louis

Pa 512MB RDRAM-a bi tribalo bit dosta. Ali ne lista glatko. Puno slika. A i meni uvik otvoreno miljun aplikacija...
 
Ima ko meni za poslat poštom HeinGericke, Louis i Auner? ili da je iz Hr Zagorje
 
Katalozi Louisa su besplatni, bez obzira kupio išta ili ništa.

Kataloge Hein Gericke imam, koštaju 2,5 eura, i nisu niti sluga Louisovim, kako ponudom, tako niti cijenama.

Aunera još nisam posjetio, mada smatram taj posjet čistom zajebancijom, jer je Auner malo više cross specijaliziran.

Poštarina da ti ga suknem iz Zagreba curik u Zagorje bi bila, obzirom na težinu kataloga, skuplja nego da sjedneš na pilu i dojdeš do mene ili ja do Tebe (dobro, ovo drugo bi ti bilo jaaaako skupo.... znaš, ja jake ogladnim, pak sem žeden, pak spet gladen, pak mi se spije, a štel bi si nekaj i pomrdati... a vse to puno dojde! Pak si misli...).
 
Sledgehammer said:
Katalozi Louisa su besplatni, bez obzira kupio išta ili ništa.

Kataloge Hein Gericke imam, koštaju 2,5 eura, i nisu niti sluga Louisovim, kako ponudom, tako niti cijenama.

Aunera još nisam posjetio, mada smatram taj posjet čistom zajebancijom, jer je Auner malo više cross specijaliziran.

Poštarina da ti ga suknem iz Zagreba curik u Zagorje bi bila, obzirom na težinu kataloga, skuplja nego da sjedneš na pilu i dojdeš do mene ili ja do Tebe (dobro, ovo drugo bi ti bilo jaaaako skupo.... znaš, ja jake ogladnim, pak sem žeden, pak spet gladen, pak mi se spije, a štel bi si nekaj i pomrdati... a vse to puno dojde! Pak si misli...).
Imaš pm, buš se našel u zgu s mojom sekom :mrgreen:
 
Ma ljudi, ne maltretirajte se i odite sami u Louis jer će vas akcije iznenaditi a i cijene su tamo 4% veće nego u njemačkoj što je nausporedivo jeftinije nego bilo gdje kod nas. Kod nas ce vam uvijek neko nesto naplatiti, hrvatski način posla.
Bolje sjest na motor gol, otići u Aus i tam se obuć i vratiti doma u kompletu od glave do pete za 600 eurića. Ipak su najbolji u krugu od 200km u rradijusu od zg
 
ja se ispricavam na dizanju stare teme ali trebam Vasu pomoc,u biti od onih koji znaju opisati kako doci do LOUIS Megashopa u Villach u ... nadam se da je netko od Vas bio...

Hvala!!
 
pomoći će ti bolja karta nego ona koja je stavljena na Louisovoj stranici.

Otvori Google Maps, Yahoo! Maps ili bilo koji servis sa kartama i upiši adresu Louisove filijale u Villachu, Maria- Gailer Strasse, Gewerbzeile 5 i imati ćeš preglednu kartu i sve će ti biti mnogo jasnije.

Naravno, ako imaš GPS stvar je još jednostavnija!
 
Dylan said:
pomoći će ti bolja karta nego ona koja je stavljena na Louisovoj stranici.

Otvori Google Maps, Yahoo! Maps ili bilo koji servis sa kartama i upiši adresu Louisove filijale u Villachu, Maria- Gailer Strasse, Gewerbzeile 5 i imati ćeš preglednu kartu i sve će ti biti mnogo jasnije.

Naravno, ako imaš GPS stvar je još jednostavnija!
problem je u tome sto nemam GPS vec seficu u tom gradu smjestenu koja je na skijanju i vrlo ce mi rado kupiti neke stvarcice (y) :inlove:,ali jooj moram objasniti kako da dodje do tamo :misli: ...po onoj karti iz Louisa sam joj rekao da je kod kina i velikog McD-a vajda ce se snaci... :mrgreen:
dali je to industrijska zona ili sto ?
 
reci shefici da nemre fulat - izlaz iz villacha prema istoku, duga ravna cesta, kad bu išla u hr nemre fulat s lijeve strane  pored bille i mcdonald'sa - dobra sefica koja pazi da zaposlenici imaju opremu:)
 
maiketividimejurim said:
reci shefici da nemre fulat - izlaz iz villacha prema istoku, duga ravna cesta, kad bu išla u hr nemre fulat s lijeve strane  pored bille i mcdonald'sa - dobra sefica koja pazi da zaposlenici imaju opremu:)


pazi, pazi....ako odem na bolovanje tko ce radit?  :mrgreen:
salim se ,je, sefica je jako dobra,korektna,jednom rjecju super

decki hvala! rjeseno!  :peace: nasla je i jos je stigla na utakmicu hokeja(?!)...neko finale,polufinale nemam pojma pomogao google map  (y)
 
stipe said:
Zna li netko koju trgovinu u Zagrebu da nabavlja stvari iz Louis kataloga.... :?:

mozes sve naruciti preko kataloga od louisa i posalju ti postom jedan moj frend je narucivao ali moja preporuka ti je da odes drito kod njih u ducan moja baba i ja smo isli i obukli motor i nas dvoje sa zimskom i ljetnom opremom i to sve za 1350 eura isplatilo bi ti se i cak fobijes povrat ive samo nemoj zaboraviti ovjeriti ravune na granici (y) (y)
 
jel bio ko nedavno, cuo sam da je skoro sve rasprodano u Louisu u Grazu  :misli:
 
Izi said:
jel bio ko nedavno, cuo sam da je skoro sve rasprodano u Louisu u Grazu  :misli:
mi se spremamo drugi tjedan ali ako je tako onda  :?



btw. jel se mora radit racun za povrat mervera ?
ako gore platim sa merverom sta jos tu placam ? 

:misli: