LIDL uopće... po svim datumima i akcijama

jel siva il crna? crne su bile malo deblje i kvalitetnije (al jako rijetke), a ove sive svako malo stave
 
Prošetah se malo po Lidlu (Dubrovnik, Župa dubrovačka preciznije) i vidio puno alata otvorenih, zna to biti i još nekih proizvoda, obično tehničkih, pa koja je to nekultura ! Inače u neretvanskim Lidlovima toga nema, kako je kod vas u metropoli i ostatku RH ?
 
Od.kad je to imaš kakvu sliku letak
IMG_20230222_105408.jpg

IMG_20230222_105340.jpg

Sri 22 do uto 28.2
 
  • Like
Reactions: Dene and Švabo
Uzeo sam si aku busilicu jer mi je zelena napokon odapela.
A uzeo sam i onu sabljastu pilu,Odlicno sjece sve zivo al jbt sta trese ruku.
🙄🤣
Dobra stvar sta su baterije za sve isto..dakle i od zelene aku busilice pase na ovu perdormance..i na sabljastu pili..ma super!
 
Evo je, naišao danas, da mi treba, sigurno bi uzeo, za te solde, izgleda sasvim OK, za ono cemu sluzi...
 

Attachments

  • cerada.jpg
    cerada.jpg
    2.1 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: gagi
To je to
Nije Milvoki(najbolji) ali nije ni cijena
Ja iman tu malu busilicu a zapravo odvijac i zavijac😂😂😂
I klasicnu udarnu koja je vec busilica.kupia je prosle godine…Performance naravno
Mada iman i jednu udarnu zelenu…ali onda je dosla sa lipon kutijon punon alata….
Uzea i puntine perforamance…one udarne….
Tako da nema straja….
 
dal
To je to
Nije Milvoki(najbolji) ali nije ni cijena
Ja iman tu malu busilicu a zapravo odvijac i zavijac😂😂😂
I klasicnu udarnu koja je vec busilica.kupia je prosle godine…Performance naravno
Mada iman i jednu udarnu zelenu…ali onda je dosla sa lipon kutijon punon alata….
Uzea i puntine perforamance…one udarne….
Tako da nema straja….
ta udarna crna radi ko strujna il je isto vise za drvo , striropor , zrak 😄
 
Ok je ova crna, busi uredno profile od garaže za police, držače. Meni za hobi program je sasvim dovoljno. Valjda kako te dopadne ali ova se do sada već isplatila izbusila je sve po garaži. Za sitne neke gluposti po zidovima za tiple imam zelenu udarnu čekić/bušilica i sad za uzeo crnu. Moram svu keramiku skidati s balkona na ćemo vidjeti kakva je crna
 
Ako netko ima možda AKU udarni odvijač (vulkanizerski tip), da mu je višak ili hoće prodati, pa javite, naravno u kompletu s baterijom i punjačem...