LIDL uopće... po svim datumima i akcijama

Bokygs said:
Glava jednako strada "do dućana" i u djiru od 300 kilometara (y)
Uf...slazem se.

Sto je meni komedija..kako smo u Du naucili ostavljat kacige lol..dosao ja u Zagreb ispred Konzuma sa frendovima..parkirano a ja nebi da sam u Dubrovniku,ostavio sharkicu na retrovizoru hahaha ovi me gledaju..dobro jesi ti retardiran pa nestat ce ti u 5 minuta nisi u Du hahaha[emoji38]

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
Faber said:
Uf...slazem se.

Sto je meni komedija..kako smo u Du naucili ostavljat kacige lol..dosao ja u Zagreb ispred Konzuma sa frendovima..parkirano a ja nebi da sam u Dubrovniku,ostavio sharkicu na retrovizoru hahaha ovi me gledaju..dobro jesi ti retardiran pa nestat ce ti u 5 minuta nisi u Du hahaha[emoji38]

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk
Je ali u DU stavi kacigu na zid pa da vidis kako leti dole ma sike


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ispada da flip up kaciga iz Lidla i nije toliko loša s obzirom na cijenu:
http://www.motorevija.com.hr/test/isprobali-smo-lidlovu-flip-up-kacigu-za-444-kn
 
seki22 said:
Je ali u DU stavi kacigu na zid pa da vidis kako leti dole ma sike


Sent from my iPhone using Tapatalk
Pa dobro nije bas kao australci sa zidina npr  ali..hm[emoji1787]

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
Nino777 said:
Ispada da flip up kaciga iz Lidla i nije toliko loša s obzirom na cijenu:
http://www.motorevija.com.hr/test/isprobali-smo-lidlovu-flip-up-kacigu-za-444-kn

To sam i ja vidio. Postojao je sharp test, ali stranica više ne radi.
https://www.pistonheads.com/gassing/topic.asp?h=0&f=74&t=975619

Bokygs said:
Glava jednako strada "do dućana" i u djiru od 300 kilometara (y)

Slažem se. Ali jeli stvarno nosite svoje skupe kacige i do trgovine, na plažu ili na piće u blizini?
Ja imam jetticu s kojom je nemoguće voziti preko 80 km/h i to mi je super.
Ona me ograničava  :D
 
Imam dvije flip-upice, jednu do dućana, staru koje nije šteta ako ju netko i mazne s retrovizora i drugu mrvu bolju za sve ostalo. I da, stavim ju na glavu i zakopčam i do dućana, jedini sudar koji sam dosad imal je bio na nekih 800 m od kuće, tada baš požalio što su na nogama bile tenesice, bilo kakva moto obuća bi me poštedjela mjesec i pol bolova i šepanja. A vozač auta je samo odlučil skrenuti u dvorište, bez gledanja i bez žmigavca dok sam ga pretical..
 
Jel' netko kupio njihovu SDS aku bušilicu (PABH 20-Li B2)
Ako da, kakva su iskustva?

Kad je bila u ponudi nećkao sam se jer sam vidio da ima samo cca. 1 Joule a kasnije vidio neke Youtube snimke i čini mi se sasvim OK "za po kući"  :misli:
 
Ako netko ima njihovu Aku bušilicu 20V, a da mu je sjebana..trebam nekakvih dijelova ..dogovorimo se  (y)
 
MIK0 said:
Jel' netko kupio njihovu SDS aku bušilicu (PABH 20-Li B2)
Ako da, kakva su iskustva?

Kad je bila u ponudi nećkao sam se jer sam vidio da ima samo cca. 1 Joule a kasnije vidio neke Youtube snimke i čini mi se sasvim OK "za po kući"  :misli:
Ima je frend i zadovoljan je,ja san kupija sds na struju i brutalno je dobra.Kum istom ima onu od 1100 W,mislin da pegla montaže već cca 6 godina s njoma samo je jednom četkice prominija.Profi upotreba 6 g.,jbt pa to ne odrade proizvođači koji slove za najbolje

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

 
cadjo said:
Ima je frend i zadovoljan je,ja san kupija sds na struju i brutalno je dobra.Kum istom ima onu od 1100 W,mislin da pegla montaže već cca 6 godina s njoma samo je jednom četkice prominija.Profi upotreba 6 g.,jbt pa to ne odrade proizvođači koji slove za najbolje

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

Ja sam isto u nedoumici šta uzet od udarnih SDS plus bušilica
netko kaže parkside odličane, netko kaže da ne valja, isto tako i za Einhell.
Mislim da ću ja plavi bosch uzet, ne želim otići za vikend u Dalmaciju odraditi posao i da mi usred posla prdne i propadne mi vikend, makar mi to nije garancija.
ne znam ni sam više...
 
