LIDL uopće... po svim datumima i akcijama

Isto me zanima i za skuter ali me malo sramota reci da imam i skuter.
neznam,nisam nikad imao skuter,nit mi lezi...al ima ih po zadru mali mlilion,samo zuje ka metak izmedju auta,al 95% svako malo se razbijaju,padaju...
 
  • Haha
Reactions: ODST
Danas sam naletil na ovo u lidlu
1642871636779.jpeg

I nisam mogel odoljet 🤣
Imam već dvije aku normalne, al ova bude za sastavljanje namještaja i takve sitnice 🙄
 
Bile su i baterije od 4Ah, ali 299kn mi se činilo preskupo, iman 3 od 2Ah pa se nadam da neću zažalit... da su bile 199 nebi se mislija
 
Danas sam naletil na ovo u lidlu
View attachment 741521
I nisam mogel odoljet 🤣
Imam već dvije aku normalne, al ova bude za sastavljanje namještaja i takve sitnice 🙄
Inače, radi se o “performance” seriji s brushless motorom, punjacem i dvije baterije u setu + ovi boreri i bitovi sa slike…
Bile su i baterije od 4Ah, ali 299kn mi se činilo preskupo, iman 3 od 2Ah pa se nadam da neću zažalit... da su bile 199 nebi se mislija
Da, videl sam i to, skupe su zato kaj imaju onu bluetooth pizdariju da se more na mobu videt napunjenost, pizdarija sam takva, ne znam komu to pak treba 😆
 
  • Like
Reactions: pamzor
Nije Lidl, al kad su vec alati u pitanju...
Evo naletio na jednom forumu preporuku za ovo pa narucio cisto da vidim jel moguce da to za te novce moze valjati.
Uglavnom, prvo sto me iznenadilo je, narucio navecer oko 9, stiglo prekosutra malo iza podne. CZ skladiste, nema carine, nema poreza.
Nisam nesto previse uspio probati, ali cini mi se masivno i kvalitetno u ruci skoro kao i prava Makita. Probao na par sarafa na tockovima od auta, ali ih nije odavilo. Doduse, pustio sam cijelih 1,5 sekundi da udara jer je vani bio snijeg i -3 a ja izisao u kratkom rukavu :D
Ako i ne bude islo sa tockovima na autu, biti ce dobro za ostale manje sarafe jer ima i prihvat za hex bitove.
Za ove novce, definitivno preporuka.
 
Pozdrav,

je li netko možda zna gdje naći visokotlačno crijevo za Parkside Miniwash?


Ovakav je miniwash koliko sam uspio vidjeti.

Ima li gdje uzeti univerzalno koje bi odgovaralo na Parkside?

Hvala.
 
Pitaj u Lidla,svako malo dolaze ta crijeva,pistolji...nedavno je bilo...
 
Pozdrav,

je li netko možda zna gdje naći visokotlačno crijevo za Parkside Miniwash?


Ovakav je miniwash koliko sam uspio vidjeti.

Ima li gdje uzeti univerzalno koje bi odgovaralo na Parkside?

Hvala.

Ako kome bude trebao rezervni dio za bilo koji Parkside alat iz Lidla, Microtec sistemi u Zagrebu imaju.
 
Kupio 3 kom i 6 baterija pa ćemo vidit koliko će izdržati
Baterijske brusilice su se pokazale kao dobra kupnja
Cudo od stemalice,imam dvi,al ova druga uvjek nova u kuferu...prva nikako da crkne,koliko sam stuka s njom kupatila,zidova,plocica...,jedino sam prilomia dva dijetla,al u bahaussa uzea druge i mlati dalje...cudo i radi i radi...