LIDL uopće... po svim datumima i akcijama

Nino777 said:
Ja mislim da tu manje-više nema greške, imam GBH 2-28 koja je još mrvu jača i stvarno je alat za prste polizati. Nemam predrasuda prema marki, Milwaukee ima frend par alata, radi ko profesionalni limar i čuda odradi s njim, isto ko i s Makitom ili plavim BOSCH-em, bira alat koji je trenutno na akciji i jeftiniji je u datom trenu od konkurencije. Isto je i kod mene, igrom slučaja sam svojevremeno imao neku žnoru za boscha, pa sam kupivao njega striktno radi niže cijene, ali imam i kojekakvog noname alata koji koristim za manje zahtjevne poslove kad mi se ne da čupati iz kofera bolji alat.

Baš mi je taj bosch GBH 2-28 favorit  (y)
 
Branko-ST said:
A to sta kazes isa ustedit pa kupija "Milu" mozda i jesi pa kupija nesto u gore navedenom rangu Moja kita :LOL:

Milwaukee je skuplji od Makite

Kad san reka isa ustedit, to je bija sarkazam. Treba mi je aku udarni profi, a kako ga makita u tom trenu nije imala na stanju, isa san onom idem kupit jos skuplje, a bolje. S tim da sam ima 4 makite, al mi je zatribala i 5 a na radilstu. I kupija milu i riknija nakon 45 vida, je da je bilo cca 45 celzijusa i morala se ladit svako malo( i ladila se). onda kad su ga strucnjaci u servisu rastavili, pa nema djelova itd. Moje 4 profi makite i dalje rade, a mile je popravnjen nakon 5 miseci, a radiliste zatvoreno. Eto mozda sam ima nesricu, pa mene zapala bas ona jedna koja ne valja, al da nema dijelova par miseci. Cak san i zaborvija ici po nju. A makita profi, al ka i sve ako se pazi, radi kako triba, al bar ti je mogu popravit za po ure ili max 2 dana. A kad posal mora stat, radi jebenog alata, onda nije ok.  A profi udarni aku nisu od 1000 kn, pa da ih imas 10 kom. U svakom slucaju, ako nema servisnu podrsku kako bog zapovida, sta dalje od toga. Bija to alat ili xy stvar. 

Cak nisam siguran jel se milina baterija mogla punit na makitine punjace, ili tako nesto. Al to i nije tako bitno, jer sam kupija/dobija punjac, al znam da i tu nesto nije stimalo.
 
m20 sibam dok baterije ima I nikakvih problema cca. 20 portela svaka 28 rupa krom/krom rade ko sat Bosh i Mile kako ga zoves.Nadam se da je Mile dostupniji sad sa rezervnim djelovima i servisom posto je otvorija ducan u Splitu.
 
Branko-ST said:
m20 sibam dok baterije ima I nikakvih problema cca. 20 portela svaka 28 rupa krom/krom rade ko sat Bosh i Mile kako ga zoves.Nadam se da je Mile dostupniji sad sa rezervnim djelovima i servisom posto je otvorija ducan u Splitu.

Nemam pojma, nije mi nazalost vise triba. Nazalost , jer to sta san tad radija , aj nije tako davno, a opet kad vidis di smo danas, ajme nama . Bija top,tezak,zahtjevan posal, al i lova top. Zato kazem nazalost. Ma tko ce pisat milw........, mile i cao (y)
 
profesionalci kod nas većinom koriste milwaukee, berner, hilti, tu i tamo koji makitu, metabo, de walt..
bosch je hobi alat u rangu parksidea, čak vele ljudi koji to rastavljaju i slažu da je to isto..
 
Ako pričaš o zelenom Boschu, to je apsolutna istina, ali ovdje pričamo o plavom Boschu koji je ipak profesionalni alat koji apsolutno parira ostalima kako cijenom tako i kvalitetom.
 
Dewalt, iliti ga bivši Elu su jako dobre, Berner 18v mi je teška ali to je zbog 4ah baterije. Kako bilo moj favorit ove godine je već naručeni

PERFORMANCE PARKSIDE PABSP 20V...

