Majstori...tko, gdje, kako?

Kawah

Active member
Jun 17, 2016
1,282
23
38
SimTam
Evo ,da malo proguglaš našao bi firmu na Žitnjaku koja radi poslove galvanske zaštite ,uključujući i kromiranje ,pokušaj kontaktirati ,bar to je danas jednostavno i dogovori kaj te zanima .  (y) :021:

Elias

Active member
Nov 20, 2008
6,186
11
38
Zürich=CH...... Sinj+Đakovo=Bananaland
A šta san triba, doć do njeg, poskidat te stvari i odnit ih kod meštra, platit istoga i sve opet namontirat...

Previše čak i za motori.hr forum.

Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro

Kawah

Active member
Jun 17, 2016
1,282
23
38
SimTam
Ne slažem se ,tema je potrebna ,bar radi razmjene iskustava . Mnogi nemaju pojma o pojmu kako i na koji način napraviti nešto na bajku ,a ruke i vrijeme svakog meštra koštaju . A u bespućima gugla ima svega i svačega,treba si dati barem truda za osnovne informacije pa onda dalje ,gdje ,tko ,na koji način..itd.  8) :021:

Danijel 23

Member
May 2, 2011
873
6
18
Zagreb
Kawah said:
Ne slažem se ,tema je potrebna ,bar radi razmjene iskustava . Mnogi nemaju pojma o pojmu kako i na koji način napraviti nešto na bajku ,a ruke i vrijeme svakog meštra koštaju . A u bespućima gugla ima svega i svačega,treba si dati barem truda za osnovne informacije pa onda dalje ,gdje ,tko ,na koji način..itd.  8) :021:
:bananapivo:

Tibor

Well-known member
Jan 27, 2009
7,515
64
48
nije navedena
imaš u sklopu strojarske škole na držićevoj tu u zg-u firmu koja eloksira, rade korektno i za ok lovu (y)

imam doma negdje kontakt ako hoćeš

strasilo

Motorator
Jul 11, 2005
22,714
49
48
pripizdina u Podravini
tibor said:
imaš u sklopu strojarske škole na držićevoj tu u zg-u firmu koja eloksira, rade korektno i za ok lovu (y)

imam doma negdje kontakt ako hoćeš
Može kontakt ako ti nije teško ..  (y)

Tibor

Well-known member
Jan 27, 2009
7,515
64
48
nije navedena
strasilo said:
Može kontakt ako ti nije teško ..  (y)
TIZ metal d.o.o.
Avenija Marina Držića 14
(u sklopu strojarske škole)

ko za vraga nemogu nać vizitku s brojem telefona od tete u radioni, ali morao bih u ponedjeljak nositi neke sitnice na eloksiranje pa ti javim broj naknadno ako ti nije prehitno (y)

Tibor

Well-known member
Jan 27, 2009
7,515
64
48
nije navedena
nisam bio :mrgreen:

ali ovo je broj koji imam na staroj vizitki pa probaj 01 2328 910 (y)

ako dobiješ nekog u saboru il neš slično brzo poklopi pa ću ti kroz koji dan pribavit drugi broj :LOL:

chs

Member
Apr 7, 2009
467
0
16
1016
BiH ać
Dali ko između ostalog radi na zaštiti unutrašnjosti rezervoara,ne samo na skidanju hrđe već da se ta hrđa ne vrati barem neko izvjesno vrijeme ?
naime,vraćam nešto u život -a i sebe naravno hehe,pa da riješim koroziju prije svega

mario x

Member
May 9, 2012
642
8
18
cavtat
Kupiš POR15 i odradis sam,hrđa se ne vraća vise nikad :wink:

chs

Member
Apr 7, 2009
467
0
16
1016
BiH ać
mario x said:
Kupiš POR15 i odradis sam,hrđa se ne vraća vise nikad :wink:

Hvala na odgovoru , nisam čuo za to,valjda ću naći ,pogledat ću po internetu,,,

Sad gledao,međutim nisam siguran da mogu to iskoristiti za unutrašnjost rezervoara :misli:

mario x

Member
May 9, 2012
642
8
18
cavtat
ja sam koristio na puno motora i par starih auta. potraži POR15 tank sealer set. sve imaš i na jubito :D

imaš i KCOLOURS tank sealer set, malo su jeftiniji a isti posao odrade

uglavnom nije nikakva filozofija i treba 5-6 sati da se posao odradi kako valja,nema žurbe