louis

Ne treba 1/2 palete ali jedan primjerak bi bil sasvim dostatan :moli:
 
J... katalog donesi CD!
To je manje za nosit i jeftinije za kopirat! :D
Vidi se a nisi iz Dalmacije čim o tome ne razmišljaš!
Aj nadam se da će ti Rivi dat kratki kurs kad se vidite! :D :D :D
 
Znam, reka si mi već al kad se čovjek, pardon, Tomee nudi pa šta ću ga skidat? :D
 
Meni je još uvijek veći gušt vrtit stranice nego kotačić na mišu :paper:
 
evo decki, tomee se natrpao stvarima i katalozima i pici prema domovini
 
niksa said:
sa louisovih stranica ga moš skinit (ali je 260Mb) u .pdf formatu. U ducanima se katalog plaća, ako nisi nista kupio- a zelis katalog, ali ti ga poklone ako nesto kupiš :)

istina!,kupoval sitnice i jednog poklonili(uzel dva za prijatelje) a drugi naplatili 1 euro.
 
ma tak je prije bilo, al ima vec god dana da ih badava dijele. evo tomee jucer bio kod mene i u louisu bili i pokupili kataloge. puna paleta na vratima, badava
 
speed attack said:
ma tak je prije bilo, al ima vec god dana da ih badava dijele. evo tomee jucer bio kod mene i u louisu bili i pokupili kataloge. puna paleta na vratima, badava

onda sori !(bil gore u 02.2003)
 
Alijene, iman ja doma Luisov katalog u pedeefu, čak sam ga i dekriptira da mogu lakše stvari vadit iznutra! A iman i cede pržu, pa se javi ako bi tija imat.
 
2 rivi- tebi vise netreba,a? ti s tomeeom u shopping ides...
 
Sledgehammer said:
Možeš na louis.de na webu, ali tamo ne možeš naručivati kataloge, jer isporučuju samo za Njemačku i Austriju

Neki dečki su spominjali da ima dućana u Hrvatskoj koji prodaju te kataloge. kako npr. Top-moto u Zagrebu prodaje Louisovu opremu, vjerojatno ima i katalog...

za katalog neznam, ali svoj kišnjak čekal 03 mjeseca(rekli 02 tjedna) zato bolje sjest na motoer, napravit dobar đir, ( PROBAT) pa tek onda kupit.
 
speed attack said:
2 rivi- tebi vise netreba,a? ti s tomeeom u shopping ides...

Uzet ću i ja jedan "papirnati" katalog gore, jer kad se ovaj pdf raširi po memoriji, ajme majko. A ja bi brzo lista'.
A šta se tiče Tomeeja, o njemu već imam svoje mišljenje, a ovo što mi pomaže, tek je kap u svemu.
 
:?: :?: :?: zasto nis od voznje :?: :?: :idea:
 
niksa said:
sa louisovih stranica ga moš skinit (ali je 260Mb) u .pdf formatu. U ducanima se katalog plaća, ako nisi nista kupio- a zelis katalog, ali ti ga poklone ako nesto kupiš :)

katalog je badava :!: :!: :!: