LCD vs plazma TV

znači Samsung plazma,sada radi preko receivera spojenog preko hdmi kabla.
 
Za risivet se moze uzeti kabel i spojiti u njega jer bi on trebao imati antenski prikljucak. HDMi samo prenosi sliku sa risivera. Pogledaj pa odi uzeti ili jednostavno poslikaj jedno i drugo i odi u ducan.
 
ima risiver svoj kabel koji je spojen u TV i to radi ali kako spojiti kabelsku, ?Utaknuti u risiver?
 
ima risiver svoj kabel koji je spojen u TV i to radi ali kako spojiti kabelsku, ?Utaknuti u risiver?


Aha na to mislis. Pa mislim da imas one kurce na koje mozes spojiti vise antena.
 
  • Like
Reactions: prpa
Evo splitter.. nesto kao ovo
 

Attachments

  • Screenshot_20210321-165438_Brave.jpg
    Screenshot_20210321-165438_Brave.jpg
    98.2 KB · Views: 6
  • Like
Reactions: prpa
hvala,moram otići do njih pa pogledati,ovak preko telefona baš i ne ide
 
A onda ne treba antena nego jos jedan hdmi

Posaljem ti ja ako zelis crveno-zuti-bijeli kabel...to ti moze jedino ako ti to uredaji uopce imaju
Iman taj neki
Na jednom kraju 3.5 jack a na drugome crveni,bijeli i zuto plavi.....
Onda ta crvena i bijela spojin sa linijom i nece
Samsung tv star godinu,dvi i Technics linjja stara 15,20 god
Na staru Philips tv je moglo
Neki mali 3.5 jack di bi isla crvena i bila
Odi nece
Na prospektu pise da je audio hdmi.....
To mi je u oca.....

mogu sutra slikat.......
 
  • Like
Reactions: SpoRRi
uzmi filips...ima ambilajt. seki preporucia
Jebena šljuka od televizora, dan nakon isteka dvogodišnje garancije počinje show-program, radije dajte novce za veći ekran a ne za obojani zid iza televizora, debilizam "povećanja ekrana" kroz šatro iste boje na zidu kao i na ekranu koje nisu ništa drugo nego gole boje na golom zidu...
 
Samsung 43-50 inča?Kaj vredi u tom razredu?

Samo gledanje filmova ili neki casual gaming? Trenutno kako stvari stoje Sony jede konkurenciju trenutno. No ovisi naravno od modela do modela i koliko si spreman se rastegnuti.
 
Jebena šljuka od televizora, dan nakon isteka dvogodišnje garancije počinje show-program, radije dajte novce za veći ekran a ne za obojani zid iza televizora, debilizam "povećanja ekrana" kroz šatro iste boje na zidu kao i na ekranu koje nisu ništa drugo nego gole boje na golom zidu...
Uzas
Ambilight je najvece otkrice od televizije u boji
Jace i od daljinskog
 
  • Like
Reactions: zaprudanec
Naravno, kada ti je važnije da umjesto slike na ekranu imaš light-show po okolnom zidu...
Ma da......
Samsung ili LG koliko imaju bolji ekran od Philipsa iste cijene
Samo je pitanje kvalitete
Evo meni Philips vec 10 god.......zaj mi je prominit jer radi sve odlicno
A full HD......sluzi samo za gledanje televizije.nista igre i slicno
 
Ma da......
Samsung ili LG koliko imaju bolji ekran od Philipsa iste cijene
Samo je pitanje kvalitete
Evo meni Philips vec 10 god.......zaj mi je prominit jer radi sve odlicno
A full HD......sluzi samo za gledanje televizije.nista igre i slicno

Slažem se za ekrane, Philips ima dosta loše ekrane, osobito u tim Ambilight TV-ima... sadašnji ekran cca 136, Ambilight, star cca 2,5 godina, garancija 2 godine, tjedan nakon isteka počele fleke po ekranu, odlaze pozadinske lampe (ima ih ukupno 30), to zamijene, svaka opet traje 2-3 mjeseca i opet ista stvar, u servisu smo se već dobro upoznali "na ti" i već smo si dosadni, popravljaju iz sažaljenja...) sami vele da je Philips unazad nekoliko godina sranje i da je poželjno razmišljati o novom aparatu (i da se "uozbiljimo" - znači "gledajte Sony, Toshiba i druge kod kojih iza zvučnog imena nije život na staroj slavi, nego i dalje šibaju kvalitetu"), zamjena tih 30 lampi je cca 900-1000 kuna (što je četvrtina - trećina cijene novog) i bez neke garancije da će to raditi dugo (kada novi TV iz tvornice izdrži 2 godine), Philips je na žalost upravo taj koji živi na staroj slavi u glavama ljudi koji ga pamte kao pojam inovacija i kvalitete (i sam sam bio taj)... sada će biti "nek pukne škrtost" i plan je u roku mjesec-max dva da udomim ovo:


Za fullHD ne znam što želiš reći, malo je programa koji imaju fullHD, a i tada ovisiš o jakom signalu sa routera (ako nemaš žičnu vezu, već kao ja ovisiš o routeru koji radi bežično zbog lokacije), no za igre, ako imaš konzolu (npr. PS4), slika je svakako fullHD, kao i kod gledanja BluRay filmova itd...
 
Last edited:
Ma da
Ljudi se bune na Philips......
Neznan.....vec preko 10 godina iman Ambilight i to mi je funkcija odlicna
Ali da ....jedan Sansung ili LG su vrh.....
Nazalost meni igra samo 108 cm....
120 mi je vec veliko.......
Tako da iman u toj mjeri odlican Philips sa trostrukim ambilightom........
Na lito cu o tome razmisljat
Sad m ise ne da raskopavat jer moran i nosac na zid stavljat