Low budget motori.

Auto je potreba,žene i djeca se u mojim krajevima ne kupuju,a ako će se ubit ili ne nije moja briga. Pun je Q ljudi koje znam da prodaju motor jer su teška vremena,neki su ostali bez posla,neki jednostavno više ne mogu spojit kraj sa krajem i motor je teret. Normalno,ako se voze. Ako ne voze onda šta će mu ni motor.
 
CrniPetar said:
Auto je potreba,žene i djeca se u mojim krajevima ne kupuju,a ako će se ubit ili ne nije moja briga. Pun je Q ljudi koje znam da prodaju motor jer su teška vremena,neki su ostali bez posla,neki jednostavno više ne mogu spojit kraj sa krajem i motor je teret. Normalno,ako se voze. Ako ne voze onda šta će mu ni motor.



Kako sam ja shvatio ovdje je riječ o jeftinijim i starijim a ipak solidnim primjercima koji još uvijek mogu poslužiti za solidno uživanje i ostvarivanje "dječačkog sna", pa prema tome ova gornja izjava nema smisla jer valjda svi koji krenu u kupnju nekog motocikla i skutera valjda su svjesni da on nosi još neke troškove osim kupnje samo je poanta da ako baš nemogu odmah kupiti neku pilu od barem 7-8000 eura ili više mogu solidno uživati i sa nekom jeftinijom.
 
CrniPetar said:
Ko nema love bolje da ne kupuje motor.

Koji stereotip....

Evo npr. Zena treba auto za kupovanje, djecu u školu,vrtić, za na posao, a muz opet treba prevozno sredstvo za na posao, a nema se ni para ni mjesta za 2 auta. Onda se uzme radna krava Kawa ER5 i stim se vozi muz na posao od 3. do 10. mjeseca. Ostatak autobusem.

A tko veli da se sa Twisterom nemoze malo i u Alpe provesti kroz koji slobodan vikend?
 
potrosnja-goriva.net said:
Koji stereotip....

Evo npr. Zena treba auto za kupovanje, djecu u školu,vrtić, za na posao, a muz opet treba prevozno sredstvo za na posao, a nema se ni para ni mjesta za 2 auta. Onda se uzme radna krava Kawa ER5 i stim se vozi muz na posao od 3. do 10. mjeseca. Ostatak autobusem.

A tko veli da se sa Twisterom nemoze malo i u Alpe provesti kroz koji slobodan vikend?
nemre ici u alpe kad nema love
a mogo bi si uzeti i neki skuter za do posla , niz prednosti
 
Kaki skuter, pa tema je low budget MOTORI

A u alpe moš otić i u Sloveniju s gablecom u ruksaku, netreba ići u sent moric da se vidu alpe ;-)
 
Kod motora nema izgovora da su za potrebu. Tu je skuter zakon. Kako je tema low budget motori, očito je da se radi o guštu (ne isključuje korištenje za potrebu).

 
davor_77 said:
Kod motora nema izgovora da su za potrebu. Tu je skuter zakon. Kako je tema low budget motori, očito je da se radi o guštu (ne isključuje korištenje za potrebu).
Meni motor osim za gust, sluzi i kao prijevozno sredstvo za odlazak u ducan, k doktoru,  kad idem pogledati neki poslic itd. Da ga nemam to bi moral raditi autom. Znaci, nije samo za gust.Dok moj sinek vozi skuter od 250 ccm uglavnom  za zajebanciju, tak da sve te usporedbe potrebitosti motora ili skutera zadiru u relativnost.
 
markookram said:
nemre ici u alpe kad nema love
a mogo bi si uzeti i neki skuter za do posla , niz prednosti
Možeš na to gledati i ovako; Upravo zato što ima low budget motor može si priuštiti i vožnju u Alpe jer mu je nakon kupnje čak ostalo i za gorivo.
 
bricksrheavy said:
Možeš na to gledati i ovako; Upravo zato što ima low budget motor može si priuštiti i vožnju u Alpe jer mu je nakon kupnje čak ostalo i za gorivo.
pa da
da krene biciklom mogao bi ostati mjesec dana duze u alpama ...