LIDL uopće... po svim datumima i akcijama

za povremenu (ali doslovno povremenu) upotrebu je zeleni, crni se mora isplatiti za pola godine 🤣 ali moram priznati da sam ugodno iznenađem
 
  • Like
Reactions: enduro
za povremenu (ali doslovno povremenu) upotrebu je zeleni, crni se mora isplatiti za pola godine 🤣 ali moram priznati da sam ugodno iznenađem
Nema se njemu sta desiti... To je samo brzi odvijač. Kad skidaš kolo, ionako popustiš vijke moment ključem, onda s njim na brzinu odvidaš, a kad stežeš samo u suprotnom smjeru :mrgreen::), a konačno stezanje moment kljucem.
 
ako moram ručno otpuštati šarafe onda mi taj alat ni ne treba
ja sve radim sa starim zelenim, čak i lagano dotežem po osjećaju, s ovim će trebati malo pažljivije
 
  • Like
Reactions: enduro
Otišao jutros u mom selu do Lidla. Ima još performance alata. Ode su fer pa očito ne stave sve odjednom u ponudu radi preprodavaca. Napokon naletio na njihovo bežični led reflektor i set udarnih ključeva za motor dušu dali.
 

Attachments

  • IMG_20230218_103822.jpg
    IMG_20230218_103822.jpg
    1.5 MB · Views: 0
  • IMG_20230218_103813.jpg
    IMG_20230218_103813.jpg
    1.9 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: webmaster750
moze savjet za cerade za auto. vidim da su u lidlu 20€. Jel vrijedi to za po ljeti? ne zakuha auto ispod njega? :D
za auto neznam, nit je koristim za auto ikad...a pogotovo ljeti, te ne kužim ceradu na autu ljeti...možda jedino di ispod Bora na kupanju il sta slično da ne padaju one iglice ili smola...moj auto stoji po cili dan na +35 kad je na plazi ,a u njemu bude +70 sigurno, moga bi jaje skuhati i ni vrag mu nije, jedino se šajba može pokriti sa onim pokrivalom...to da...Cerada za auto...mozda zimi nekom treba,ali liti...neznam...:unsure:
 
za auto neznam, nit je koristim za auto ikad...a pogotovo ljeti, te ne kužim ceradu na autu ljeti...možda jedino di ispod Bora na kupanju il sta slično da ne padaju one iglice ili smola...moj auto stoji po cili dan na +35 kad je na plazi ,a u njemu bude +70 sigurno, moga bi jaje skuhati i ni vrag mu nije, jedino se šajba može pokriti sa onim pokrivalom...to da...Cerada za auto...mozda zimi nekom treba,ali liti...neznam...:unsure:
auto mi poseru vražji galebovi, a po ljeti ga ni ne mrdam po 10-ak dana jer po gradu i okolo idem samo motorom. a praktički ako ga ne pereš ti se zakori taj galebov potpis i pojede lak. tako mi je i lani. neda mi se svakih dva dana prati auto, a da ga ni ne koristim.
za ceradu pitam jer samo kao načuo da kroz tu plastiku isto zna štetiti laku i da autu još gore napravi jer da zakuha ispod pa eto ako netko ima kakvo kakav pametan savjet :mrgreen:
 
Last edited:
moze savjet za cerade za auto. vidim da su u lidlu 20€. Jel vrijedi to za po ljeti? ne zakuha auto ispod njega? :D
Pozdrav, ja sam koristio ceradu za auto dok je žena radila blizu pa išla na posao pješke auto mi je stajao uglavnom i bio prekriven ceradom, meni je to bilo u redu jer je bio čist i nije ništa zakuhalo jer je cerada paropropusna, jedino nakon pola godine kad pada kiša zna ponegdje propustiti voda tako da nije baš da traje dugo, ali služila je svrsi, sad žena ide svaki dan autom na posao pa više ne korisitm.
btw za motor koristim godinama i sve su dobre, baš sam uzeo dvije po 10 €
 
  • Like
Reactions: Dene and gagi
Pozdrav, ja sam koristio ceradu za auto dok je žena radila blizu pa išla na posao pješke auto mi je stajao uglavnom i bio prekriven ceradom, meni je to bilo u redu jer je bio čist i nije ništa zakuhalo jer je cerada paropropusna, jedino nakon pola godine kad pada kiša zna ponegdje propustiti voda tako da nije baš da traje dugo, ali služila je svrsi, sad žena ide svaki dan autom na posao pa više ne korisitm.
btw za motor koristim godinama i sve su dobre, baš sam uzeo dvije po 10 €
e hvala stari :)
 
  • Like
Reactions: Luke
za motor su one sive sad aktualne?

ka se auta tice, a kaj onda s tom zasranom ceradom (a znamo sto galebovi ostave hahaa) kad moras nekam ici?
 
za motor su one sive sad aktualne?

ka se auta tice, a kaj onda s tom zasranom ceradom (a znamo sto galebovi ostave hahaa) kad moras nekam ici?
Da sada su za motor aktualne. eto ja ubrao u lidlu na zametu zadnju ceradu za motor Haha.
a za auto neznam ni sam. To je prošla akcija, a vidim još ih se nadje u lidlu
 
jel ta za motore nes staro? gledam sad katalog i ne vidim nikakve cerade
 
Netko je pitao za baterije aku.
Ima sada kaufland parkside akciju vidim punjac i bateriju,brusilicu itd.
 
jel ta za motore nes staro? gledam sad katalog i ne vidim nikakve cerade
JE ima nekoliko postova prije netko je u ovoj temi stavio pošto ne kupujem u Lidlu, otišao samo po te cerade za motor jer sam za prošlu dao 240 kn u moto shopu, isto ko i ova za 10€, pa sam odma zvekno dve