
 
Mario T said:
Proda i kupija Tmax-a kojeg i danas vozim,i eto 2002godiste a nista se ne kvari...,mada sam posli cua razne price da xmax navodno ima preosjetljive sprice i te spike,al eto valjda sam ima losu sricu i naletija na corak
di si uzea xmax-a  :mrgreen: :shock: :misli:
 
milanche said:
Da ima ne znam kako osjetljive ne moze on biti jedini na tržištu koji stane kad utocis gorivo jbt!! Strašno mi je da ti ga nisu uzeli i snimili kvar kako treba a ne provaliti takvu glupost. Sjecam se na svom da je normalno vozio 140 po urici,tako da ako jedva ide 100 nesto ne valja. Made in Espana!  :shock:
Pa zamisli kakvu sam facu slozija,kad mi je drugi gazda P&B onako iz prikrajka kad sam dosa treci put dobacija:ma to je zbog vizira i otpora koji stvara vjetar pa je usporija  :shock:
Svemu sam se nada ali takvim stvarima nikad ni od koga
Sutradan je isa u prodaju  :x
 
milanche said:
Black X Max je bio samo 2009. godiste ako se ne varam? I moj je otišao nakon 6 mjeseci upotrebe  :mrgreen: :mrgreen:
Da,ja sam svoga uzeja u 8 misec,a novi je cini mi se izasa par miseci posli
 
Mario T said:
Pa zamisli kakvu sam facu slozija,kad mi je drugi gazda P&B onako iz prikrajka kad sam dosa treci put dobacija:ma to je zbog vizira i otpora koji stvara vjetar pa je usporija  :shock:
Svemu sam se nada ali takvim stvarima nikad ni od koga
Sutradan je isa u prodaju  :x

Ma sve to ovisi meni ga prika uzea 2008 ili 2009 nisam siguran, sada je na urici cca 20000 km bez kvara, jednostavno kako te portefi......... :misli: :misli: :misli:
 
:?  Dali ste mi mislit...

Uz svu kombinatoriku zaključio sam da bi skluter tipa x max (eventualno piaggio x7) najbolje zadovoljio moje potrebe    
...a sad si mislim  :misli:
 
massa.st said:
Ma sve to ovisi meni ga prika uzea 2008 ili 2009 nisam siguran, sada je na urici cca 20000 km bez kvara, jednostavno kako te portefi......... :misli: :misli: :misli:
Pa jebate nisu to trišnje od babe mande sa pazara pa kako te potrefi..  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ovo sa xmax-ovima se malo češće potrefi  :jesus: :jesus: :mrgreen: :mrgreen:
 
Mario T said:
A ljudi pitaju pa triba odgovorit,aprilia jel se vozis sta
svake nedije ako nije kiša :wink: evo dans minjan ulje filter i kontrola svega
redoviti servis i minjanje uvelike doprinosi pouzdanosti
teško da ću više naić u budučnosti na nešto ovako kvalitetno...s tin san se pomalo pomirija
nevirujen ni da su honde više kvalitetne ka prije 10 godina
 
desmosedici said:
Pa jebate nisu to trišnje od babe mande sa pazara pa kako te potrefi..  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ovo sa xmax-ovima se malo češće potrefi  :jesus: :jesus: :mrgreen: :mrgreen:

a jebiga faliven model..................nije jedini................ :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: