LIDL uopće... po svim datumima i akcijama

Izgleda da imas srece. Ili su ih 2017. radili kvalitetnije. 😀
Sto se isto ne bi iznenadio kad bolje promislim s obzirom na to koliko je kvaliteta svega drasticno opala u zadnje 2 godine.
Istina,a i može biti da su tada još bili u počecima s tim, znaš kako to ide, na početku je sve super kvalitetno da ljudi počnu kupovati a kad krene prodaja onda lagano kvaliteta ide sve niže i niže
 
  • Like
Reactions: gagi and tegla
Istina,a i može biti da su tada još bili u počecima s tim, znaš kako to ide, na početku je sve super kvalitetno da ljudi počnu kupovati a kad krene prodaja onda lagano kvaliteta ide sve niže i niže
To isto, da. U svakom slucaju bi bila okej da mi ne grebe lak, makar se i poderala, opet je 100kn.
Ali ulozit cu u nesto kvalitetnije svakako, posto je kako god jeftinije od garaze.
 
  • Like
Reactions: Dene
Ima sam prije sivu, stvarno je dugo trajala, uzea crnu, nisam zadovoljan, teska i nije za cesto skidanje- stavljanje. Sad uzea opet sivu pa cemo vidit
 
  • Like
Reactions: Dene
imam tu crnu s filcem cc godinu dana, motor je u sezoni vani. van sezone u garazi.
nisam isa za tim( zbog filca) al mi se cini da tank ima vise crtca nego prije
 
  • Like
Reactions: tegla
Zato sam i pitao oko tih cerada kakve su. Motor pokrijem starom dekicom najprije pa tek onda ceradom jer se tako ne orosi preko proljeca ili jeseni. Zato mi nije ni bitno za motor jer se ne bi trebao izgrebati ali kod auta mi je veci problem posto nemam tolike deke :mrgreen:
 
imam tu crnu s filcem cc godinu dana, motor je u sezoni vani. van sezone u garazi.
nisam isa za tim( zbog filca) al mi se cini da tank ima vise crtca nego prije

Eto dakle nisam jedini. Grebe ga garant, ne znam od cega je taj materijal, ali je dovoljno grub da izgrebe tank. Kod mene na crnom se bas jako primjeti.
 
Utjecaj chemtrailsa.
Po noći se teški metali spuštaju s neba, neravnomjerno pritisnu ceradu di ne triba, ona se uslijed atmosferskog tlaka i zračnih strujanja pomiče po motoru, i u konačnici eto ogrebotina.
Plain and simple.
 
Ne grebe filc, nego pijesak i prašina koji se uhvate za njega.
Za motor još nisam napravio, ali za auto sam sašio "ceradu" od jeftinih flis dekica iz Jyska koju stegnem na autu trakama (kroz felge, ispod podnice i za branike) i onda preko nje stavim ceradu. Bitno je da su deka i auto čisti i nema grebanja. To koristim zasad dvije godine, ali samo par tjedana ljeti dok sam na moru i funkcionira super.
 
Ne grebe filc, nego pijesak i prašina koji se uhvate za njega.
Za motor još nisam napravio, ali za auto sam sašio "ceradu" od jeftinih flis dekica iz Jyska koju stegnem na autu trakama (kroz felge, ispod podnice i za branike) i onda preko nje stavim ceradu. Bitno je da su deka i auto čisti i nema grebanja. To koristim zasad dvije godine, ali samo par tjedana ljeti dok sam na moru i funkcionira super.
Da, ako se pokriva prljav motor, normalno da se zgrebe, taman da je cerada od najbolje mikrofibre 🙂
Ja imam iz louisa nekakvu, mislim da je oko cca 100€ bila, mekana full i breathable, generalno ju koristim samo za zimsko pokrivanje (jako rijetko vani ostavljam motor), operem ju obavezno nakon toga i pospremim do ponovnog zatvaranja sezone.
 
Koristim Oxford aquatex i nikad nisam zapazio nikakve ogrebotine a cini se bas neka jeftinjava cerada 😂
 
Čekamo Alfu da se javi...on ima certificiranu i upisanu ceradu i čist motor :mrgreen:

Cerada je za amatere, za motor ni plahtu ne koristim u garazi preko zime :mrgreen:


Aporpo guljenja laka i cerade..... Zadnja 2 motora su mi dopremljena iz ducana na prikolici. Oba nisu bila pokrivena, bas zato da vjetar u voznji ne pomice "ceradu" i guli novi lak.
 
Da, ako se pokriva prljav motor, normalno da se zgrebe, taman da je cerada od najbolje mikrofibre 🙂
Ja imam iz louisa nekakvu, mislim da je oko cca 100€ bila, mekana full i breathable, generalno ju koristim samo za zimsko pokrivanje (jako rijetko vani ostavljam motor), operem ju obavezno nakon toga i pospremim do ponovnog zatvaranja sezone.
Cerada je za amatere, za motor ni plahtu ne koristim u garazi preko zime :mrgreen:


Aporpo guljenja laka i cerade..... Zadnja 2 motora su mi dopremljena iz ducana na prikolici. Oba nisu bila pokrivena, bas zato da vjetar u voznji ne pomice "ceradu" i guli novi lak.
Gle, ne znam kaj da mislim, samo kazem kako je.
Imam krpu od mikrovlakana i prebrisem motor nakon voznje, a ceradu ne mice vjetar sigurno jer je bas na zakrivenom polozaju u prolazu od haustora.
Ja sam voljan priznati da je user error a ne cerada, ali ne vidim kako. Bas pazim sa tim motorom. Je star, al mi je drag.
Mozda se za podstavu kod skidanja/stavljanja uhvatilo nesto sitnog smeca kojeg ne primjecujem, jedino to mi pada na pamet.
 
  • Like
Reactions: zrakoplovac
Cerada je za amatere, za motor ni plahtu ne koristim u garazi preko zime :mrgreen:


Aporpo guljenja laka i cerade..... Zadnja 2 motora su mi dopremljena iz ducana na prikolici. Oba nisu bila pokrivena, bas zato da vjetar u voznji ne pomice "ceradu" i guli novi lak.
ovo nekak ne vjerujem 😂😂😂
 
  • Haha
Reactions: 3alfa3 and Dene
1678556789359.png

Motoristi navalite :mrgreen: