Majstori...tko, gdje, kako?

Pjeskarenje i farbanje felgi u Zagrebu? Povoljno a solidno? :)
 
PacicLittle said:
Poslovali smo, mogu pohvalit decke i vlasnika, stvarno vrhunski odradeno i dostava do kucnog praga  (y)

Ja sam kod njih plastificirao nosače kofera samo, ali znam ljude koji su plastificirali rame i felge. Svi zadovoljni  :)
 
trebao bi nekoga da mi odsjece granu od auspuha i malo drukcije ju ponovo zavari
 
Majstori imam jedno pitance

Može li se varit ovaj nosač bloka motora ??? (izvedivo li je to uopče)
 
Da li znate tko u Rijeci (ili blizoj okolici)
1. ) jeftino plastificira i
2.) peskari dijelove motora (felge, rame,  trokute i sl)

naravno sve sto jeftinije (uzak budzhet)
 
banley said:
Majstori imam jedno pitance

Može li se varit ovaj nosač bloka motora ??? (izvedivo li je to uopče)

može...

ali ja to ne radim ... nit znam ko radi, pa me nemoj pitati ništa dalje...  (y)
 
Milo
Majstor iz Rijeke,
profi varioc Aluminija, pedantan i precizan
Ravnanje felgi takodjer radi,

kad pricate s njim morate glasno pricati jer je "malo" star i nosi slusni aparat.

098/629-093
 
Pozdrav, trebao bih omekšati sjedalo na WR-u. Bio bih sretan ako ima majstor u rijeci, ako ne može i dalje. Hvala
 
Dečki, treba mi savjet... Tražim kvalitetnog i povoljnog majstora u Zagrebu koji mi može kompletno prefarbati i lakirati karoseriju skutera, s tim da bi vjerovatno bilo i nešto malo airbrusha i "specijalnih efekata"., te sve uredno i kvalitetno razmontirati te smontirati.

Tnx unaprijed!
 
Može li netko preporučiti nekog majstora u Rijeci ili okolici koji radi inox auspuhe za choppere?
Treba mi napraviti i sissy bar.
 
Berač Ivica 091 5200 383
radi opasne prerade, meni radi godinama, brz je, ima ideja samo takvih, čovjek je duša...šta god treba on napravi i izmisli... ogroman krug zadovoljnih prijatelja također servisira kod njega... bio je u planinskoj godinama, nedavno je otvorio vlastitu radionu prema Jastrebarskom na Karlovačkoj. Radi i skutere i motore.
Kod njega čak i iz "velikih i poznatih" ovlaštenih servisa dolaze motori jer ih majstori s dva fakulteta neznaju oživit a on ih sredi dok ovi trepnuli nisu.. topla preporuka za bezbrižnu i sigurnu vožnju  (y)
 
DiAbLeRo said:
Dečki, treba mi savjet... Tražim kvalitetnog i povoljnog majstora u Zagrebu koji mi može kompletno prefarbati i lakirati karoseriju skutera, s tim da bi vjerovatno bilo i nešto malo airbrusha i "specijalnih efekata"., te sve uredno i kvalitetno razmontirati te smontirati.

Tnx unaprijed!
pređi temu od početka pa ćeš nać majstore... (y)
 
Da napomenek kod koga ni slucajno da idete, zove se Ivan Maric, radio je 5 mjeseci, naplatio 1750 kn i jako lose napravio posao (platio jer je preko prijatelja bla bla inace bi mu jos ja naplatio i ne tolko cekao al jbg.. ne poslovat s "prijateljem") evo galerija s slikama motora, tako da kod njega nikako.
http://s1293.photobucket.com/user/mbalun/library/EVAS-PC/MITO
s time da to ni nisu svi promasaji pri farbanju.