Frane_900ss said:
Ja sam isto u nedoumici šta uzet od udarnih SDS plus bušilica
netko kaže parkside odličane, netko kaže da ne valja, isto tako i za Einhell.
Mislim da ću ja plavi bosch uzet, ne želim otići za vikend u Dalmaciju odraditi posao i da mi usred posla prdne i propadne mi vikend, makar mi to nije garancija.
ne znam ni sam više...
Ima Dewalt
Ja san zivia u uvjerenju da je Makita top
Dok mi neki koji profesionalno koriste alate nisu rekli za MILWAUKEE Alate


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
seki22 said:
Ima Dewalt
Ja san zivia u uvjerenju da je Makita top
Dok mi neki koji profesionalno koriste alate nisu rekli za MILWAUKEE Alate


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ako ćeš istinu jedino Hilti još drži kvalitetu alata,ostalo je sve otišlo u službu potrošačkog društva.Milwaukee ima očajan el. alat u usporedbi sa Hiltijem pa čak i Makitom-Boschom dok im je aku alat bomba i jedan od boljih sigurno.
Tu dolazimo do sljedećeg problema,kad ti prdne prekidač ili neki dio na Milwaukee-u ispadne ti skuplja pita od tepsije jer cijena popravka često premaši cijenu novog uređaja (bar u ovlaštenom servisu).Tu opet Bosch i Makita plivaju vrhunski jer imaju razgranatu mrežu,odličnu servisnu podršku i pristojne cijene uređaja i dijelova.
Nešto ka Golf 2 ;)

Šta se tiče Lidla imaju zbilja odličnog alata ali i škarta pa sad triba ili pitat ili naučit kupujući šta valja.Pošto san nekoliko godina prodava alat mogu reći, Parkside SDS bušilica se ne klanja puno skupljim modelima razvikanih marki.

P.S.Milwaukee je dobar dio proizvodnje za EU pribacija iz Njemačke u Kinu i odma se vidila razlika u kvaliteti i izdržljivosti,isto kao i većina proizvođača u toj klasi,puno plastike je zaminilo prijenose,prekidače itd. tako da je današnji alat u principu škart naprema ono koji se proizvodija do ima 15- 20 g.

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

 
Frane_900ss said:
Ja sam isto u nedoumici šta uzet od udarnih SDS plus bušilica
netko kaže parkside odličane, netko kaže da ne valja, isto tako i za Einhell.
Mislim da ću ja plavi bosch uzet, ne želim otići za vikend u Dalmaciju odraditi posao i da mi usred posla prdne i propadne mi vikend, makar mi to nije garancija.
ne znam ni sam više...
Kod ovih hobi marki je to uvik stvar Lutrije,ako ne crkne odmah zna trajati dosta dugo,sa kupnjom profi alata imaš neku sigurnost i puno bolju izvedbu tog alata ali i puno papreniju cijenu.Odvagni za šta ti triba koji alat i koliko ga često koristiš pa onda potroši pare ;)

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

 
cadjo said:
Ako ćeš istinu jedino Hilti još drži kvalitetu alata,ostalo je sve otišlo u službu potrošačkog društva.Milwaukee ima očajan el. alat u usporedbi sa Hiltijem pa čak i Makitom-Boschom dok im je aku alat bomba i jedan od boljih sigurno.
Tu dolazimo do sljedećeg problema,kad ti prdne prekidač ili neki dio na Milwaukee-u ispadne ti skuplja pita od tepsije jer cijena popravka često premaši cijenu novog uređaja (bar u ovlaštenom servisu).Tu opet Bosch i Makita plivaju vrhunski jer imaju razgranatu mrežu,odličnu servisnu podršku i pristojne cijene uređaja i dijelova.
Nešto ka Golf 2 ;)

Šta se tiče Lidla imaju zbilja odličnog alata ali i škarta pa sad triba ili pitat ili naučit kupujući šta valja.Pošto san nekoliko godina prodava alat mogu reći, Parkside SDS bušilica se ne klanja puno skupljim modelima razvikanih marki.

P.S.Milwaukee je dobar dio proizvodnje za EU pribacija iz Njemačke u Kinu i odma se vidila razlika u kvaliteti i izdržljivosti,isto kao i većina proizvođača u toj klasi,puno plastike je zaminilo prijenose,prekidače itd. tako da je današnji alat u principu škart naprema ono koji se proizvodija do ima 15- 20 g.

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk
Znas ko mi je reka za Milwaukee?
Mirko
Mada kazem...uvik san mislia da je Makita top
Uvik gledan za uzet jednu zunzaru za zavidavanje.ali isto tako uvik cijena od 2000 kn me oladi[emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
cadjo said:
Ima je frend i zadovoljan je,ja san kupija sds na struju i brutalno je dobra.Kum istom ima onu od 1100 W,mislin da pegla montaže već cca 6 godina s njoma samo je jednom četkice prominija.Profi upotreba 6 g.,jbt pa to ne odrade proizvođači koji slove za najbolje

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk
Imam i ja tu na struju i OK mi je ali masu puta moram ispušit rupu/dvije negdje di mi se ne razvlači kabel (ili nine moguće) pa bi jedna ovakva bila top.  Pogotovo što imam masu tih njihovih 20V alata pa mi nit trajanje baterije nije presudno.
 
seki22 said:
Ima Dewalt
Ja san zivia u uvjerenju da je Makita top
Dok mi neki koji profesionalno koriste alate nisu rekli za MILWAUKEE Alate


Sent from my iPhone using Tapatalk

Makita i taj milvoki su kao i audi i fiat. E sad ako ces napravit 5000 km sa fiatom,ok ,a sa audiem 350000 ok, tako i makita i mile. Sa razlikom da mile moze riknit cim ga upalis,ka i fiat :mrgreen:
 
Nike11 said:
Makita i taj milvoki su kao i audi i fiat. E sad ako ces napravit 5000 km sa fiatom,ok ,a sa audiem 350000 ok, tako i makita i mile. Sa razlikom da mile moze riknit cim ga upalis,ka i fiat :mrgreen:

sta pises kad nemas veze?
 
Milwaukee je brutalan alat

Sent from my MI 6 using Tapatalk
4e4719df6cd0755eaaf968e8227ae8dd.jpg