LIDL uopće... po svim datumima i akcijama

A sta za sve one koi imaju buvel/zracnicu? Bez skidanja kotaca, jel tko proba sa sprejom, funkcionira li? Znam da se nakon toga moze baciti ali za brzo nastavit voznju je mozda najbolja opcia.
 
Sve ovisi kolika ti je rupa... sukladno rupi i alat za krpanje.
 
Xiaomi punpeta je majka
Puni bez problema
Vec nekoliko puta dopunia
Svaka preporuka….
I xiaomi je provjerena marka….

Ja ga imam vec 2 god i nosim zajedno sa co2 ampulama koje su mi backup ako se desi da mu crkne baterija i sl.
Ako bi trazio nedostatke, pri pumpanju grije zrak i ocitava vise od stvarnog, pa nije lose sacekati par sekundi nakon sto se ugasi (da se pritisak stabilizuje) i dopumpa po potrebi. Ovo je bitno vise za one koji samo dopumpavaju i cjepidlace u 0,1 bar (npr 3Alfa3 :D), ali za napuhati skroz ispuhanu gumu radi skroz ok.
I treba paziti da se ne pokvasi. Jednom sam ga lagano pokvasio, onako ispod sica, dok sam prao motor u samousluznoj i nije se htio upaliti. Srecom proradio nakon sto se osusio
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Volcabar and seki22
Kupia jutros parkside perfomance onu manju busilicu
Savrseno za vidat i odvidavat
Ona udarna ne….
Iman vec veliku
I kacavide perfomance i udarne puntine….
Baterije nd triban
Iman 3 obicne i jednu performance plus punjac
 
Svako koliko Lidl nadopunjava asortiman Parkside-a po ducanima? Jeli na mjesecnoj bazi ili?
Ne bi reka
Jedno 2,3 puta godisnje perfomance
Prije je bilo rjede……
Mislin Parkside Performance je zakon….top top….crne stvari…oni zeleni je hobby alat…..
Recimo od aku alata Milvoki je vrh….
Ali skup je u 3 pm….dewalt i Makita su Ok ali Milvoki je majka
E sad….Parkside Performance moze sve zaminit……nije ka Milovoki ali cijena 3,4,5 puta manja
 
Ne bi reka
Jedno 2,3 puta godisnje perfomance
Prije je bilo rjede……
Mislin Parkside Performance je zakon….top top….crne stvari…oni zeleni je hobby alat…..
Recimo od aku alata Milvoki je vrh….
Ali skup je u 3 pm….dewalt i Makita su Ok ali Milvoki je majka
E sad….Parkside Performance moze sve zaminit……nije ka Milovoki ali cijena 3,4,5 puta manja
Gdje se nađe "Performance"... u dućanima je uglavnom samo zeleni....
 
A sta za sve one koi imaju buvel/zracnicu? Bez skidanja kotaca, jel tko proba sa sprejom, funkcionira li? Znam da se nakon toga moze baciti ali za brzo nastavit voznju je mozda najbolja opcia.
Mitas e07 dakar možeš po praznima vozit 😎
 
  • Love
Reactions: pa3q
parkinson power

received_1433626214108787.jpeg
 
  • Like
Reactions: enduro