LIDL uopće... po svim datumima i akcijama

Attachments

  • Screenshot_2023-03-14-18-58-43-90_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2023-03-14-18-58-43-90_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    308.6 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: thommy and hondimir
Danas u Lidla,nema sta nema,pune police...
 

Attachments

  • Lidl..jpg
    Lidl..jpg
    2.3 MB · Views: 0
  • Lidl.jpg
    Lidl.jpg
    1.9 MB · Views: 0
Danas prosao opet, pa ko pokupova toliko sprejeva od juce...,bilo po 3 kutije svih vrsta, najviše nestalo za podmazivanje, uhvatio sam zadnja 2, za u kufer,nek stoje ako se di krene...
 

Attachments

  • nema-vise-.jpg
    nema-vise-.jpg
    2.2 MB · Views: 0
Ima netko iskustva s električnom kosilicom. Razmišljam da ju uzmem umjesto benzinske, trebam za 300 m2
 

Attachments

  • 2.jpg
    2.jpg
    87.2 KB · Views: 0
Ima netko iskustva s električnom kosilicom. Razmišljam da ju uzmem umjesto benzinske, trebam za 300 m2
Imao ja električnu kosilicu, kosila besprijekorno. Najveći nedostatak je kabl - odmotavaj, spajaj na produžni kabl, prebacuj s jedne na drugu stranu, zapinje za grmove i cvijeće, pazi da nož ne zahvati kabl...
Na kraju odustao, prodao ju i kupio motornu kosilicu, koja nema sve nabrojane nedostatke.
 
Danas prosao opet, pa ko pokupova toliko sprejeva od juce...,bilo po 3 kutije svih vrsta, najviše nestalo za podmazivanje, uhvatio sam zadnja 2, za u kufer,nek stoje ako se di krene...
Onda ti daleko ideš kad tribaš 2 spreja.
 
  • Haha
Reactions: Dene
Jel netko kupovao ovaj elektricni trimer ili mozda benzinski? Jel cemu?

16821118259691475055481762537093.jpg
 
ovaj elektricni je samo za englesku travicu u windsorskim vrtovima.... kupio na jesen i vratio drugi dan - igrackica
i bila je jeftinija 😄
 
  • Like
Reactions: mr.mee
al da se nadovezem - jel se meni cini il je proslih godina moto oprema bila ranije?
 
a ove godine jos nista... mozda spremau neku opaku ponudu pa zato :ROFLMAO:
 
Danas u Lidla,nema sta nema,pune police...
Ma nista te vrece, zauzme cijelu bisagu. Imam ovu iz Decathlona vec koju godinu, spakiranu sam je nosio karabinerima zavezanu za ruksak dok sam stopirao okolo, toliko je sitna. Radije dat 100kn vise pa kupit kako treba.
Rejtana je na 15 stupnjeva, to je bilo i vise nego udobno od 6. do kraja 9. mj. Spavao sam u njoj i hammocku 3 mjeseca u komadu, nikad mi hladno nije bilo.
 
treba biti strpljiv... imaju u lidlu svih vrsta i velicina
 
Ma nista te vrece, zauzme cijelu bisagu. Imam ovu iz Decathlona vec koju godinu, spakiranu sam je nosio karabinerima zavezanu za ruksak dok sam stopirao okolo, toliko je sitna. Radije dat 100kn vise pa kupit kako treba.
Rejtana je na 15 stupnjeva, to je bilo i vise nego udobno od 6. do kraja 9. mj. Spavao sam u njoj i hammocku 3 mjeseca u komadu, nikad mi hladno nije bilo.
ma ok.,ja samo INFO.,mozda nekom dobro dodje nesto...ja imam vojnu,mores gol spavat u njoj,nema zime...
 
  • Like
Reactions: tegla
Evo i za kupanje,ako nekom treba Šugaman-Lidl- ...
 

Attachments

  • sugaman.jpg
    sugaman.jpg
    2 MB · Views: 0
Znači počela kiša u Ri i na brzinu sam pokrio motor ceradom koju sam kupio u Lidlu pred par mjeseci. Bez deke ili ičega ispod samo da ga zaštitim od kiše i odjurim na posao. Dođem doma i motor mokar. Kao papir je ova cerada...
 
  • Wow
  • Haha
Reactions: hondimir and Paf
Znači počela kiša u Ri i na brzinu sam pokrio motor ceradom koju sam kupio u Lidlu pred par mjeseci. Bez deke ili ičega ispod samo da ga zaštitim od kiše i odjurim na posao. Dođem doma i motor mokar. Kao papir je ova cerada...
koliko para toliko muzike :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: gagi