2.jpg
 
MOONSHIELD said:
profesionalci kod nas većinom koriste milwaukee, berner, hilti, tu i tamo koji makitu, metabo, de walt..
bosch je hobi alat u rangu parksidea, čak vele ljudi koji to rastavljaju i slažu da je to isto..
Berner prodaje Milwaukee upakiran u svoje boje ;)

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

 
Nino777 said:
Ako pričaš o zelenom Boschu, to je apsolutna istina, ali ovdje pričamo o plavom Boschu koji je ipak profesionalni alat koji apsolutno parira ostalima kako cijenom tako i kvalitetom.



Što uzimaš ... ko ti nabavlja  :jesus:, šalim se. Dvi aku plavi bosch baterije su izdrzale godinu ipo, treća li ion je oslabila nakon dvi god... to je u rangu hobi alata
 
pamzor said:
Dewalt, iliti ga bivši Elu su jako dobre, Berner 18v mi je teška ali to je zbog 4ah baterije. Kako bilo moj favorit ove godine je već naručeni

PERFORMANCE PARKSIDE PABSP 20V...

2.jpg

ovo čekam u lidlari, znam da je nedavno bilo...
 
Frane_900ss said:
ovo čekam u lidlari, znam da je nedavno bilo...
Bilo krajem godine na nekom ludom popustu za 300 kn.Zet je kupija,baš moćna makina

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

 
cadjo said:
Bilo krajem godine na nekom ludom popustu za 300 kn.Zet je kupija,baš moćna makina

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

onda ga je jebacki ubo, koliko se sjecam cijena mu je bila oko 600-700 kn
 
Frane_900ss said:
onda ga je jebacki ubo, koliko se sjecam cijena mu je bila oko 600-700 kn
Da,kasnije san požalija šta nisan i ja sebi jednu darova za Božić...

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

 
Nino777 said:
Ako pričaš o zelenom Boschu, to je apsolutna istina, ali ovdje pričamo o plavom Boschu koji je ipak profesionalni alat koji apsolutno parira ostalima kako cijenom tako i kvalitetom.
pričam o boschu općenito, majstori ga izbjegavaju i to ne bezveze, skup je, a ne vrijedi tu lovu, bio plavi ili zeleni
cadjo said:
Berner prodaje Milwaukee upakiran u svoje boje ;)
ovo nisam znao, tako otprilike ide priča i za bosch i parkside, frend ima set aku bernera, brutalan alat
 
Frane_900ss said:
onda ga je jebacki ubo, koliko se sjecam cijena mu je bila oko 600-700 kn
Serija Performance je bila kratko prije nove godine i makina je koštala 699 kn s koferom i punjačem, sad je ima samo u njemačkomu online Lidl shopu za:
https://www.lidl.de/de/parkside-performance-akkubohrschrauber-performance-20-v-pabsp-20-li-b2/p317708 ... naručio preko frenda iz Minkena ali ova korona...
Čađo ni Milwaukee nije Milwaukee nego smućalina više firmi, možda tu čak ima prste i Bill Gates... :LOL: :LOL: :LOL: :mrgreen:
 
Frane_900ss said:
onda ga je jebacki ubo, koliko se sjecam cijena mu je bila oko 600-700 kn
Bome baš  :shock: :misli:
Inače ove iz "obične" serije 20V su tako 300-400 kunića, a ova je bila dooosta skuplja.
 
Meni je onaj bivši zeleni model  baš super, služi me dobro i ne moram za neke lakše stvari koristit strujnu bušilicu, ima snage za neke slabije zidove .
 
Danas na akciji ima aku trimmer za 380kn. U Dubrovniku ih nema na prodaji. Ima li neka dobra dusa da bi mi kupila i poslala u Du? Neka piće uključi u cijenu :)
 
MOONSHIELD said:
profesionalci kod nas većinom koriste milwaukee, berner, hilti, tu i tamo koji makitu, metabo, de walt..
bosch je hobi alat u rangu parksidea, čak vele ljudi koji to rastavljaju i slažu da je to isto..

Mhm

Koji to ljudi koji slazu?

Giga iz šupe?